پیت Buttigieg تعلیق ریاست جمهوری پیشنهاد

بزرگنمایی این تصویر

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg صحبت می کند در یک مبارزه رویداد on Feb. 1 در Dubuque, آیووا, پیش از قفقاز. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو Raedle/گتی ایماژ

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg را به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری در یک سخنرانی پنج شنبه شب, ارشد کمپین دستیار تایید به NPR.

Buttigieg را به این سخنان از جنوب خم.

شناخته شده در محاوره به عنوان “شهردار پیت” Buttigieg که 38 یکی از جوانترین نامزدهای دموکرات به دنبال نامزدی و اولین همجنسگرا نامزد به کوه عمده مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری.

فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد و آکسفورد و یک جانباز جنگ در افغانستان Buttigieg به دست آورد به رسمیت شناختن ملی در سال 2017 طول ناموفق تلاش برای خدمت به عنوان رئیس کمیته ملی حزب دموکرات.

او هشت سال در خم جنوب و مبارزه کرد و بر اساس این ایده از “اینتر نسل عدالت است.”

زمانی که او برای اولین بار اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در سال گذشته Buttigieg بود به عنوان کمی شناخته شده شوت اما او به سرعت پدید آمده میان جلو دونده در شلوغ دموکراتیک زمینه با وزش پیام.

اما Buttigieg نیز مواجه موشکافی بیش از کار خود را در شرکت مشاوره مک کینزی & Co., باعث آزادی او یک لیست از نه از مشتریان سابق از جمله Blue Cross Blue Shield of Michigan, سازمان حفاظت محیط زیست به وزارت دفاع و ایالات متحده خدمات پستی.

در ژانویه 2019 او گفت NPR استیو inskeep را که او را درک مبارزات انتخاباتی خود بود “underdog project.”

“اما من همچنین فکر نمی کنم که شما باید همیشه در حال اجرا برای هر اتاق است که شما به دنبال پیروزی” او گفت:.

“من فکر می کنم این چالش برای کسی مثل من است که مطمئن شوید که وجود دارد این است که اکسیژن به اندازه کافی وجود دارد برای مردم به درک آنچه که ما در مورد” او گفت:. “و سپس آن را به من از طریق ماده برای قرار دادن به اندازه کافی گوشت در استخوان به outlast طعم ماه است که در آینده.”

با گزارش های اضافی توسط NPR Asma خالد

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im