زلزله قدرتمند حملات کارائیب اما هیچ گزارشی از آسیب و یا آسیب

قدرتمند 7.7 ریشتری زلزله زده در سواحل جامائیکا و کوبا و Caymans روز سه شنبه تکان دهنده مردم به عنوان دور به عن

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

قدرتمند 7.7 ریشتری زلزله زده در سواحل جامائیکا و کوبا و Caymans روز سه شنبه تکان دهنده مردم به عنوان دور به عنوان میامی و ارشاد رسمی هشدار سونامی برای منطقه کارائیب است که بعد از آن خارج شود.

این زمین لرزه در ابتدا گزارش شده به عنوان 7.3-قدر قبل از اینکه به روز رسانی شد, محور 86 مایلی شمال غربی از مونتگوبی, جامائیکا و 87 مایلی غرب-جنوب غربی نیقورو کوبا در عمق فقط 6 مایل با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده. آن زده در 2:10 p. m. ET.

وجود دارد هیچ گزارش فوری خسارت عمده و یا صدمات اما رسانه های اجتماعی گرفتگی شد با پست های عکس و تصویری از مردم مستند این رویداد است. در جزایر کیمن تصویری نشان داد آسیب دیده خیابان ها و sinkholes باز با خشونت تکان دادن.

یک هشدار سونامی صادر شد یک راه باریک از کارائیب. اما بعدها لغو شد.

Knolly موسی آگهی های اجرایی در جامائیکا NPR گفت که زلزله شد بلند و قوی با دیوار دفتر خود ناهمواری.

"این یکی جدی بود. آن را ترس از خدا را به بسیاری از مردم امروز" او گفت:.

در جزایر کیمن فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد sinkholes و آسیب به خیابان. آسمان خراش ها در مرکز شهر میامی تخلیه شدند.

آسوشیتد پرس گزارش می دهد که این زلزله احساس شد به شدت در کوبا شهرستان سانتیاگو.

"ما تمام شد و ما احساس صندلی حرکت" Belkis Guerrero, که با این نسخهها کار در یک کاتولیک مرکز فرهنگی در مرکز سانتیاگو گفت: AP. "ما شنیده سر و صدا همه چیز در حال حرکت در اطراف."

او گفت: وجود دارد هیچ آشکار خسارت در این شهرستان است. "این احساس بسیار قوی است اما به نظر نمی آید مانند هر چیز اتفاق افتاده است," او به این خبرگزاری گفت.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن