اورنج کانتی مسائل مربوط به محدودیت های شدید ناشی از کوروناویروس

نارنجی شهرستان صادر کرده است محدودیت های شدید به آن بیش از 3 میلیون نفر از ساکنان مقامات شهرستان اعلام کرد سه شنبه بعد از ظهر.

“این ممنوعیت شامل تمام حرفه ای و اجتماعی و گردهمایی جامعه بدون در نظر گرفتن حامی خود که درگیر در فعالیت های ضروری,” منظور متحده است.

مقامات بهداشت کارگردانی بسته شدن میله و دیگر الکل در خدمت موسسات که اصلا خدمت به مواد غذایی است. این منظور نیز ممنوع رستوران از ارائه در محل ناهار خوری. تنها منظقه خدمات و بایگانی اطلاعات در حال حاضر مجاز است.

“هر کسی که نقض یا که حاضر و یا عمدا نادیده به اطاعت از این قوانین و مقررات است و موضوع جریمه, حبس و یا هر دو” منظور متحده است. این رویا در کالیفرنیا دولت کد فراهم می کند برای جریمه تا 1000 $در شش ماه زندان و یا هر دو.

تبلیغات

“ما در حال بدست گرفتن این کاهش مراحل در خط با یک بخشنامه صادر شده توسط فرماندار Newsom برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19,” Orange County Health افسر دکتر Nichole سریع در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم اعضای جامعه ممکن است تجربه مرتبط با اضطراب اجتماعی اختلال ناشی از COVID-19 و می خواهید برای تشویق مردم برای رسیدن به عزیزان با استفاده از روش های مناسب مانند تلفن تصویری, پیام, ایمیل و متن است.”

ترس اطراف شیوع کروناویروس آمار جامعه کسب و کار محلی در روزهای اخیر.

در میان کسانی که در حال حاضر توقیف فضاهای South Coast Plaza. مشهور کوستا مسا مرکز خرید بسته دوشنبه شب و باقی خواهد ماند تا دو هفته پس از یک کارمند فروشگاه تست مثبت برای این ویروس در یکشنبه شب.

“درک ما که تعطیلی عمومی مکان تجمع در اورنج کانتی مهم برای یک شانس به معنی بنیادی این بیماری همه گیر است و به این دلیل ما در زمان این اقدام” سخنگوی مرکز دبرا Gunn داونینگ در بیانیه ای گفت. “اگر چه [کارمند تست مثبت] است و نه دلیلی برای این مرکز بسته شدن آن را تقویت نیاز برای ما به عمل است.”

تبلیغات

دیگر کسب و کارهای محلی شروع به نیش احساس بیش از حد.

جیم واکر که صاحب رستوران ییلاقی در Corona del Mar گفت: کسب و کار خوب بود تا دوشنبه گذشته. پس از آن نابود شد بیش از نیمی از, و او در حال حاضر عامل در از دست دادن در میان coronavirus محور مجسمه نیم تنه.

ناهار خود را به مشتریان در حال کار از خانه. شام جمعیت روند و در حالی که ساحل طولانی استقرار دومنیکو پیتزا قادر به ارائه takeout از خانههای مجلل را کرایه های آمریکایی نمی کند و قرض خود را به آن.

“مردم به طور معمول نمی سفارش فیله مینیون برای رفتن” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet