جورج فلوید که موجب فیوز' افتخار در کارولینای شمالی خدمات

بزرگنمایی این تصویر تابوت جورج فلوید می رسد روز شنبه در Raeford N. C. فلوید, نامیده می شد یک غول مهر

توسط MINERALNEWS در 18 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

تابوت جورج فلوید می رسد روز شنبه در Raeford N. C. فلوید, نامیده می شد یک غول مهربان. جان Bazemore/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Bazemore/AP

در یک سرویس مربوط سراسر با لحظات نشئه عبادت و ستایش خانواده جورج فلوید جمع آوری شده در Raeford N. C. به افتخار زندگی یک مرد که کشته شد توسط پلیس مینیاپولیس نزدیک به دو هفته پیش است.

فلوید خانواده وارد لباس سفید برای خصوصی یادبود در کیپ ترس کنفرانس B ستاد مرکزی ایالات آمریکا خواهد فرقه باپتیست در نزدیکی Fayetteville, N. C., فلوید را زادگاه بعد از ظهر روز شنبه. عزاداران منجر شد در پرتوی نماز و موسیقی است. فلوید عمو اسحاق فلوید خواند. یاقوت فلوید, دیگر اعضای خانواده به جمعیت گفت: "خدا در کنار ما است."

چند مقامات دولتی نیز در این خانواده از جمله اعضای دولتی هیئت نمایندگان کنگره دموکرات, G. K. باترفیلد و جمهوریخواه ریچارد هادسون. یک سخنگوی کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر ارائه شده خانواده با یک پرچم که پرواز کرده بود در دولت کاپیتول.

"در زندگی و در مرگ او خدا را خشنود کرده است. او بیدار شد همه ما تا" سخنگوی جرمی کالینز گفت.

Hoke County Sheriff هوبرت Peterkin که او نیز صحبت کرد تا به حال یک پیام برای همکار مأموران اجرای قانون "به این معنی نیست که هیچ اگر شما نمی توانید می گویند این شش کلمه: ما بخشی از مشکل است."

در تکان دهنده مداحی های Rev. دکتر Christopher D. Stackhouse با اشاره به فلوید به عنوان یک غول مهربان که لذت بردم سس مایونز و موز ساندویچ. او با استناد Floyd به نام چند بار در طول گفتن مخاطبان از ناامیدی در دیدن دیگر فرد سیاه و سفید مرگ در دست پلیس است.

"اگر چه آن را در زمان 8 دقیقه و 46 ثانیه برای او به مرگ آن را در زمان 401 سال به قرار دادن سیستم در محل برای هیچ چیز اتفاق می افتد گفت:" Stackhouse ذکر مقدار زمان آن افسر درک چوین دیده می شد زانو در Floyd گردن.

Stackhouse رفت بگم که فلوید مرگ متفاوت بود و اشاره کرد که در سراسر جهان پشتیبانی است که به دنبال.

"آن جورج Floyd — پری جونیور آنچه که آنها به نام او — که موجب فیوز است که رفتن به تغییر این ملت" Stackhouse گفت.

بزرگنمایی این تصویر

عزاداران جمع آوری برای یک یادبود جورج فلوید شنبه در Raeford N. C. جان Bazemore/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Bazemore/AP

جلوتر از روز شنبه در مراسم خصوصی هزاران نفر صف تا برای حضور در باز کردن تابوت مشاهده. هر دو مردم محلی و حامیان تظاهرات مشتعل توسط فلوید را به قتل آمد برای ادای احترام خود را.

"من احساس می کنم که می توانست به من دروغ وجود دارد و من که در آن شرایط می توانست به راحتی تشدید" گفت: هنری دیویس که با حضور مشاهده.

شنبه مراسم یادبود شرح زیر است مشابه این هفته در مینیاپولیس. تشییع جنازه او برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در هوستون که در آن فلوید صرف بیشتر از زندگی خود را.

WUNC را لیز Schlemmer کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de