پدر بازگو جستجوی خود را برای این پسر که از بین رفت در کاستاریکا کولون بیابان

بزرگنمایی این تصویر شماره های رومی و رومی به طور منظم در زمان ماجراجویی سفر با هم. "من به نوعی امیدو

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

شماره های رومی و رومی به طور منظم در زمان ماجراجویی سفر با هم. "من به نوعی امیدوار است که او می تواند در خارج از منزل شریک برای من برای زندگی" شماره گیری می گوید پسر خود را. حسن نیت ارائه میدهد از هارپر کالینز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از هارپر کالینز

در سال 2014 بیابان اکسپلورر شماره های رومی با تجربه کابوس هر پدر و مادر هنگامی که او متوجه شدند که پسر خود را, سپس, 27, از دست رفته در یک کنترل از راه دور مرکزی آمریکا انبوه هزاران مایل دور.

شماره گیری یک استاد ریاضیات و زیست شناسی در اقیانوس آرام از آلاسکا دانشگاه شناخته شده است مهارت های خود را در کوهنوردی, قایق سواری و backcountry مسابقه استقامت. او به کسانی که احساسات خود را با پسرش کودی روم رفت به نام روم. در طول سال پدر و پسر سوار بر ماجراهای عجیب و غریب با هم یک بار بسته قایق سواری در استرالیا بار دیگر جسارت به قطب شمال در آلاسکا است.

"او بزرگ بود outdoorsman," شماره گیری می گوید پسر خود را. "من به نوعی امیدوار است که او می تواند در خارج از منزل شریک برای من برای زندگی است."

در ماه های قبل از او ناپدید شد, جوان رومی بوده است کاوش در جنگل های آمریکای مرکزی. آخرین ایمیل او فرستاده شده به پدرش نشان داد که او می تواند به تنهایی سفر به شبه جزیره اوسا در جنوب غربی کاستاریکا برای چهار یا پنج روز. زمانی که دو هفته گذشت و شماره گیری نشنیده بودم از او پسر او می دانست که چیزی اشتباه بود.

"من متصلب با بسیاری از احساسات مانند ترور و گناه و فوریت" شماره گیری می گوید. "من یک بلیط هواپیما به پرواز [برای کاستاریکا] روز بعد."

شماره گیری را جستجو کوره در رفته برای پسرش نزدیک به دو سال به طول انجامید که در طی آن زمان او به استخدام یک محقق خصوصی, هک از طریق جنگل های انبوه و مرتب از طریق گیج کننده و متناقض از راهنمایی محلی. او حتی درگیر با یک واقعیت خدمه تلویزیون به بررسی امکان بازی ناپاک در ناپدید شدن.

سرانجام در سال 2016 یک کاستاریکا کولون خیش یافت روم بدن در جنگل. "آن را در کم عمق, دره عمیق و باریک است که تنها حدود نیمی از یک مایل از جایی که من می خواهم معترضان چندین بار برای او به دنبال" شماره گیری می گوید. هیچ نشانه ای از بازی ناپاک است.

شماره جدید کتاب ماجراجو را که حساب خود را از جستجو برای روم و همچنین به عنوان یک انعکاس خطرات ناشی از افراطی ماجراهای بیابان.


نکات برجسته مصاحبه

در برنامه عمل زمانی که او در ابتدا شروع به دنبال رومی در کاستاریکا

من به سفارت و به من گفت: "پسر من از دست رفته است" اما من به امید رفتن آنها به انجام هر کاری است. من می خواستم برای رفتن وجود دارد و همه چیز را که من می تواند. من فکر کردم این بود که من مسئولیت ایشان نیست. زمانی که من وجود دارد, من کشف کرد که آنها حتی به دنبال جایی که من گفت که او برنامه ریزی شده برای رفتن. آنها به دنبال این منجر شود که در آن کسی دیده بود پسر من کردند با این محلی فروشنده مواد مخدر [Pata de Lora] راه رفتن بر روی یک دنباله دار در خارج از پارک که فقط اضافه نمی کند به من. پسر من شده ارسال این ایمیل برای ماه ها در مورد این وحشی ماجراهای او در جریان بوده است و او می گفت: به صراحت که او اجتناب راهنما و در اینجا او با یک راهنمای گردشگری دنباله خارج از پارک ؟ فقط آن را اضافه نمی کند. اما همه مرا درمان به عنوان اگر من فقط یک پدر و مادر معمولی که واقعا نمی دانم فرزند خود را.

در تصور خطرات پسرش مواجه شده در جنگل

من دکتری است که در جنگل های گرمسیری, محیط زیست و من انجام تحقیقات در جنگل های آسیا در استرالیا, آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی و بنابراین من آگاه از خطرات در جنگل. من می توانم تصور کنید که او با یک مار گاز گرفته. ... شما می توانید با دیدن یک مار سمی یک بار در هر چند روز عملا. ... وجود دارد بزرگ bushmaster و کمی وجود دارد پالم ادم خائن و بدنهاد — کمی کوتاه کمی ادم خائن و بدنهاد که آویزان از بوته ها در مورد سطح چشم و مردم تمایل به دریافت بیت در صورت یا گردن توسط این چیزها. ...

من فکر کردم او می تواند تضعیف کرده اند چرا که او دنباله. او می تواند به تضعیف و شکسته پا و او می توانست سپسیس چرا که همه چیز بد که عفونت اتفاق می افتد به سرعت در مناطق استوایی. ... من در جنگل به اندازه کافی به درک که هنگامی که از آن باران و باد که درختان سقوط و آن را می شود بسیار خطرناک است. پس از آن وجود دارد نیز این امکان را [از قتل] چرا که این محل [است] lawless. [وجود دارد] مردم در حال حرکت با مواد مخدر این رو مردم معدن طلا. و هنگامی که شما شکستن یک قانون آن را آسان تر برای شکستن قوانین دیگر بنابراین وجود دارد همچنین امکان بازی ناپاک است.

در موافقت با کار سابق DEA محقق و تلویزیون تولید شرکت است که می خواستم برای حل رمز و راز و انجام یک برنامه تلویزیونی در مورد پسرش ناپدید شدن

وجود دارد سه فیلمبرداران و چراغ روشن ... [محقق گفت:] "نگاه این است که واقعا سخت به شما بگویم اما ما متوجه شدیم که فرزند خود را ربوده شد توسط معدنچیان و سپس او را به قتل رساندند." و سپس او متوقف شد. او گفت: "این سخت ترین قسمت برای شما بگویم. او تجزیه و تغذیه به کوسه ها در اقیانوس است." و آن همه مبتنی بر Pata de Lora [فروشنده مواد مخدر] داستان. ...

من فقط شوکه شده بود چرا که در اینجا من آمده بود و من برای امضا این تلویزیون نشان می دهد و امیدوار است که آنها قادر خواهد بود برای کمک به من, اما به جای همه آنها تا به حال انجام داده است که مرتب کردن بر اساس از این صحنه واقعا دراماتیک لحظه ... با دوربین های نورد آنها تا به حال این متخصص محقق به من بگویید که پسر من شده بود به قتل رساندند و تجزیه و تغذیه به کوسه ها. و همه من می توانم فکر می کنم از این است که "آه ، یکی دیگر از Pata de Lora داستان. این است که نه این است و نه آن مرد که من می خواهم." پس از آن احساس واقعا استثماری سمت راست وجود دارد.

در یادگیری است که پسرش را در بدن به حال یافت شده است

بزرگنمایی این تصویر

شماره های رومی است که یک استاد ریاضیات و زیست شناسی در آلاسکا و اقیانوس آرام در دانشگاه. بن Weissenbach/حسن نیت ارائه میدهد از هارپر کالینز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
بن Weissenbach/حسن نیت ارائه میدهد از هارپر کالینز

سرکنسول سفارت ... گفت: "روم بدن یافت شده در نزدیکی دوس Brazos و ما فکر می کنیم ممکن است پسر خود را. وجود دارد برخی از دنده کمپینگ وجود دارد." ... من پرواز را به کاستاریکا بلافاصله. من می خواهم برای دریافت به این سایت قبل از آنها شروع به در آوردن مسائل. و روز بعد ... سفارت به من می فرستد برخی از متون و آن را به عکس های خود را از تجهیزات است که آنها در بر داشت در سایت. و مطمئن شوید به اندازه کافی این همه پسر من ، من می خواهم یک پوستر از تجهیزات است که او را به حال مانند یک پاداش پوستر. وجود دارد کفش سبز که من در پوستر. و در آنجا بود خواب پد که شد زرد در یک طرف و نقره ، وجود دارد که در یکی از این عکس ها. و در آنجا بود کوله پشتی که من در بر داشت که او می خواهم خریداری شده در یک North Face store در سن خوزه. ... وجود دارد یک چراغ پیشانی آبی که من می خواهم او را در لنگرگاه است. و وجود قطب نما است که من می خواهم او را در لنگرگاه است. و وجود مسائل خود را. و این او بود.

در آنچه که او معتقد است که اتفاق افتاده است به روم

[پزشکی قانونی شناس] گفت: "ما در استخوان ها وجود دارد و هیچ نشانه ای از تروما. وجود دارد هیچ machete هک علائم بر روی استخوان. وجود دارد هیچ گلوله شکستگی." ... به نظر می رسید مانند او تا به حال نشده است به قتل رسید. من نمی توانید ببینید که چرا کسی را به قتل رساندند و او را در پایین این دره عمیق و باریک. آن را به من شبیه شاید یک درخت افتاده بود روی او و یا یکی از تفنگداران گفت: آنها فکر می کردند که یک مار را گاز گرفته بود او را از آنجا که آنها در بر داشت یک fer-de-لنس [مار] پایین وجود دارد و fer-de-لنس های دمش آنها زندگی می کنند در همان منطقه منطقه کوچک تمام زندگی خود را. آنها نمی تواند دور.

چگونه این فاجعه از دست دادن پسر خود ساخته شده است او را تجدید نظر ماجراهای خطرناک

من هرگز از حد از یک سولیست خودم. من انجام برخی انفرادی, سفر, اما من نمی لذت بردن از آنها را که بسیار است. جای من می خواهم به اشتراک گذاشتن همه چیز با مردم است. ... اما آنچه در تمام این ... فرایند به من نشان داده شده است که برای 40 سال من بسیار خودخواه است که من می خواهم و انجام مخاطره آمیز همه چیز به خاطر آن هیجان بود که به من احساس خوب, و من هرگز واقعا متوجه شدم که زمانی که ما می میرند ما مرده است و ما هیچ چیز را احساس نمی. و مردم ما پشت سر بگذارید کسانی که عشق ما بیشتر کسانی هستند که افرادی که بیشترین صدمه دیده بود.

سام Briger و Thea Chaloner تولید و ویرایش فایل صوتی این مصاحبه. بریجت Bentz مالی Seavy-Nesper و مگان سالیوان اقتباس آن برای وب است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب