'پروژه Airbridge' به تسریع در ورود لوازم مورد نیاز کاخ سفید می گوید

بزرگنمایی این تصویر N95 ماسک ها دیده می شود در طول یک درایو کمک مالی این هفته است. القاعده بلو/گتی

توسط MINERALNEWS در 10 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

N95 ماسک ها دیده می شود در طول یک درایو کمک مالی این هفته است. القاعده بلو/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
القاعده بلو/گتی ایماژ

یک planeload از مراقبت های بهداشتی با لوازم یکبار در شهر نیویورک در روز یکشنبه از چین بخشی از تلاش کاخ سفید می گوید به تسریع در ورود کالا هستند که به شدت مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز یکشنبه از ورود برای اولین بار بود حدود 20 پرواز از طریق اوایل ماه آوریل برای یک مشارکت عمومی-خصوصی آن را فراخوانی پروژه Airbridge. کاخ سفید می گوید پرواز "خواهد شد در نتیجه این مهم لوازم پزشکی از رسیدن به ایالات متحده در 2-3 روز در مقابل عادی 20-40 روز آنها را به می رسند اگر آنها حمل توسط دریا."

روز یکشنبه حمل و نقل شامل 130,000 N95 ماسک, نزدیک به 1.8 میلیون دیگر ماسک صورت و لباسهای بیش از 10.3 میلیون دستکش و بیش از 70,000, دماسنج, با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای. یک تعداد انگشت شماری از آمریکایی مراقبت های بهداشتی توزیع کنندگان خرید لوازم و سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای پرداخت شانگهای-به-نیویورک پرواز.

این بیانیه گفت: "اکثر این لوازم ارائه خواهد شد توسط FEMA به ایالت های نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات با بقیه رفتن به خانه سالمندان در این منطقه و دیگر مناطق در معرض خطر در سراسر کشور است."

منطقه سه کشور است کانون کشور در حال رشد coronavirus بیماری همه گیر. نزدیک به 700 نفر روز جمعه در شهر نیویورک به تنهایی که از بعد از ظهر یکشنبه به گفته محققان دانشگاه جانز هاپکینز.

"رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن جهت ما شکل بی سابقه ای مشارکت عمومی-خصوصی به اطمینان حاصل شود که مقادیر عظیم از ماسک و تجهیزات و دیگر [تجهیزات حفاظت شخصی] خواهد آورد و به ایالات متحده بلافاصله به بهتر تجهیز مراقبت های بهداشتی ما کارگران در خط مقدم و در خدمت بهتر به مردم آمریکا" کاخ سفید مشاور Jared کوشنر در بیانیه ای گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با زنجیره تامین و توزیع کنندگان بعد از ظهر یکشنبه با توجه به رسمی خود را برنامه.

ورود یکشنبه planeload که برای اولین بار گزارش رویترز می آید به عنوان برگ برنده دولت چهره انتقاد بیش از آن توزيع پزشکی دنده است که در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور و اصرار متحده برای خرید تجهیزات خود را.

"دولت فدرال قرار است به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه. "شما می دانید ما از حمل و نقل کارمند."

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دستور استفاده از دفاع تولید عمل وادار جنرال موتورز به اولویت بندی فدرال قرارداد هواکش. بود که پس از ارائه پیام های مخلوط در قانون و گفت که او نمی باید به طور کامل با استفاده از قانون را گسترده كنند.

همچنین جمعه تهمت ادعا ایالت نیویورک نادیده گرفته و یک منبع جدید از هواکش. در پاسخ به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: تهمت بود "به شدت اطلاعات غلط." کومو گفت: نیویورک تا به حال فقط نیمی از فن های آن را باید در بدترین مرحله از شیوع بیماری است.

کاخ سفید پروژه Airbridge تأکید چین اهمیت در تولید زنجیره تامین. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اغلب با انتقاد چین در پاسخ به کروناویروس و بحث برانگیز با اشاره به آن به عنوان "چینی virus." اواخر جمعه شب اما او در توئیتر خود نوشت که او "بسیار خوب مکالمه با رئیس جمهور یازدهم از چین" و این که دو کشور "در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب