نوعی سگ پشمالوی باهوش کمال: سيبا برنده بهترین نمایش در وستمینستر

نیویورک – Primped و آماده سيبا استاندارد نوعی سگ پشمالوی باهوش متعلق به حلقه.

حتی با جمعیت در Madison Square Garden شعار برای محبوب سگ شکاری طلایی خوش هیکل سيبا میان با بهترین نمایش در Westminster Kennel Club در سه شنبه شب.

آراسته با پاف و pompoms 3 سال سيبا مطلق تصویر از بسیاری از آنچه را به عنوان مظهر یک سگ نشان می دهد.

نه هر کس به اشتراک گذاشته که به نظر. به عنوان قاضی در باب ذبح مطالعه سيبا در بهترین هفت نهایی حلقه طرفداران فریاد زد: “به هیچ وجه Slay, به هیچ وجه!”

ذبح گیر از آنچه او را دیدم.

“او زیبا و است که چیزی” handler فرح موری-Clas گفت.

بوربن به whippet دوم به پایان رسید. دانیل گلدن رتریور به وضوح جمعیت های مورد علاقه — طلایی هرگز برنده در وست مینستر و طرفداران شعار نام خود را به عنوان ذبح بررسی.

بنو Havanese, Wilma بوکسور کنراد شتلند سگ و Vinny سیم فاکس تریر نیز ساخته شده نهایی گروه بندی.

پودلس در سه اندازه آمده و این 10 بار یکی از آنها را تبدیل به امریکا و سگ بالا برای اولین بار از سال 2002. استاندارد گذشته برنده در سال 1991.

سيبا قرار داده و در یک سرگرم کننده عملکرد در nonsporting گروه juding دوشنبه شب سگ رو به پایین یوگا مطرح قبل از چرخش حلقه. یک روز بعد او دوباره در بهترین.

او نمی خواهد دریافت مقدار استراحت یا نه. سيبا راه اندازی شد زود بیدار به آمار صبح تلویزیون را نشان می دهد خوردن ناهار در مشهور منهتن رستوران Sardi های مطرح در عرشه مشاهده از ساختمان امپایر استیت و شاید راه رفتن بر روی صحنه در برادوی موسیقی “Beetlejuice.”

وستمینستر برنده دریافت هیچ جایزه ای در ورزش که در آن صاحبان می توانید با صرف صدها هزار دلار در حیوان خانگی خود را. به جای پاداش نقره ای کاسه پر سود پرورش حقوق و یک عمر از حقوق لاف زدن در سگ lore.

و در سگ مسابقات به پودلس اغلب حکومت.

اما این درست است که بیش از حد: در دنیای dogdom در میان تمام beagles, بازیاب و الكلاب, هیچ چیز وجود دارد که polarizes مردم مانند یک سگ پشمالوی باهوش.

به خصوص در اندازه استاندارد با فانتزی خود را coifs که قرار supermodels در حال حاضر در شهر برای هفته مد به شرم.

“من اهمیتی نمی دهند برای برش. من درک می کنم آن را برای عملکرد به نگه داشتن مفاصل خود را گرم اما نه برای من” کارول سباستین از آبردین, New Jersey, گفت پیش از آن در روز.

نشسته با چهار از spinone Italiano بگیرید و یاد دهید, وعده شگفت انگیزی در نزدیکی حلقه 1, سباستین ارائه یکی دیگر از مشاهده و پوچ مراسم مجلل.

“من فکر می کنم اگر آنها قطع نوعی سگ پشمالوی باهوش در راه های مختلف آنها می خواهم که بسیاری از طرفداران. آنها می خواهم فراتر از frou-frou.”

در هر صورت سيبا مطمئن به نظر می رسد بخشی از پارک خیابان, جمعیت, حتی اگر او را از آلن تاون پنسیلوانیا —- براق, براق, سیاه, مو, و, اصلاح کرده, پشت.

“من همیشه می گویم اجازه ندهید که مدل موی شما احمق. این است یک, هوشمند, ورزشی, سگ فعال است که در اصل در آلمان به عنوان یک آب بازیابی سگ” سگ دیرین متخصص David Frei گفت.

با یک مطلب ساده تر و تمیز او نمیفهمد “جهان می تواند unabashedly ریشه آنها را. در ضمن من به هر حال.”

پودلس در سه اندازه آمده و آنها انجام داده ایم فقط خوب در وست مینستر. استانداردهای برنده بهترین نمایش پنج بار مینیاتور سه و اسباب بازی دو بار.

سيبا بود برای آخرین بار مجموعه ای برای بازنشستگی پس از این رویداد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“او تا به حال چیزی اضافی در سن جوان” موری-Clas گفت.

دیرین هندلر Clint لیوینگستون گفت: او را دیدم سیبا دو سال پیش در یک نمایش, York, پنسیلوانیا, و پیش بینی آینده است.

“من در عشق با او” لیوینگستون گفت.

او همچنین می داند که نوعی سگ پشمالوی باهوش مخمصه.

“آنها شده ایم glamorized و برای آنها این یک مراسم مجلل زیبایی,” او گفت:. “اما زیر که همه و همه چیز وجود دارد ساختار و عملکرد.”

به سباستین و spinone Italiano دوستان وجود دارد دو طرف به پودلس.

“آنها سگ های زیبا و فوق العاده هوشمند. چیزی برای همه وجود دارد گفت:” اندی Gabler از Fredricksburg ویرجینیا. “آنها فوق العاده سگ. اما من می خواهم یکی است ؟ هیچ.”

“ما سگ دوست رول در گل و لای” chimed در بکی Tevis از پورتلند ، “ما نه این که تصور کنید.”

واقعیت این است که نه سيبا. یک ضربه زننده خوار او نیست.

پس چگونه او آماده شدن برای nonsporting گروه قضاوت شنبه شب در باغ ؟ یک وعده غذایی لذیذ? نوچ.

بلکه مواد غذایی سریع ثابت: یک ساندویچ مرغ کبابی از یک دستی مک دونالد.

و هیچ دلیلی برای تغییر فرمول برد.

سه شنبه شب سيبا رفت و برگشت برای چه شد خوشحال ترین وعده غذایی است.

___

AP نویسنده مستقل زنجبیل Tidwell-واکر کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su