جمهوری خواهان طرح کمرنگ پشت دستور کار برای سال 2020 کنوانسیون

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور رسمی renominated در یک جهانیان کنوانسیون حزب جمهو

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور رسمی renominated در یک جهانیان کنوانسیون حزب جمهوری خواه در ماه آینده که شده کوتاه به چهار ساعت در Charlotte, North Carolina, قبل از مذاکرات نشان می دهد حرکت می کند به فلوریدا.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه برشمرد دستور کار Aug. 24-27 رویداد. عمومی آن اجزای بودند منتقل ماه گذشته به جکسون ویل فلوریدا در میان tiff با کارولینای شمالی فرماندار دموکرات بیش از دولت بازگشایی دستورالعمل میان coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای یک بسته بندی شده عرصه در فلوریدا خنثی شده اند توسط یک تجدید حیات در ویروس موارد با RNC اعلام هفته گذشته که تنها نمایندگان به کنوانسیون — نه تناوب یا مهمان مجاز خواهد بود برای حضور در اولین سه شب چهار روز رویداد.

شارلوت هنوز میزبانی RNC تابستان جلسه خواهد شد و در صفحه اصلی به صورت رسمی اجزای کنوانسیون با 336 نمایندگان, ریخته گری, نماینده رای به نمایندگی از بیش از 2500 نمایندگان آغاز و در ساعت 9 صبح در Aug. 24.

این RNC پرواز این گروه از نمایندگان مجاز به حضور در شارلوت رسیدگی به جکسون در بعد از ظهر Aug. 24 بنابراین آنها می توانند با حضور در این چهار شب از ساخته شده-برای-برنامه های تلویزیونی. مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور رسمی قبول نامزدی در آخرین شب از کنوانسیون.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب