مادورو را نگه دارید در ونزوئلا جلوتر به عنوان coronavirus موج

کاراکاس, ونزوئلا - بیش از یک سال و پس از یک جوان آمریکا-حمایت سیاستمدار افزایش یافت تا به سرنگونی رئیس جمهور و

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399

کاراکاس, ونزوئلا - بیش از یک سال و پس از یک جوان آمریکا-حمایت سیاستمدار افزایش یافت تا به سرنگونی رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو سوسیالیستی رهبر نگه می دارد و در عین حال قوی تر گرفتن در قدرت با افزایش از رمان coronavirus.

مخالفان ونزوئلا امیدوار است که تا سال 2020 می تواند حرکت جدید پس از چندین شکست خورده هل برای سرنگونی مادورو. پس از آن آمد coronavirus. تحلیلگران می گویند این بیماری همه گیر کمک کرده خورد دور اپوزیسیون در حال حاضر ضعیف پشتیبانی می کند.

ترس از سرایت به کمک نگه داشتن معترضان کردن خیابان ها و ویروس محور پایان اندکی تغییر وضع اقتصادی نگه داشته است ونزوئلا متمرکز روزانه بقا نه به سیاست.

در برابر آن افت مادورو اتحاد برقرار اقدامات گسترده حصول اطمینان از ونزوئلا سیستم انتخاباتی است خم به نفع خود. در ضمن رهبر مخالفان ژوئن Guaidó محبوبیت همچنان ادامه دارد و به نازل شدن.

"در بسیاری از این بیماری همه گیر شده است بیشتر از یک برکت و رحمت به مادورو از یک نفرین" گفت: Geoff رمزی یک ونزوئلا متخصص در واشنگتن در آمریکای لاتین فکر می کنم تانک . "مادورو قوی تر است در حال حاضر از هر نقطه در 18 ماه گذشته."

ونزوئلا مقامات اعلام کرد اولین COVID-19 موارد در اواسط ماه مارس باعث مادورو به تصویب در سراسر کشور مستند باقی می ماند که در اثر. حداقل 146 کشته و حدود 16,000 افتاده بیمار با توجه به دولت count – به احتمال زیاد گسترده ای دست کم به دلیل محدود تست.

در شبانه پخش ونزوئلا و lieutenants به روز رسانی به شهروندان در این شماره به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد محموله کمک های انسان دوستانه از متحدان مانند روسیه و چین و فرمان جدید اقدامات لازم برای متوقف کردن ویروس.

"مادورو تا به حال یک فرصت برای نشان دادن خود را کنترل ارضی گفت:" لوئیس ویسنت León, ونزوئلا یک تحلیلگر سیاسی.

مهندس فرانسیسکو ماتو یک بار در میان هزاران نفر تشویق Guaidó گفت: امروز امید خود را از یک تغییر سیاسی را گرفته صندلی عقب.

"شما باید به مبارزه برای خانواده خود مواد غذایی و مطمئن شوید که ما مریض نیست" گفت: Matos, 42, پوشیدن ماسک صورت در حالی که برای خرید مواد غذایی. "سیاست به نظر می رسد مانند یک دور دور گزینه است."

Guaidó سپس نسبتا ثانویه رقم در اپوزیسیون اعلام کرد قصد دارد برای سرنگونی مادورو در اوایل سال 2019 و به سرعت به دست آورد پشتیبانی از بیش از 50 سازمان ملل به رهبری ایالات متحده است. اما تماس خود را برای نظامی که قیام مارس شکست خورد و تا پایان سال در تظاهرات خیابانی تا به حال قابل ملاحظه ای منقبض شده و در اندازه.

Guaidó تنها محلی خروجی در حال حاضر رسانه های اجتماعی است که بسیاری از ونزوئلا در تلاش برای دسترسی به دلیل مکرر قطع برق. به عنوان رئیس مجمع ملی او منجر هفتگی قانونی در جلسات از طریق آنلاین کنفرانس تلفنی به طور گسترده ای در دسترس است.

"در حالی که دیکتاتوری است که هر روز بیشتر در انزوا نگه داریم تا پرچم وحدت" او نوشت: اخیرا در یک پست توییتر با صرف 514 سهام.

برای بسیاری از ونزوئلا این بیماری همه گیر است افزایش در حال حاضر شدید حس انزوا. پروازهای بین المللی است که تا به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نادر در حال حاضر به طور کامل قطع شده است. کمبود گاز و مستند را به سفر در داخل ونزوئلا تقریبا غیر ممکن است.

مدافعان حقوق بشر می گویند دولت مادورو است که با استفاده از قرنطینه به بیشتر تضعیف آزادی های مدنی.

کاراکاس مبتنی بر حقوق زندانی گروه Foro کیفری مادورو گفت: دولت در سال جاری دستگیر 281 افراد گروه در نظر زندانیان سیاسی بسیاری در قرنطینه.

آنها عبارتند از روزنامه نگاران و پزشکان که صحبت کردن در برابر دولت دست زدن به coronavirus.

Nicmer ایوانز که اجرا می شود در وب سایت های خبری Punto de Corte دستگیر شد این ماه یک روز پس از به tweeting نظرات ابراز امید است که با مشخصات بالا مادورو حامی مبتلا COVID-19 زنده می ماند بیماری – به طوری که او می تواند در نظر گرفته شود بر روی زمین به جای دریافت "الهی" عدالت است.

Evans - چپ که حمایت خود را از اواخر هوگو چاوز اما که انتشار اغلب انتقاد مادورو دولت – ثبت دستگیری او نشان پلیس در خارج از درب خود را در حالی که ساخت یک آرامش اگر عجله کرد.

"ما مقدس حق آزادی بیان, انتقاد سیاسی, اقدام, دفاع و مقاومت در برابر ظلم و ستم باید در نظر گرفته شود یک عمل نفرت او گفت:" قبل از اینکه دور گرفته شده به اتهام نقض ضد نفرت قانون است. مقامات نکرده گفت: آنچه که باعث شارژ.

Foro کیفری را, مدیر اجرایی, آلفردو رومرو گفت که زندانیان اغلب مجاز نیست دادگاه جلسات و یا ملاقات با وکیل و بستگان. "این بیماری همه گیر است که مورد استفاده بیشتر آنها را محروم از حق دفاع و دادرسی" او گفت:.

دادگاه عالی — وفادار به مادورو — به تازگی منصوب جدید کمیسیون انتخابات از جمله سه عضو شده اند که تحریم های ایالات متحده و کانادا بدون مشارکت مخالفان به رهبری کنگره به قانون نیاز دارد. دادگاه همچنین در زمان بیش از سه پیشرو در انتخابات ریاست, انتصاب جدید رهبران مخالفان را متهم به توطئه برای حمایت از مادورو.

قانونی انتخابات برنامه ریزی شده برای دسامبر. 6 و تا کنون مخالفت کرده است حاکی از آن شرکت خواهد شد.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

مایکل Penfold یک کاراکاس-بر اساس همکار در مرکز ویلسون در واشنگتن گفت: ایرانیها "هدف این است که به گردن می زنید رهبری اپوزیسیون دموکراتیک با انتخاب این جدید شورای ملی است."

مادورو همچنین به دنبال وفادار اپوزیسیون "امیدوار به ادامه برای به دست آوردن زمان تا زمانی که جامعه بین المللی از دست می دهد و هر گونه امید به تغییر در کشور" Penfold گفت.

رای گیری های اخیر توسط شرکت مستقل Datanalisis نشان می دهد ونزوئلا را تصویب امتیاز در ملال انگیز 13 درصد. Guaidó را دو بار به عنوان بالا اما سقوط از 60% در ماه فوریه 2019 مدت کوتاهی پس از او خودش را اعلام ونزوئلا حق رئیس جمهور قبل از عاشقانه جمعیت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ابراز تردید است که Guaidó قادر به از بین بردن مادورو گفت: "به نظر می رسد به از دست دادن قدرت است."

"ما می خواهیم کسی است که حمایت از مردم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Telemundo. "من به پشتیبانی این فرد است که حمایت از مردم است."

تحولات آمد در میان شاخص های تازه که ونزوئلا به طور فزاینده ای گرسنه است. ونزوئلا در حال حاضر فقیرترین کشور در آمریکا با توجه به مطالعه توسط محققان در سه ونزوئلا دانشگاه. مدت کوتاهی قبل از همه گیر سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا منتشر شد مطالعه پیدا کردن که یکی از سه نفر در اینجا این است که گرسنه است.

رقص مربی بلیندا Villanueva, 60, گفت: حمایت از او برای Guaidó تزلزل ناپذیر است اما این روزها او مشغول با ساخت مطمئن شوید که او نمی مریض هر زمان که او می رود به فروشگاه برای مواد غذایی است.

مادورو به مخالفت حامیان جایی که او می خواهد آنها را قادر به به خیابان, او گفت:.

"ما در حال تعطیل در. ما می ترسم. من به دلیل این است که یک مشکل واقعی" بییانوئبا گفت. "مادورو را اختراع نمی گیر اما او آن را به عنوان یک ابزار در حال حاضر برای بهره برداری به عنوان او را دوست دارد."

دیگران مانند ارنستو Yamuraque خود اشتغالی نوکر می گویند ایرانیها از سوی شرکت نگه داشته است ونزوئلا از تجربه تا چه حد از این فاجعه در کشور همسایه آمریکای لاتین سازمان ملل.

"تا آنجا که به همه گیر می رود ونزوئلا است که دست زدن به آن را به خوبی" گفت: Yamuraque, 57, انتظار در خط در پلازا برای ثبت آدرس خود را با کمیسیون های انتخاباتی. "من فکر می کنم ما در شکل بهتر از کشورهای دیگر است."

___

آسوشیتد پرس نویسنده کریستین مشخصات armario کمک به این داستان از بوگوتا, کلمبیا.

___

دنبال اسکات اسمیت در توییتر: @ScottSmithAPtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de