Newsom امیدوار کننده است یک پایگاه اطلاعاتی برای ردیابی افراد بی خانمان در سطح ایالت. آن را نمی خواهد که آسان

“از آنجا که شما نمی توانید مدیریت آنچه شما را اندازه گیری نمی,” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در دولت خود گفت: از دولت آدرس در هفته گذشته که در کالیفرنیا “ایجاد یک واحد بی خانمانی اطلاعات سیستم به ضبط دقیق اطلاعات محلی.”

او ساخته شده آن را به صدا بسیار ساده و مهم از واقعیت است. اما برای کسانی که بی خانمان طرفداران که به مدت طولانی تلاش برای تدوین چنین اطلاعات Newsom شد فراخوانی تلاش خواهم که برای جام مقدس — یک جایزه است که دشوار است برای رسیدن به اما است که هر کس می خواهد.

“عالی” گفت: میگوئل سانتانا زمانی که خواسته به در نظر گرفتن که آیا یک ایالت پایگاه داده باید وجود داشته باشد. اما سابق لس آنجلس اداری افسر که صرف سالها درگیر در این شهر بی خانمانی برنامه ریزی مطمئن بود که آن را می تواند.

فرماندار برنامه فقط کار خواهد کرد گفت: اگر “در هر حوزه قضایی هر شهرستان و هر شهرستان خواسته است به جمع داده ها در سراسر هیئت مدیره است که مشابه” — و که خواهد بود یک پروژه بسیار زیاد پیچیدگی است.

تبلیغات

به جای یک آژانس دولتی است که تلاش بیشتر قابل دسترسی هدف از جمع آوری اطلاعات در مورد افراد بی خانمان از کالیفرنیا 44 به اصطلاح continuums از مراقبت. اما هیچ کار ساده ای هم نیست.

این continuums مراقبت های محلی و سازمان های تاسیس شده به اداره فدرال بی خانمانی برنامه های تحت ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است. چهار وجود دارد در لس آنجلس به تنهایی. شهرهای ساحل طولانی پاسادنا و گلندیل هر یک و لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان یا LAHSA را پوشش می دهد باقی مانده از شهرستان.

هر یک از حفظ پایگاه داده خود را و یا بی خانمان سیستم اطلاعات مدیریت که آهنگ هر کسی که می آید در تماس با سیستم از سازمان های دولتی و غیر انتفاعی است که کار با افراد بی خانمان. اطلاعات وارد شده به هر یک از پایگاه داده توسط کمک رسانی کارگران و مدیران مورد باید پایبند به طور کلی دستورالعمل های فدرال, اما همچنین می تواند از جایی به جای.

چالش ثبات است.

“اولین گام برای پاک کردن این اطلاعات مطمئن شوید که آن را دقیق است. دوم آن قابل استفاده مي باشد ؟ ” گفت: سارا Dusseault, رئیس کمیسیون که نظارت LAHSA. “شما نمی خواهید یک سیستم که در آن در لس آنجلس ما فکر می کنم “همسان به مسکن’ به معنی این و هنوز در سن برناردینو آن را به معنی چیزی دیگری است.”

تبلیغات

سازگار با داده های کالیفرنیا می تواند برای اولین بار پیگیری که در آن افراد بی خانمان زندگی می کنند و حرکت می کند در سراسر کشور و شناسایی کسانی که با استفاده از مسکن و خدمات در بیش از یک محل. که روند گرفتن مردم از خیابانها کارآمد تر.

پیدا کردن یک راه برای رسیدن به این است که یک کار است که بر عهده کالیفرنیا بی خانمان هماهنگی و امور مالی شورای, یک سازمان ایجاد شده و در سال 2017 به نظارت بر دولت بی خانمانی سیاست.

حتی قبل از Newsom سخنرانی آژانس در حال آماده سازی یک قرارداد که در آن امید به جایزه این سقوط به جلو و اطلاعات از دولت 44 continuums مراقبت گفت: Lynn فون کخ-لیبرت, معاون وزیر, کالیفرنیا, کسب و کار مصرف کننده خدمات و مسکن آژانس.

هر کدام از شرکت دریافت قرارداد راه اندازی یک سیستم خودکار برای جمع آوری داده های بیشتر و برای هر فرد بی خانمان با نام و سایر اطلاعات شناسایی حذف شده برای حفظ حریم خصوصی. در حال حاضر که اطلاعات تنها جمع آوری سالانه توسط دولت فدرال.

کالیفرنیا سیستم جدید و آزمایشی می تواند در محل تا پایان سال است.

“یکی از اهداف خواهد بود برای دیدن اگر افراد در حال خروج از بی خانمانی در یک راه موفق و یا اگر آنها در حال حرکت بین انواع مختلف مسکن” کخ-لیبرت گفت. “اگر آنها در حال ترک خانه بدوشی ما قادر خواهد بود برای دیدن آن الگوها.”

مرحله بعدی خواهد بود بلند پروازانه تر, تلاش برای مشابه کامپایل اطلاعات از منابع دیگر مانند شهرستان ادارات بهداشت در سراسر کشور.

LAHSA به تازگی شروع به ساخت یک سیستم داده برای لس آنجلس. و آن را یک چالش بوده است.

تبلیغات

در علاوه بر این به LAHSA بیش از یک دوجین محلی و منطقه ای سازمان های ارائه خدمات و حفظ داده های خود را در سیستم های. برخی از سوابق در مردم است. برخی از سوابق در مسکن شده است که ارائه شده است. برخی هر دو را انجام دهد.

به عنوان یک نتیجه از یک فرد بی خانمان که وارد شده است به LAHSA را بی خانمان سیستم اطلاعات مدیریت نیز ممکن است در یک پایگاه داده اجرا شده توسط وزارت خدمات بهداشت و درمان و یا سازمان مسکن برای شهر L. A. — با اطلاعات مختلف در هر پایگاه داده.

“آنها درک داده ها متفاوت است چرا که آنها برنامه ریزی شده متفاوت” Dusseault گفت.

LAHSA شده است و کار با کارکنان از کسانی که دیگر محلی و سازمان های منطقه ای برای ساخت یک اطلاعات کامل و مشخصات هر فرد بی خانمان را در تماس با هر سازمان است. هدف این است که برای پیدا کردن چه کار می کند هموار و چه چیزی نیست.

ابتکار در امتداد خطوط از چه Newsom پیشنهاد کرده است به گسترش است که در سراسر کشور خواهد بود خوش آمدید Dusseault گفت: اگر آن را درست انجام شود.

“ما می خواهم می خواهم به مطمئن شوید که ما تا به حال کمک به بهبود سیستم ما به صورت محلی” او گفت: “اما [نیز] به مطمئن شوید که سیستم های دیگر در سراسر کشور در همان سطح از دقت و سودمندی به طوری که ما می توانید به هر یک از دیگر در راه است که می شود نتیجه بهتر خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lytny.im