پلیس و شریک زندگی در آمریکا متهم بازگو knifing

رم - یک افسر پلیس شهادت داد چهارشنبه در قتل محاکمه دو آمریکایی ها در مورد تلاش بیهوده برای متوقف کردن خون ریخت

توسط MINERALNEWS در 25 تیر 1399

رم - یک افسر پلیس شهادت داد چهارشنبه در قتل محاکمه دو آمریکایی ها در مورد تلاش بیهوده برای متوقف کردن خون ریختن مثل "چشمه" از شریک زندگی خود را که به ضرب چاقو در تابستان گذشته در رم و خیابان است.

دو مرد جوان از کالیفرنیا شد و در پایتخت ایتالیا به عنوان گردشگران از یک سال پیش و به اتهام در قتل Carabinieri معاون برید ماریو Cerciello در یک خیابان در نزدیکی هتل خود را در جولای 26, 2019.

آمریکایی ها فینیگان لی سالمند در حال حاضر 20 و گابریل Natale-Hjorth در حال حاضر 19 گفت: در پیش از محاکمه سوال که آنها اشتباه Cerciello و شریک زندگی خود را به عنوان جنایتکاران تلاش به آنها حمله و آنها scuffled با ایتالیایی ها برای دفاع از خود با توجه به اسناد دادگاه.

دادستان ها ادعا می کنند که سالمند چاقو Cerciello 11 بار و Natale-Hjorth مخفی قتل با سلاح های سبک نظامی حمله چاقو که بزرگان گفته آورده در یک چمدان از ایالات متحده است. تحت قانون ایتالیایی, متهمان داشتن یک نقش در یک پرونده قتل نیز می تواند به اتهام قتل.

تقابل به دنبال یک اتهام تلاش توسط گردشگران برای خرید کوکائین در اوایل شب در رم منطقه زندگی شبانه. پس از اتهام پرداخت پول برای مواد مخدر, آمریکایی ها متوجه شدند swindled و نمی آن را دریافت خواهید کرد.

عصبانی آمریکایی ها ربوده کوله پشتی با یک تلفن همراه داخل که متعلق به فروشنده مواد مخدر را به میان دادستان ادعا.

کوله پشتی را صاحب پلیس گفت که زمانی که او به نام خود گوشی یکی از آمریکایی ها پاسخ داد و خواستار پول و کوکائین در ازای بازگشت به کیسه.

Cerciello شریک, Andrea Varriale شهادت داد که دو افسر اعزام شدند در قبل از سحر ماموریت برای بازیابی کیسه. کار در لباس شخصی, Varriale گفت: او عینک یقه پیراهن و شلوار جین در حالی که Cerciello عینک تی شرت و شلوارک. Varriale شهادت دادند که او کشیده نشان از جیب خود و فریاد زد: "Carabiniere!" برای شناسایی خود به عنوان یک افسر پلیس به عنوان Cerciello.

دفاع اصرار آمریکایی ها درک نمی کنند, این دو پلیس و نمی بینم هر مدالها.

Varriale همچنین شهادت داد که او و Cerciello غیر مسلح بودند. او گفت: آنها با احتیاط نزدیک دو مرد در منصوب بازیابی سایت فکر جفت نگاه مشکوک با سرعت باد و کاپوت کشیده بالای سر خود در تابستان تحریک شب.

Varriale گفت: آمریکایی ها بلافاصله آنها را مورد حمله قرار.

"من حتی نمی توانید می گویند:" نام شما چیست ؟ " زمانی که او از من برداشت ما رفت و ما نورد در یک نوع از راه در روی زمین است."

دادستان ها گفته اند Varriale scuffled با Natale-Hjorth در حالی که بزرگان کشتی با Cerciello.

"زمانی که متوجه شدم او فقط می خواستم به رایگان دریافت کنید, من شانه های من در مقابل زمین من آن را درک, بهتر بود به او اجازه رفتن" Varriale گفت.

او گفت که او برای اولین بار احساس کرد چیزی اشتباه بود زمانی که او شنیده Cerciello فریاد در صدای عجیب و غریب "'توقف! Carabinieri!"

در یک نقطه "نگاه من به سمت چپ ماریو در فوت او ، swaying. "آنها با چاقو به آنها ضربه چاقو مرا,'" Varriale گفت: شریک زندگی خود را به نام. "من تو را دیدم خون میاد بیرون مثل یک چشمه به زمین" و Cerciello بود که با داشتن یک زمان سخت تنفس" شریک شهادت دادند.

Cerciello, 35, مدت کوتاهی پس از درگذشت در بیمارستان است.

Varriale به دادگاه گفت او را نمی بینم یا متهم کشیدن یک سلاح. Natale-Hjorth گفته محققان او نمی دانم دوست خود آورده چاقو به کوله پشتی ارز قرار ملاقات گذاشتن.

روز شنیدن بود به طور ناگهانی به پایان رسید پس از Cerciello پدر در قانون سقوط در دادگاه به عنوان دادگاه بود گوش دادن به دراماتیک نوار صوتی از Varriale را برای آمبولانس برای در حال مرگ خود را شریک. به عنوان Varriale در تلاش برای جلوگیری از خونریزی با پیراهن پولو و می گوید پلیس توزیع کننده, خیابان نام, او همچنین تماس خارج به شدت "ماریو, ماریو."

Cerciello بیوه محکم یک عکس از تازه داماد, شوهر, sobbed.

آمریکایی ها مانند هر کس دیگری در دادگاه پوشیدن ماسک صورت مطابق با ضد COVID-19 قوانین در ایتالیا تبدیل به اغتشاش.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

باقی مانده از Varriale را بازجویی توسط دادستان و انتظار می رود شروع به دفاع متقابل بررسی شد و به تعویق افتاد تا پنج شنبه.

در این جلسه را شروع قاضی مارینا Finiti یادآوری Varriale که او خود را یک متهم در یک مورد جداگانه. ساعت پس از قتل به عنوان مظنون بودند که مورد سوال در یک ایستگاه پلیس Varriale گفته شده یک ویدیو از Natale-Hjorth نشسته blindfolded به عنوان یک افسر می پرسد و او نام خود را و دیگر اطلاعات. Blindfolding یک مظنون نقض یک قانون که قرار است برای حفاظت از کرامت مظنون جنایی.

اواخر این ماه به دادگاه است که انتظار می رود به شنیدن این یافته ها از یک ارزیابی روانی سالمند درخواست دفاع. آمریکایی ها به نوبه خود در شهادت ایستاده نیست و انتظار می رود تا بعد از دادگاه بازگشت از تعطیلات اوت زنگ تفریح.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن