AP توضیح می دهد: مبارزان شبه نظامی در نبرد نهایی در سوریه

بیروت - آمیخته در میان 3 میلیون غیرنظامیان تحت محاصره در سوریه دولت حمله در گذشته مخالفت دژ در حال دهها هزار ن

توسط MINERALNEWS در 16 اسفند 1398

بیروت - آمیخته در میان 3 میلیون غیرنظامیان تحت محاصره در سوریه دولت حمله در گذشته مخالفت دژ در حال دهها هزار نفر از القاعده مرتبط مبارزان و دیگر شبه نظامیان که از سراسر جهان برای شرکت در این کشور جنگ داخلی.

این سخت مبارزان جایی به سمت چپ برای رفتن به جنگ می رسد آخر بازی در سوریه و شمال غربی استان ادلب در مرز ترکیه. مانند شهروندان آنها ترس و وحشت را برای آنها به دام افتاده در یک حال کوچک شدن قلمرو به طور مداوم تحت بمباران توسط روسیه-حمایت آمیز توسط دولت بشار اسد.

داعش و ترکیبی از خانه رشد جنگجویان خارجی به نیروهای جهادی که شروع همگرا به سوریه پس از قیام سال 2011 علیه اسد تبدیل به شورش مسلحانه. هجوم ساخته شده سوریه یکی از مراکز اصلی برای شبه نظامیان در سراسر جهان شرح داده شده توسط آمریکا ایران به عنوان بزرگترین القاعده پناهگاه پس از اسامه بن لادن روز در افغانستان است.

ادلب اعتقاد بر این است که بیش از 50000 مبارزان از جمله سخت هسته ای شبه نظامیان و همچنین ده ها هزار نفر از ترکیه حمایت شورشیان سوریه بسیاری از آنها با بنیادگرای اسلامی و ایدئولوژی است. در چند سال گذشته دولت سوریه زده عبور امن معاملات با شورشیان به عنوان آن را در زمان به عقب و کنترل مناطق در سراسر کشور است. به عنوان یک نتیجه شورشیان از جای دیگر سرازیر به ادلب خود را آخرین سنگر. فعلی روسیه-حمایت دولت توهین آمیز در حال حاضر با هدف تصرف ادلب و سرکوب شورش ،

در اینجا نگاهی به این شبه نظامیان و گزینه های خود را:

گروه اصلی

حیات تحریر الشام, عربی برای شام آزادی کمیته تا کنون قوی ترین گروه های شبه نظامی در ادلب وابسته با القاعده است. همچنین به عنوان شناخته شده HTS این گروه به رهبری سوریه فرمانده و القاعده عمل ابو محمد Golani.

قدرتمند HTS دارای نظامی خرد بسیاری از رقبای خود در مخالفت با انجام یک سرکوب علیه جمعیت غیر نظامی و راه اندازی خود را به اصطلاح "نجات دولت" در سال 2017 به اجرا روز به روز در امور منطقه است.

HTS تکامل یافته از "جبهه النصره" به القاعده وابسته در سوریه که rebranded خود و تغییر نام در موارد متعدد این ادعا را قطع کرده و لینک های خود را با القاعده.

در ماه فوریه سال 2018 به عنوان HTS تر شد سوریه بسیاری از خارجی آن اعضای خود گروه شناخته شده به عنوان Horas الدین عربی برای "نگهبان دین است." این گروه در حال حاضر تا حد زیادی دیده می شود به عنوان اصلی القاعده شعبه در سوریه و تندرو موضع رد یک راه حل سیاسی برای جنگ.

بسیاری از مبارزان آن مستقر هستند در کوه های ناهموار از ادلب که در آن آنها می توانند پناهگاه میان توهین آمیز است.

ادلب نیز به ترکستان اسلامی حزب تا حد زیادی ساخته شده از هزاران نفر از نیروهای جهادی. بسیاری از ترک زبانان مسلمان اویغوری جامعه بومی به سین کیانگ در چین است. اصلی خود را حضور در, و در نزدیکی شهر استراتژیک از مراسم روز کشور در لبه لاذقیه یک دژ اسد.

به طور کلی به عنوان بسیاری به عنوان 8,000 کشته شده اند تخمین زده می شود در ادلب.

جبهه ملی برای آزادی یک ترکی-حمایت شورشی سوریه ائتلاف تشکیل شده در سال 2018 است که نقش عمده ای در مبارزه با نیروهای دولتی در یمن است. این گروه ساخته شده از 16 جناح شامل بنیادگرای اسلامی و مبارزان معتقد بودند به طور متوسط بیشتر از کسانی که از القاعده مرتبط شدند. یکی از قوی ترین جناح است Failaq al-Sham, تامین مالی و مسلح ترکیه. آنها بعدها بخشی از ترکیه-حمایت ائتلاف شناخته شده به عنوان ارتش آزاد سوریه.

خلع سلاح و یا می میرند

به عنوان طناب دار تدابیر در اطراف ادلب بسیاری از شبه نظامیان هیچ چاره ای جز مبارزه تا پایان و مرگ. برخی سعی خواهد کرد تا در ترکیب با جمعیت غیر نظامی — اگر چه جنگجویان خارجی را به سختی انجام می دهند که.

مخالفت فعالان در منطقه می گویند محلی سوریه مبارزان در حال حاضر شروع به جدا کردن خود از خارجی ها. تعدادی از خارجی جهادی باید تقسیم به دور از مردم محلی نقل مکان کرد و به مناطق کوهستانی گفت: رسول اکرم (ص) آل احمد یک مخالف سوریه فعال است که صرف بیشتر وقت خود را در ادلب.

Al-Golani های HTS فرمانده به یک مصاحبه نادر در اواخر ماه ژانویه به بروکسل بر اساس گروه بین المللی بحران که او در آن ارائه شده HTS به عنوان محلی سوریه گروه مستقل از القاعده را زنجیره ای از فرمان "با شدت سوریه نه فراملی اسلامگرا دستور کار است."

"ابو محمد Golani است عملی کسی می آید از یک نسل از القاعده است که تلاش برای تغییر به سیاست های محلی بر خلاف القاعده ایدئولوژی است که گرایش به بین المللی و بدون مرز گفت:" وائل Olwan سابق سخنگوی سوریه گروه های شورشی که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک محقق در ترکیه-بر اساس فکر می کنم تانک Jusoor برای مطالعات.

پراکنده در جهان

به عنوان دولت سوریه حمله هل شهروندان به سمت مرز با ترکیه تحلیلگران می گویند که برخی از نظامیان خارجی ممکن است سعی کنید به عبور از مرز به ترکیه و از آنجا حرکت به دیگر نقاط جهان به انجام حملات القاعده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

سام Heller, یک تحلیلگر ارشد گروه بین المللی بحران گفته است که اگر دولت توهین آمیز حرکت تمام راه را به مرز ترکیه و هرج و مرج ممکن است آشکار به عنوان تعداد زیادی از غیر نظامیان سعی کنید به فرار کنند. شبه نظامیان است که می تواند بهره برداری از این هرج و مرج به لغزش دور.

"یک حمله نظامی در ادلب خطرات رانندگی این شبه نظامیان به ترکیه و سپس متفرق کردن آنها در سطح جهانی و از جمله به اروپا و شوروی سابق فضا" هلر گفت.

"که در آن نقطه برخی از این بیشتر تجربه خارجی کادر می تواند در پیوند با شبه نظامیان در جای دیگر و به عنوان یک accelerant محلی جهادی خشونت" او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب