Coronavirus نیروی کار ارائه می دهد حتی دلسرد شدن به یک زیگزاگ تهمت

واشنگتن - ملاقات آنها در پنجره اتاق وضعیت هر روز اما یکشنبه, طراحی سرریز جمعیت.سوخت و قهوه و دونات و اطلاعات ا

توسط MINERALNEWS در 1 فروردین 1399

واشنگتن - ملاقات آنها در پنجره اتاق وضعیت هر روز اما یکشنبه, طراحی سرریز جمعیت.

سوخت و قهوه و دونات و اطلاعات اعضای کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی پر امن زیرزمین اتاق کنفرانس به تجزیه بیماری جدید به عنوان الگوهای آنها وزن گام های بعدی در مبارزه با یک ویروس است که به طور چشمگیری تغییر آمریکا زندگی می کند.

در یک روز صبح اخیر مشهور متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci شد conferenced در با تلفن زمانی که او مشترک خبری که فرود آمد مانند یک فروشي: سازمان بهداشت جهانی حاکی است که افراد جوان در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار در نرخ های بالاتر از آنچه قبلا گزارش شده است.

به سختی یک ساعت بعد دکتر دبورا Birx وظیفه نیروی هماهنگ ایستاده بود در کاخ سفید تریبون به صدای زنگ publicly.

"وجود دارد مربوط به گزارش های رسیده از ایتالیا و فرانسه در مورد برخی از افراد جوان شدن به طور جدی بیمار است و بسیار به طور جدی بیمار در بخش مراقبت های ويژه," او گفت: در چهار جلسه.

آن را به سختی اولین معده تان شدیدا وحی به نیاز به تغییر در ارشاد از حدود 18-عضو نیروی کار که روزانه از جلسات کاخ سفید در اتاق مطبوعات در حال تبدیل شدن باید ببینید حوادث برای کسانی که از نزدیک پیگیری بیماری را گسترش در آمریکا

به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس چرخش اعضای این نیروی کار را از این تریبون برای جلسات اغلب پیوست در روزهای اخیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. این ساخته شده است برای برخی از ناسازگار تصاویر: مقامات بسته بندی شده در شانه به شانه آنها به عنوان دستور آمریکایی ها به عمل اجتماعی فاصله.

توسط در اواخر هفته مقامات حداقل بریده بازگشت شماره های خود را در سحر و فاصله خود را تا حدودی. اما آنها هنوز هم رقیب با یک رئیس جمهور که خارج از کاف اظهارات گاهی اوقات تضعیف آنها دقت گردد چوب-to-the-علوم پیام.

در روز پنج شنبه به عنوان مثال رئیس جمهور در زمان میکروفن به ارائه یک چشم انداز گلگون برای استفاده از داروهای موجود برای مبارزه با کروناویروس تنها به غذا و دارو بعد از بازی تمیز کردن صدور بیانیه ای که وجود دارد مورد تایید FDA مواد مخدر برای درمان یا جلوگیری از COVID-19.

و پس از آن وجود دارد رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر. او شده است به دنبال خود coronavirus تلاش در مسیر جداگانه ای از جمله همکاری با شرکت های خصوصی برای راه اندازی ویروس موبایل تست سایت.

نیروی کار برای آن سربازان در — طوفان مغزی گزینه فیلدینگ تماس از نگران فرمانداران تلاش برای عموم توضیح رئیس جمهور فکر — و گاهی اوقات کار به آن را تغییر دهید. پنج نفر درگیر با این کار نیروی توصیف عملیات خود را به آسوشیتد پرس صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم بحث در مورد عملیات داخلی.

از یک روز به بعد ایده که یک بار به نظر می رسید غیر قابل تصور به نیروی کار مانند بستن ترین سفر از اروپا — در حال نورد به مردم تنها به چند روز بعد به نظر می رسد به شدت ناکافی است.

زمانی که مقامات دیدم شاید عفونت سطوح در ایتالیا و موارد متلاطم تا نزدیکی رهبران سیاسی در یک نقطه توصیه می شود سطح 3, سفر هشدار, مشاوره در برابر غیر ضروری سفر به بسیاری از این قاره است.

برخی از در اتاق حیرت زده شد اما زمانی که متخصصان پزشکی در این گروه می خواستند به رفتن و حتی بیشتر. آن را "قلب" لحظه ای که سوار صفحه اصلی وخامت اوضاع — و این ایده تأکید کرد که رسانه های خبری در پاسخ بدون زنگ.

نه روز بعد از آن وزارت امور خارجه صادر سطح جهانی 4 هشدار در برابر همه سفر.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گسله اولیه اش برای تلاش به شدت شیوع و خود را با صدای بلند پخش از نارضایتی در برابر مخالفان در طول زمان بحران از این نیروی کار در هفته های اخیر شده است تا حد زیادی ملاقات با سپاس.

Fauci است trended در توییتر. Birx ستایش شده است برای او متفکر plain-spoken پاسخ (و آرایه بی پایان از روسری های رنگارنگ.) و پنس بدست اعتباری حتی از دموکراتیک فرمانداران برای باز کردن خطوط ارتباطی با مقامات وزارت امور خارجه ، حتی پس از این پنل تا به حال به رقابت با انتقاد بیش از کمبود آزمون و تجهیزات پزشکی تغییر مشاوره در تهدید بالقوه برای بزرگسالان جوان و مسائل دیگر.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

روزهای اولیه از نیروی کار بیشتر مبهم.

هنگامی که آن را برای اولین بار ایجاد شده در ژانویه نیروی کار دیده می شد که چیزی از درون سازمان آشفته بازار. سلامت و خدمات انسانی الکس آذر با آنها تهمت است sparred شد, عنوانی از یک پانل که شامل اقدام —و به زودی به مجلس— کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney. نمایندگان سازمان های مختلف نشان داده شد اما کمی وجود دارد اجماع و دلهره آور آرایه از موانع اداری.

بسیاری از این تغییر پس از Feb. 26 هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن دستور پنس را به کنترل واکنش. که در آن نقطه اکثر آمریکایی ها هنوز هم نبودند متمرکز بر بلندی اضطراری برای بهداشت عمومی.

فقط یک روز زودتر دکتر نانسی r. schultze ، از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آمریکایی ها در طول یک جلسه که آنها تا به حال به آماده سازی خود را به صورت نسبتا شدید اجتماعی فاصله. هشدار جلب خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن بود که هنوز در تلاش برای به تصویر کشیدن شیوع نیز موجود و امید به حداقل رساندن تاثیر بر بازار سهام است.

پنس نقل مکان کرد و به سرعت در آوردن Birx یک دکتر که با توجه Fauci به عنوان مربی به خدمت خود را به عنوان بالا مشاور در این بیماری همه گیر. و او گسترش نیروی کار شامل مقامات که حذف شده بود زودتر از جمله چند که تا به حال feuded با آذر. او همچنین افزود: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پس از آن مشخص شد که بحران را به طور بالقوه فاجعه بار اقتصادی.

او نیز منتقل کار کارکنان به سازمان به عنوان او شکل نیروی کار به یک تصمیم گیری بدن مدل در بخشی در شورای عالی امنیت ملی.

تصمیم به برگزاری جلسات در وضعیت اتاق طراحی شده بود در بخشی به کاهش کارکنان اضافی و جلوگیری از نشت. وظیفه نیروی جلسات را توسعه داده اند آشنا معمول: پنس باز می شود با دستور کار برای روز و تبدیل آن به Birx که فراهم می کند به روز رسانی در شیوع همراه با CDC رئیس دکتر رابرت Redfield. به طور معمول این گروه محدودیت بحث آن به بیش از سه نفر که نیاز به تصمیم گیری های مهم اعم از آن سازمان اجرا خواهد شد نقطه بر روی یک موضوع که آیا برای محدود کردن سفر از یک کشور دیگر.

تهمت نیست معمولا حضور اگر چه او تبدیل شده تا اغلب در روزهای اخیر به عنوان زندگی در آمریکا مختل شده است از بحران. بنابراین کوشنر که در هفته گذشته آورده شد به پاسخ تلاش پس از هفته مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل رساندن بحران برای جلوگیری از وحشت عمومی.

در همان زمان وظیفه نیروی منتقل شده به سخت تر کردن دایره برش از نمایندگان و کارکنان اگر کارفرمایان خود را نشان داده. و در حالی که نیروی کار در اصل ملاقات تقریبا به طور کامل در فرد رفتن به جلو وجود خواهد داشت بیشتر نرمی برای دعوت به ترویج اجتماعی فاصله یک مشاور گفت.

در حالی که کوشنر در تلاش برای کار با خارج از کسب و کار کشیده شده موشکافی به عنوان بخشی از یک رقیب تلاش برای مبارزه با ویروس مقامات توصیف آن به عنوان یک مکمل تلاش برای نیروی کار. آنها بازیگران کوشنر گروه به عنوان یک گودال ماسهبازی که در آن کسب و کار می تواند کار بر روی راه حل های خلاق.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب