سفر به نجات تایتانیک بی سیم تلگراف می شود متهور

بزرگنمایی این تصویر یک قاضی در ایالت ویرجینیا داد که نجات شرکت ممکن است قطع به جای مانده از کشتی تای

توسط MINERALNEWS در 1 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک قاضی در ایالت ویرجینیا داد که نجات شرکت ممکن است قطع به جای مانده از کشتی تایتانیک برای بازیابی کشتی بی سیم تلگراف ماشین. آثار مکشوفه از کشتی غرق شده در حال نشستن در قفسه در یک مرکز ذخیره سازی در آتلانتا در این Feb. 18 photo. انجی وانگ/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
انجی وانگ/AP

در آخرین ساعت آن را در زمان R. M. S. تایتانیک غرق بی سیم تلگراف اپراتورها صادر شده یک سری از به طور فزاینده ای از کوره در رفته پیام فراخوانی برای نجات.

آنها رفت و از مفصل به از جان گذشته.

آخرین انتقال صادر شده و فقط چند دقیقه قبل از "unsinkable" کشتی ناپدید شده در زیر سطح اقیانوس اطلس شمالی پس از اعتصاب یک کوه یخ — فقط پنج کلمه: "بیا سریع. اتاق موتور تقریبا کامل است."

پیام ارائه تلخ رکورد لحظات پایانی از هرج و مرج و تراژدی روی عرشه کشتی تایتانیک در آوریل سال 1912.

و در این هفته یک قاضی فدرال حکم داد که بی سیم تلگراف مجموعه ممکن است که از خرابه.

ایالات متحده قاضی ربکا اسمیت گفت: بازیابی از تخت تکنولوژی — پیشرفته ترین در زمان خود — "کمک به میراث مانده ماندگار دست دادن تایتانیک, کسانی که جان سالم به در برد و کسانی که زندگی خود را در حال غرق شدن" آسوشیتد پرس گزارش داد.

این تصمیم یک پیروزی برای RMS Titanic Inc., یک شرکت خصوصی با حقوق انحصاری برای نجات آثار مکشوفه از کشتی. از آن شده است به راه انداختن یک دهه نبرد قانونی برای به دست آوردن حق استخراج تجهیزات و مصنوعات دیگر از کشتی.

در سال 2000 قبل از قضاوت محروم این شرکت اجازه قطع به کشتی و یا جدا کردن هر بخشی از آن است. اما اسمیت به نظر می رسد تحت تأثیر RMST استدلال که بقایای کشتی لوکس هستند به سرعت رو به وخامت است.

"در حالی که بسیاری از موارد که باقی می ماند در داخل و اطراف تایتانیک خرابه باید توانایی به روشنگری نسل در زندگی مسافران آن تنها یک مورد دارای داستان همه بازماندگان" برتون Hunchak رئیس این شرکت در بیانیه ای گفت on Facebook.

او اضافه کرد که سیستم "باقی می ماند یک قهرمان گمنام مسئول برای نسل های بی شماری از خانواده ها وجود دارد که تنها به این دلیل که رادیو فریاد به نمایندگی از اجداد خود. به همین دلیل ما باید در بهبود این باور نکردنی قطعه ای از تاریخ برای نجات رادیو که ذخیره 705 زندگی از بودن گرفته از جهان که شب شوم."

بسیاری از باستان شناسان و preservationists مخالفت با این پروژه گفت: این desecrates چه قبر برای 1500 نفر از خدمه و مسافران که بر روی کشتی اولین سفر.

RMST دو کار برنامه ای برای بازیابی تلگراف. اول شامل استفاده از یک کنترل از راه دور خودرو را وارد کنید تایتانیک از طریق پنجره سقفی بیش از اتاق که در آن دستگاه برگزار می شود. دوم نیاز به برش یک سوراخ به بدنه.

اسمیت دوشنبه تصمیم شامل برخی از شرایط. مهمترین آنها که دادگاه باید تایید شرکت طرح بودجه "را به اطمینان حاصل شود که RMST نه تنها پول به منظور بالا بردن مصنوعات بلکه برای حفظ و سند آنها را" با توجه به National Geographic.

پس از سال مالی نزاع نجات شرکت به تازگی پدید آمده از ورشکستگی است و تحت مالکیت جدید.

RMST در حال برنامه ریزی سفر به تایتانیک در تابستان امسال است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن