اخنرد افسر پلیس کشته شدند در زمانی که کامیون برخورد با موتور سیکلت خود را

45 سال اخنرد افسر پلیس کشته شد بعد از ظهر چهارشنبه در مدت کوتاهی پس از خروج از محل کار هنگامی که موتور سیکلت خ

توسط MINERALNEWS در 10 بهمن 1398

45 سال اخنرد افسر پلیس کشته شد بعد از ظهر چهارشنبه در مدت کوتاهی پس از خروج از محل کار هنگامی که موتور سیکلت خود را و یک نیمه کامیون برخورد.

حدود 4 بعد از ظهر افسران در پاسخ به ترافیک برخورد در خیابان سوم نزدیک کمپتن درایو و به زودی در بر داشت خود را همکار افسر ناتان مارتین درد و رنج از زندگی-تهدید و آسیب است.

مارتین 20 سال کهنه اخنرد اداره پلیس گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او به عنوان یک نتیجه از صدمات خود را.

"این وحشتناک است و روز تاریک برای همه در اینجا در شهر نورآباد و اخنرد اداره پلیس" رئیس پلیس اسکات ویتنی گفت: در یک کنفرانس خبری. "... چند تا از اولین پاسخ دهندگان در صحنه نزدیک شد دوستان شخصی افسر مارتین و بدیهی است که ویران کرد."

تبلیغات

گشت بزرگراه کالیفرنیا در حال بررسی این حادثه است.

با توجه به اطلاعات اولیه مارتین بود خود را شخصی موتور سیکلت سواری رو به مشرق در خیابان سوم کمتر از یک مایل از ایستگاه هنگامی که کامیون تبدیل شده و در مقابل او ویتنی گفت. مقامات هنوز مشخص نشده که آیا راننده کامیون نقض قوانین ترافیک.

"واضح است که شما لازم نیست که حق به نوبه خود در مقابل ترافیک می دوزند," ویتنی گفت.

ویتنی گفت: "نمی بر این باورند که راننده بود در بازداشت است.

تبلیغات

مارتین برگزار شد چندین تکالیف در حالی که یک افسر در نیروی از جمله به عنوان یک افسر گشت جنایات اموال محقق و افسر ترافیک. او اخیرا اختصاص داده شده به عنوان یک افسر منابع مدرسه در هونیم دبیرستان.

مارتین جان سالم به در با همسر و سه فرزند است. برادرش تام همچنين اخنرد افسر پلیس است.

"او یک مرد خوب او سخت کار می کرد برای شهر" رئیس پلیس اسکات ویتنی گفت: در یک کنفرانس خبری. "او متعهد شد به کار خود را. ... آموزان در هونیم دبیرستان او را دوست داشتم. دانشکده او را دوست داشتم. ما می دانیم که آنها در حال رفتن به آن را سخت فردا."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن