انتاریو MPPs با هدف جلوگیری بیمه های خودرو از شارژ بر اساس کد پستی

دو انتاریو قانونگذاران از احزاب مختلف معرفی صورتحساب جداگانه در روز دوشنبه با هدف متوقف کردن خودرو شرکت های بی

توسط MINERALNEWS در 22 فروردین 1399

دو انتاریو قانونگذاران از احزاب مختلف معرفی صورتحساب جداگانه در روز دوشنبه با هدف متوقف کردن خودرو شرکت های بیمه از شارژ رانندگان حق بیمه بالاتر بر اساس جایی که آنها زندگی می کنند گفت: آن زمان برای تمرین به پایان رسید.

سیاستمداران — یکی از این حکم مترقی محافظه کاران و یکی دیگر از مخالفان NDP — گفت: آنها می خواهند کمیسیون خدمات مالی انتاریو که تنظیم بیمه برای جلوگیری از عمل آنها تماس تبعیض آمیز.

Parm Gill محافظه قانونگذار از میلتون, Ont., معرفی اعضای خصوصی را در لایحه این موضوع گفت: رانندگان از جوامع در سراسر تورنتو به پرداخت نرخ بیمه اتومبیل از کسانی که زندگی در مناطق دیگر استان است.

"انتاریو بیمه در میان بالاترین در کانادا با وجود داشتن برخی از پایین ترین سطح از حوادث و مرگ و میر" او گفت:. "دولت ما متعهد به حصول اطمینان از انصاف در تنظیم نرخ و پایان دادن به شیوه های تبعیض آمیز."

گیل گفت: لایحه اطمینان از رانندگان در حال ارزیابی مبتنی بر رانندگی خود را ضبط و جایی که آنها زندگی می کنند.

"این لایحه در صورت تصویب خواهد شد ترویج مسئولیت شخصی" او گفت:. "یک راننده خوب در سوارکاری میلتون باید پرداخت همان نرخ به عنوان یک راننده خوب در هر نقطه دیگری است."

NDP قانونگذار Gurratan سینگ معرفی یک لایحه مشابه در روز دوشنبه و گفت: قانون در صورت تصویب خواهد نیاز به خدمات مالی کمیسیون انتاریو به امتناع از تصویب در معرض خطر طبقه بندی سیستم های که در نظر نمی تورنتو بزرگ منطقه به عنوان یک منطقه جغرافیایی.

"رانندگان در منطقه پوست و سایر نقاط GTA در ادامه به سرانه پرداخت به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ بیمه اتومبیل از هر جایی دیگری در استان" او گفت:.

سینگ گفت: رانندگان در سوار در برامپتون پرداخت به طور متوسط 1000 $در یک سال بیشتر در خودرو بیمه حق بیمه در هر سال از یک راننده در شمال تورنتو است. لایحه خود را در نتیجه کاهش نرخ بیمه برای GTA رانندگان, او گفت:.

"آن را به مطمئن شوید که شرکت های بیمه مجاز به گول زدن مردم به سادگی در همسایگی آنها زندگی می کنند و یا شهرداری که در آنها زندگی می کنند," او گفت:.

سینگ نمی گویند اگر او را با گیل به ورق را رو کردن صورتحساب خود را به یکی.

روز جمعه کمیسیون خدمات مالی انتاریو اعلام نرخ بیمه را افزایش می دهد در سه ماهه سوم سال 2018 تصویب یک 2.06 درصد افزایش دهد. در سه ماهه دوم سال 2018 کمیسیون تصویب 1.11 درصد افزایش دهد.

وزیر دارایی ویک Fedeli نمی گویند اگر دولت گیل قانون ارتکاب تنها به نقد و بررسی آن را پس از آن مطرح است.

Fedeli گفت: دولت به دنبال نظارتی محیط اطراف استان بیمه خودرو بخش با پتانسیل امکان رقابت بیشتر در بازار است.

"دولت ما متعهد به حصول اطمینان از انصاف در تنظیم نرخ پایان دادن به شیوه های تبعیض آمیز و کار به سمت یک سیستم قرار می دهد که رانندگان برای اولین بار" رابرت گیبسون در بیانیه ای گفت.

پیت Karageorgos مدیر از مصرف کننده و صنعت روابط در اداره بیمه کانادا گفت: شرکت های بیمه خواهد خوش آمدید نوسازی بخش مقررات و اذعان کرد که برخی از آنها عبارتند از "کهنه."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

او اشاره کرد که کمیسیون خدمات مالی انتاریو مجموعه چگونه نرخ بیمه تنظیم شده از جمله عوامل امتیاز استفاده می شود به مجموعه ای از حق بیمه.

"آنها هستند که مجموعه این قوانین در محل در نظر با استفاده از چیزهایی مانند یک فرد سابقه رانندگی نوع ماشین آنها رانندگی حتی در جایی که آنها زندگی می کنند," او گفت:. "جغرافیای چیزی است که استفاده می شود و از آن استفاده می شود نه فقط اینجا در انتاریو اما در هر بازار بیمه در سراسر کشور."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب