‘هیچ یک از این درست است’: تظاهرات تبدیل به زمینی حاصلخیز برای آنلاین دروغ

یک داستان جعلی شروع به گردش شب یکشنبه به دوشنبه صبح بود که پس از آن مورد اختلاف واقعی روزنامه نگاران و همچنین تعدادی از رباتها. کارشناسان می گویند این کمپین ممکن است به معنای مردم سوال که آیا هر آنچه را آنلاین ببینید درست است. توییتر تصویر پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

توییتر تصویر

تصویر شوک خواهد بود فقط در مورد هر کسی: آتش آنقدر بزرگ است که آن را به نظر می رسد کشش نیمه راه تا 550-پا بلند بنای یادبود واشنگتن و سوزاندن بنابراین روشن است که آن را به طور چشمگیری روشن برجسته شده است.

تکان دهنده اما جعلی.

تصویر یک تصویر از داستانی ABC نشان می دهد “تعیین شده بازمانده است.” اما آینده در سومین روز از خشن تظاهرات در اطراف کاخ سفید علیه خشونت پلیس — که شامل برخی از آتش سوزی بودند که عمدا تنظیم آن می تواند به نظر می رسید مانند آن واقعی بود.

این تصویر به سرعت رفت و ویروسی در توییتر نه بر خلاف تعدادی از دیگر شایعاتی که در لحظات تردید و هرج و مرج بیش از آخر هفته و نشان داد که چگونه شدید قطبی از زمان حاضر است که زمینه مناسبی برای آنلاین دروغ مبارزات.

سی ان ان خبرنگار متهم شده بود توسط برخی از معترضان از سی افسر پلیس در لباس مبدل را وادار به شبکه روشن است که او یکی از روزنامه نگاران بر روی زمین است.

وجود دارد و ادعا می کند گسترش زیر #dcblackout هشتگ که تلفن های همراه و دیگر دستگاه های ارتباطی مسدود شد به عنوان بخشی از یک استراتژی اجازه می دهد تا خشونت پلیس اقدامات تلافی جویانه برای رفتن گزارش نشده. که بیش از حد درست نیست.

“برخی از فیلم ها و عکس های ارسال شده توسط حساب گفت: آنها در گذشته قبل از یک “#dcblackout” که در آن جریان و سلول های تعطیل. من هر چیزی مانند آن و هر چند سعی کردم جریان — تا به حال هیچ موضوع را با تلفن به من توییتی و کار تا 2:30 am حداقل ایم” Yahoo! خبرنگار شکارچی واکر در صبح روز دوشنبه.

“توقف retweeting #dcblackout” اضافه شده CBS خبرنگار کریستینا Ruffini. “هیچ یک از این درست است. در نهایت حتی تلویزیون خدمه نیاز به خواب اما ما و بسیاری دیگر را در اواخر شب. تلفن های خود را کار کرده است. زنده سیگنال قوی بود. بسیاری از این توییت ها همان جمله بندی. نمی افتد برای هر آنچه که در اینجا اتفاق می افتد.”

کارشناسان می گویند #dcblackout برچسب به نظر می رسید کار”به خوبی تامین می شود” و سازمان یافته در استانبول و یکی از موفق که در آن.

بسیاری از حساب های ترویج #dcblackout ادعا تا به حال چند پیروان خود را نشان می دهد که آنها می تواند ایجاد شده به طور خاص به منظور گسترش دروغ گفت: Alex Engler یک محقق در موسسه بروکینگز که به دنبال استفاده از رسانه های اجتماعی و تکنولوژی به گسترش تبلیغات.

“بسیاری از این حساب خیلی مشکوک به خصوص آنهایی که انتشار آنها را در شب. اما بسیار واقعی مردم در حال حاضر ترویج این. 9 a. m. واقعیت این است که منشاء این داستان به نظر می رسد تولید شده در حال حاضر می تواند پنهان به شما,” او می گوید.

این #DCBlackout برچسب بود نزدیک به یک میلیون نفر ذکر شده توسط دوشنبه بعد از ظهر با توجه به دانشگاه کلمسون ارتباطات استاد دارن Linvill.

“حتی اگر یک درصد از این افراد واقعی هستند با استفاده از این هشتگ به بگو سلام این واقعی نیست’ — مهم نیست,” Linvill گفت. حتی اگر تنها 20 درصد از مردم در مورد ارسال آن به آن اعتقاد “20 درصد از یک میلیون است که هنوز از 200 ، 000 مردم است.”

یک تغییر استراتژی

این #DCBlackout کمپین همچنین نشان داد که سطح دیجیتال پختگی که تبدیل نمی کند روشن تا 12 ساعت پس از اصل دروغ شروع كردن.

در حالی که منابع معتبر تا به حال افشا و خنثی ادعای دوشنبه صبح آنلاین دستکاری نشده بود به پایان رسید. هماهنگ شبکه از حساب های هک و سپس شروع به tweeting در مورد چگونه هشتگ بود جعلی است و مردم نیازی به وحشت.

“به عنوان کسی که از دیدن #dcblackout روند که زندگی و کار در دی سی منطقه مترو و که دوستان از راه دور به DC rn….. این برچسب به نظر می رسد مانند اطلاعات غلط” نوشت: صدها توییت.

یک کاربر توییتر پست در مورد هک شدن پس از ارسال یک پیام مربوط به #DCBlackout کمپین دروغ. NPR تصویر پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

NPR تصویر

با داشتن به اصطلاح حساب ربات فشار به عقب در برابر اصلی داستان Linvill می گوید: برخی از کاربران ممکن است که در واقع به پایان رسید تا بیشتر احتمال دارد به آن اعتقاد دارند به دلیل آن می تواند به نظر می رسد مانند یک صحنه رد کردن.

“آنها در حال ایجاد این منفی دو” او گفت:. “و باعث هر کس به سوال خود واقعیت است.”

او در تردید نسبت به کمپین های خاص بازیگر ولی به نام استراتژی فشار دادن چند روایت رقابت, “کلاسیک حرکت می کند.”

هر دو Linvill و Engler گفت: آنها انتظار می رود برای دیدن بیشتر عملیات شبیه به این یکی به عنوان ادامه اعتراضات به انتخابات ریاست جمهوری تساوی نزدیکتر و به مردم با استفاده از رسانه های اجتماعی بیشتر از آنها همیشه قبل از به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این یک لحظه در سیاست آمریکا است. آن را به کل کشور توجه شود. هنگامی که لحظات شده اند وجود دارد مانند این به خصوص زمانی که مملو از اختلافات ما به طور معمول دیده می شود خارجی احزاب را تشدید کند کسانی که تفاوت نظرات و رانندگی بی اعتمادی و هرج و مرج” انگلر گفت. “اگر چه می کند این است که درایو بی اعتمادی… پس از آن که یک پیروزی است. اگر آن را می سازد آن را سخت به بگویید که چه درست است و چه چیزی نیست… پس از آن که مشغول به کار است.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>