13 ناو یو اس اس روزولت ملوانان تست مثبت برای COVID-19 دوباره

بزرگنمایی این تصویر صدها نفر از اعضای خدمه از ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت بود که لنگر انداخ

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

صدها نفر از اعضای خدمه از ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت بود که لنگر انداخت در گوام در ماه آوریل آزمایش مثبت برای coronavirus. تونی Azios/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تونی Azios/خبرگزاری گتی ایماژ

نیروی دریایی ایالات متحده می گوید: 13 ملوانان از ناو یو اس اس تئودور روزولت بود که ظاهرا بهبود از coronavirus و منفی دریافت کرده بود نتایج آزمون را در حال حاضر آزمایش مثبت برای بار دوم.

در بیانیه منتشر شده در اوایل پنج ملوان مشخص شد که مجددا مثبت نیروی دریایی گفت: ملوانان "ملاقات دقیق بهبود معیارهای بیش از CDC دستورالعمل" از جمله آزمایش منفی برای این ویروس حداقل دو بار اما در حال حاضر مجددا مثبت است. در این بیانیه گفت: ملوانان شده است نظارت بر سلامت خود و رعایت اجتماعی-فاصله پروتکل در حالی که در هیئت مدیره روزولت است که لنگر انداخت در گوام پس از شیوع آلوده کردن صدها نفر از خدمه.

"این پنج ملوانان توسعه آنفولانزا مانند علائم بیماری بود و درست به گزارش پزشکی برای ارزیابی" بیانیه ای گفت:.

نیروی دریایی است و پس از تایید به NPR که هشت ملوانان باید مجددا مثبت برای coronavirus آوردن مجموع به 13.

نیروی دریایی گفت: ملوانان از حذف کشتی قرار می گیرد و در انزوا و در حال دریافت مراقبت های پزشکی. یک "تعداد کمی" از ملوانان که در تماس با آنها نیز برداشته شد و مجددا قرنطینه, مقامات گفت.

در یک ایمیل به NPR یک سخنگوی نیروی دریایی گفت: ملوانان با تست مثبت در حال دریافت حمایت های پزشکی در پایگاه نیروی دریایی گوام و هیچ کدام در حال حاضر روی عرشه کشتی.

کارشناسان بهداشت عمومی در حال تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد به همین دلیل بیماران گاهی اوقات تست مثبت برای coronavirus پس از ظاهر شدن به بهبود می یابند. به عنوان NPR گزارش کرده است, مقامات در کره جنوبی مستند کرده اند و تعداد فزاینده ای از موارد. مقامات بهداشت گفته اند آنها بر این باورند که ویروس ممکن است قادر به تبدیل شدن به خفته و بعد فعال در برخی افراد سیستم ایمنی بدن.

استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا به تازگی گفته NPR Nell Greenfieldboyce که بیمارانی که بهبود یافتن از این ویروس ممکن است حداقل برخی از سطح از حفاظت از آن در آینده اما بسیار ناشناخته باقی مانده است.

"بر اساس عفونت های دیگر که در آن شما می توانید یک عمق ریه عفونت معمولا از شما محافظت در برابر دوم عفونت است. اگر شما فقط یک خفیف COVID-19 عفونت است که شامل راه هوایی فوقانی شاید آن رفتار خواهد شد مانند یک سرماخوردگی coronavirus و شاید شما می تواند reinfected دوباره" پرلمن گفت. "ما فقط واقعا نمی دانم. آن را حتی سخت به حدس و گمان."

به گزارش NPR دیوید Welna این ناو یو اس اس روزولت بود که در مرکز یک جنجال بر شلیک کشتی جنگی را کاپیتان سروان. برت Crozier که شکایت کرده است که نیروی دریایی که به اندازه کافی در پاسخ به شیوع بیماری روی عرشه کشتی. یک ملوان اختصاص داده شده به کشتی درگذشت در ماه آوریل از عوارض مربوط به COVID-19 و دیگران در بیمارستان بستری شد.

به گزارش NPR تام بومن, نیروی دریایی شده است با توجه به درخواست برای بازگرداندن Crozier. در اواخر ماه آوریل اقدام وزیر نیروی دریایی جیمز مک فرسون به نام "عمیق تر بررسی" حادثه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن