تیم NFL عمیق کاتولیک روابط پشت نقش در سوء استفاده از بحران

NEW ORLEANS – چرا یک تیم NFL حتی یکی به نام پرستاران اعتصاب پشت صحنه اتحاد با کلیسای کاتولیک رومی در یک موضوع به عنوان احساسی مملو به عنوان سوء استفاده جنسی روحانیت?

این سوال حتی جان سخت پرستاران طرفداران در این به شدت کاتولیک شهر درخواست و جواب به نظر می رسد به دروغ در قدرتمند پیوند است که این تیم عابدانه کاتولیک صاحب تام بنسون و خود را در حال حاضر-بیوه گیل ساخته شده است برای سال ها با رهبران کلیسا.

همراه نقد و بررسی مطبوعات از مالیات اسناد و مدارک نشان داد که Bensons’ بنیاد داده است حداقل $62 میلیون به قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیواورلئان و دیگر کاتولیک باعث می شود بیش از گذشته ده سال از جمله هدیه به مدارس ، دانشگاه ها ، سازمان های خیریه و فردی parishes.

در طول راه اسقف اعظم گرگوری Aymond که می دانست که زن و شوهر به طور جداگانه قبل از ازدواج آنها در سال 2004 تبدیل شده است تقریبا یک بخشی از این تیم توسط برخی تصور می کردند برای آوردن معشوق پرستاران کمک از یک قدرت بالاتر است.

Aymond خال دار شده است در این زمینه در Saints بازی و در داخل تیم Superdome جعبه و پرواز بر مالک جت خصوصی. او شناخته شده است برای جشن تکان دهنده pregame توده از جمله یکی قبل از این تیم تنهاست سوپر باول ظاهر در سال 2010 زمانی که او به درستی پیش بینی پیروزی و پیوست و در تفسیر “زمانی که پرستاران راهپیمایی.”

اسقف اعظم مرتب 2011 جلسه Bensons با پاپ بندیکت شانزدهم در رم میدان سنت پیتر که در آن تام بنسون بوسید پاپ حلقه و فلش خود را حلقه کاسه فوق العاده. چند سال بعد او به عنوان یک شاهد به امضای خواهد شد که قطع تام بنسون جدا دختر و نوه و به همسر سوم گیل کنترل یک امپراتوری کسب و کار است که شامل مالکیت هر دو پرستاران و NBA, New Orleans Pelicans.

و Aymond وجود دارد در سال 2018 پس از تام بنسون مرگ در سن 90 برای eulogize او را به عنوان یک “نیواورلئان سنت بر روی زمین” و راه رفتن در کنار گیل در جریان مراسم تشییع جنازه. در یک افتخار به طور معمول این سایت متعلق به روحانیون بنسون داده شد دو روز ملاقات عمومی در نوتردام حوزه علميه یک قلعه به سبک موسسه بازسازی با یکی از زن و شوهر را چند دلار کمک های مالی.

“رابطه ما با گذشته اسقف اعظم و قلمرو مذهبی اسقف اعظم قدمت 50 سال به علاوه” گیل بنسون در بیانیه ای گفت: این هفته در پاسخ به AP را درخواست دهید. “ما ایمان هسته بنیاد که از آن ما زندگی می کنند زندگی روزانه ما است. وحدت کمک و بازگشت دادن چیزی است که ما انجام زمانی که خواسته ما آن را هر روز. این تعریف چگونه تام بنسون زد, سازمان خود را و چگونه من ardently ادامه میراث او.”

که پیوند دریافت کرده است تجدید موشکافی پس از AP گزارش ماه گذشته که صدها محرمانه Saints ایمیل گفته نشان می دهد که برخی از تیم مدیران ارشد آیا روابط عمومی کنترل خسارت برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم در میان آن روحانیت سوء استفاده از بحران است.

این یک بحث است که باعث شده است تا طرفداران در نیو اورلئان و فراتر از آن به سوال دقیقا پرستاران را برای کلیسا و اینکه آیا آن را مناسب است.

در حال حاضر کسانی که پاسخ هنوز روشن نیست چرا که تیم اتحاد به دادگاه رفته برای جلوگیری و یا حداقل تاخیر در انتشار عمومی از کسانی که ایمیل های که به عنوان بخشی از این کشف را در یک فرایند روحانیت سوء استفاده از طرح دعوی در دادگاه. دادگاه قرار است هفته آینده در نیواورلئان برای تعیین اینکه آیا 276 اسناد ممکن است ساخته شده است. AP است که در یک حرکت در حمایت از آزادی خود را.

وکیل مدافع حدود دو دوجین مردان آوردن روحانیون کرد در برابر کلیسا ادعا در دادگاه براده که این ایمیل ها نشان می دهد این تیم پیوست در کلیسا “الگو و عمل کتمان آن جنایات است.” وکلای مدافع ادعا می کنند که شامل یک نقش فعال در کمک به شکل دادن به قلمرو مذهبی اسقف اعظم را 2018 انتشار لیست خود را از 57 معتبر متهم روحانیت فهرستی AP تجزیه و تحلیل پیدا کرده بود حذف حداقل 20 نام.

در بیانیه گیل بنسون را تکذیب کرد پرستاران به حال هیچ نقشی در انتخاب نام گفت: تیم, معاون ارشد رئیس جمهور از ارتباطات گرگ Bensel خواسته شده بود تنها برای کمک به آماده شدن مقامات کلیسا برای انتشار این فهرست است.

“او توصیه شد سازگار با قلمرو مذهبی اسقف اعظم که شامل: صداقت کامل و شفاف,” او گفت. “ما مفتخریم که نقش را بازی کنیم و بله در حقیقت ما کمک خواهد کرد که دوباره به کمک قلمرو مذهبی اسقف اعظم در توانایی خود را برای انتشار این لیست با امید گرفتن این مرحله به درمان جامعه است.”

گیل بنسون 73 ساله سابق طراح داخلی و مؤمن کاتولیک خودش با ثروت تخمین زده شده توسط فوربس در $3.1 میلیارد همچنین گفت که نه او و نه شوهر مرحوم او تا کنون کمک به پرداخت شهرک یا حقوقی جوایز در کلیسا روحانیت سوء استفاده از بحران است.

“نشان می دهد که من پیشنهاد پول به کلیسای کاتولیک برای هر چیزی مرتبط با روحانیت منحرف موضوع sickens من,” او نوشت.

شاکیان وکلای ریچارد Trahant و جان Denenea به تازگی subpoenaed بنسون بنیاد خیریه برای هر پرونده مربوط به “شهرک ادعای سوء استفاده روحانیت” در طول دهه گذشته است.

“اسقف اعظم گرگوری Aymond اظهار داشت که او می تواند به نوبه خود به حامیان’ برای کمک به او پرداخت سوء استفاده جنسی ادعا می کند:” آنها گفت: با اشاره به مصاحبه Aymond به سال گذشته است. “ما به سادگی پس از مراحل قانونی به دیدن اگر او را تبدیل به بزرگترین نیکوکار گیل ماری بنسون.”

NFL هنوز به وزن در این نزاکت از مقدسین اقدامات از طرف کلیسا. لیگ یک سیاست انسداد “رفتار مخل به یکپارچگی و اعتماد به نفس عمومی در لیگ ملی فوتبال.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

پرستاران طرفداران که صحبت کردن در مورد بحث رسانه های اجتماعی — با برخی حتی خواستار بنسون به فروش تیم باید اذعان کرد این پیچیدگی از یک موضوع در یک منطقه شهری از 1.5 میلیون نفر است که غرق در کاتولیک سابقه 36 درصد کاتولیک و در مورد آن Saints.

زمانی که اعضای بازماندگان شبکه از کسانی که مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش برگزار شد در اعتراض به مقدسین حومه تمرین مرکز ماه گذشته به اصرار تیم به انتشار ایمیل های برخی از آنها عینک سیاه و سفید و طلا Saints کشباف و اذعان کرد که فصل دارندگان بلیط.

“رابطه بین نیواورلئان و کلیسای کاتولیک است که متفاوت از هر جای دیگری گفت:” مفسر سیاسی James Carville بومی Louisianan. “در نیواورلئان اسقف اعظم احتمالا حدود 80 درصد به رسمیت شناختن نام. اما من می توانم درک چرا مردم خارج از نیواورلئان ممکن است پیدا کردن آن غیر معمول است.”

Jason بری نیواورلئان روزنامه نگار که دارای چندین کتاب نوشته شده در کلیسای کاتولیک گفت: دوستی بین پرستاران مالک و اسقف اعظم است “تقریبا در قرون وسطی است که در آن نشان دهنده خاصی برابری کلیسا و قدرت — در این مورد یک حرفه ای فوتبال است که به مراتب قوی تر از دولت های محلی.”

به طور کلی Bensons’ اسم بنیاد اهدا کرده است نزدیک به 100 میلیون دلار از سال 2007 کمک به صندوق یک مرکز سرطان در مترو نیواورلئان و ارتقاء در ورزشگاه در اوهایو که در آن به Pro Football Hall of Fame بازی ایفا کرده است. بسیاری از آنها به رفته به سازمان های کاتولیک AP را بررسی عمومی مالیات اسناد و مدارک یافت.

حداقل 11 میلیون دلار رفته به سمت پروژه های در قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیواورلئان که در آن هر دو Bensons مطرح شد. در علاوه بر این به نوتردام حوزه علميه را بازسازی, زن و شوهر, پشتیبانی, بهداشت و سلامتی, برنامه برای شهروندان ارشد در یک کلیسا سابق.

زن و شوهر نیز با توجه به حداقل 7 میلیون دلار به تام بنسون کاتولیک دبیرستان و حداقل 8 میلیون دلار به دانشگاه لویولا در New Orleans مدرسه کاتولیک جایی که او مورد مطالعه قرار حسابداری.

این Bensons بودند اهدا کنندگان عمده هم در سن آنتونیو که در آن تام حرفه ای در کسب و کار خودرو به گسترش بانکداری است. آنها اهدا حداقل 10 میلیون دلار به یک مدرسه الهیات و 6 میلیون دلار به دانشگاه کاتولیک که در آن آنها متاهل بودند.

برای سهم خود را به کاتولیک علل Bensons در سال 2012 موفق به دریافت بالاترین پاپ افتخار عطا در دراز اعضای Pro Ecclesia pontifice, et.

سابق نیواورلئان شهردار مارک Morial یک کاتولیک است که در حال حاضر رئيس جمهور از ملی شهری لیگ گفت که او “وحشت زده و نگران” با سوء استفاده جنسی در داخل قلمرو مذهبی اسقف اعظم و افزود: “من مصرانه از قلمرو مذهبی اسقف اعظم و هر سازمانی که در تراز وسط قرار دارد خود را با این نهاد برای اتخاذ یک سیاست شفافیت کامل و با هدف کمک به قربانیان به درمان و جلوگیری از بیشتر از تروما است.”

___

Dunklin گزارش از دالاس. تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>