New Orleans اسقف اعظم به آسمان برای coronavirus برکت

NEW ORLEANS – اسقف اعظم نیواورلئان پاشیده آب مقدس از جنگ جهانی دوم-عصر هواپیمای دوباله بالای شهرستان در غیر معمول جمعه خوب برکت و رحمت برای کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

باز هوایی هواپیما انجام اسقف اعظم گرگوری Aymond, 70, از Lakefront فرودگاه به کنر به گرتنا به فرانسه در سه ماهه بیش از 25 دقیقه زمان جزئي/New Orleans مدافع گزارش شده است.

Aymond برای حفاظت از دعا و شفا و پاشیده آب مقدس که از رود اردن که در آن عیسی مسیح غسل تعمید شد.

“هنگامی که من برای اولین بار آن را آب آمد بر من” Aymond گفت: “اما پس از آن من واقع شده است.”

Aymond به تازگی از بهبود ویروس خود گفت: از خدا خواستم به ارائه گریس به طور خاص برای کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و رهبران شهر.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم را لغو کرده است, همه توده ها به طور نامحدود و با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

خاخام Lexi Erdheim, 29, از جماعت گیتس از نماز کنیسه در متیری رفت تا در همان هواپیما پس از Aymond به ارائه یک برکت و رحمت در عید فصح.

“این واقعا قدرتمند و دیدن همه چیز را در یک بار” او گفت: “به خصوص بعد از اینکه در داخل همان چهار دیوار برای مدت طولانی است.”

همانطور که از شنبه لوئیزیانا تا به حال بیش از 20 ، 000 موارد گزارش شده از این ویروس و 806 گزارش مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

برای بسیاری از مردم coronavirus علل علائم خفیف مانند تب و سرفه است که حل و فصل در دو تا سه هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود بیشتر علائم شدید رخ می دهد از جمله پنومونی است که می تواند منجر به مرگ شود.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>