ویروس رشته نروژ مسابقه در آلاسکا پس از آیدیتارود برنده

ANCHORAGE, آلاسکا - توماس Waerner برنده این سال آیدیتارود دنباله سگ سورتمه نژاد در ماه مارس, اما او هنوز هم در

توسط MINERALNEWS در 5 خرداد 1399

ANCHORAGE, آلاسکا - توماس Waerner برنده این سال آیدیتارود دنباله سگ سورتمه نژاد در ماه مارس, اما او هنوز هم در حال انتظار برای بازگشت به خانه اش در نروژ است.

Waerner و 16 سگ رشته شده اند در آلاسکا توسط محدودیت های مسافرتی و قربانیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به Anchorage Daily News گزارش روز شنبه.

"من مانند آلاسکا زیادی" Waerner گفت. "این نوع از رویای من محل. اما من یک خانواده است."

Waerner دارای پنج فرزند و 35 دیگر با سورتمه حمل کردن سگ در Torpa, نروژ. او از دست رفته 10 تولد یکی از کودکان خود را و نتواند از قهوه صبح خود را با همسر, Guro که در سمت چپ آلاسکا در مارس مدت کوتاهی قبل از بهداشت محدودیت متوقف سفر.

این زن 47 ساله قصد دارد به پرواز در اوایل ماه ژوئن در یک DC-6 هواپیما محدود برای درجه تاریخچه موزه در Sola, نروژ.

Everts حمل و نقل هوایی از فربنکس فروش تاریخی هواپیما و Waerner گفت: این موزه می رود برای نهایی کردن قرارداد این هفته است.

"ما در حال مسافرت مفتی," Waerner گفت. "هواپیما در حال رفتن به نروژ و ما در حال رفتن با آنها. ما خیلی خوش شانس."

قبل از سفر Waerner است که انتظار می رود به انجام یک COVID-19 تست و جمع آوری سگ های خود را از یک لانه در Salcha متعلق به همکار musher Arleigh رینولدز.

Waerner گفت که او تا دوستان در آلاسکا شهرهای استر و Salcha و اغلب صرف چند روز در اطراف فربنکس پس از iditarod. در این سال چند روز تبدیل به بیش از چند هفته و Waerner آماده است تا رزومه کاری خود را از زندگی عادی است.

"من و همسرم شده است مراقبت از 35 سگ, بچه ها, و کار به عنوان یک دامپزشک," او گفت:. هنگامی که او به خانه برگشت " 'بله عزیز' خواهد بود که پاسخ همه چیز را," او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن