کلیساهای جدید احتیاطی در میان coronavirus نگرانی

با موارد بیشتری از coronavirus یکشنبه اعلام کرد برخی از کلیساها در حال ایجاد تغییرات طراحی شده برای محافظت بهت

توسط MINERALNEWS در 12 اسفند 1398

با موارد بیشتری از coronavirus یکشنبه اعلام کرد برخی از کلیساها در حال ایجاد تغییرات طراحی شده برای محافظت بهتر از محله های کشیش نشین.

روم کاتولیک اسقف سان برناردینو که در خدمت سان برناردینو و ریورساید شهرستان اعلام کرد که کلیساها باید گزینه "برای اجرای مربوط به علم العبادات محدودیت هایی که مجاز هستند در طول سالانه فصل آنفولانزا" با توجه به نامه ای از دفتر مقام عمومی.

آنها عبارتند از تشویق parishioners به خودداری از برگزاری و یا تکان دادن دست در طول خدمت حتی در آداب و رسوم که معمولا نیاز به آن را دریافت و همدلی با دست به جای خود را در زبان و خودداری از نوشیدن وقف شراب.

وزیران همچنین باید اصول بهداشتی دست های خود را قبل و بعد از توزیع همدلی و ماندن در خانه اگر آنها بیمار در این نامه می گوید.

تبلیغات

اسقف نشین از نارنجی ساخته شده است که کسانی که محدودیت های اجباری به دلیل محلی بهداشت و درمان اضطراری اعلام شده توسط اورنج کانتی در هفته گذشته با توجه به بیانیه ای ارسال به شبان.

اسقف نیز معاف کسانی که بیمار هستند از حضور توده در روزهای یکشنبه و روزهای مقدس تعهد تا اطلاع ثانوی.

لس آنجلس قلمرو مذهبی اسقف اعظم مقامات صادر نشده اما اعلام محدودیت های یک سری از تلاش های طراحی شده برای ارائه انعطاف پذیری را به محافظت از سلامت.

این حرکت به عنوان کالیفرنیا اعلام کرد موارد جدید.

تبلیغات

دو کارکنان بهداشتی درمانی در یک بیمارستان در Solano County باید قرارداد COVID-19 coronavirus پس از قرار گرفتن در معرض بیمار که در ابتدا پذیرفته شده وجود دارد در حالی که سه نفر مبتلا به این ویروس در شهرستان سانتا کلارا.

دو بهداشت و درمان کارگران در معرض این ویروس از یک بیمار که تحت درمان در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل, مقامات گفت. زن بیمار شده و منتقل شده به UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو در نظر گرفته است و این کشور برای اولین بار اعلام کرد در مورد "جامعه گسترش" به معنی منبع عفونت ناشناخته است.

آن زن بود نه بلافاصله تست شده برای این ویروس به این دلیل او مناسب نیست و فدرال معیارهای تست در زمان. مقامات در حال حاضر ابراز نگرانی کرد که او می تواند آلوده دیگران در آن زمان.

یکی از آلوده بهداشت و درمان کارگران Solano County, اقامت و زندگی در آالمدا کانتی, مقامات گفت. آنها هر دو در انزوا در خانه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن