سیاه شبان می گویند که مشکل دسترسی به وام SBA برنامه

بزرگنمایی این تصویر کشیش جیمز پرکینز بیشتر مسیح کلیسای باپتیست یکی از چندین سیاه و سفید شبان در دیتر

توسط MINERALNEWS در 7 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

کشیش جیمز پرکینز بیشتر مسیح کلیسای باپتیست یکی از چندین سیاه و سفید شبان در دیترویت که ناموفق بودند در خود وام SBA برنامه های کاربردی. حسن نیت ارائه میدهد جیمز پرکینز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد جیمز پرکینز

یک برنامه جدید دولت که تبدیل پول مالیات دهندگان به کلیسا و کنیسه و مسجد آورده امداد خوش آمدید به برخی از نظر مالی تاکید کرد الاذکار در حالی که خروج از دیگران — بسیاری از آنها در خدمت جوامع رنگ — هنوز در حال مبارزه برای زنده ماندن.

"این یک مزیت بزرگ برای ما" گفت: پدر کارل Beekman اهل محله کشیش در کلیسای سنت مری که در خدمت حدود 1,300 خانواده در چنار بیمار. Beekman یاد گرفتم این هفته که کلیسا او را به دریافت وام زیر چک برنامه حفاظت اداره مدیریت کسب و کار کوچک.

که با کمک بخشی از coronavirus نجات بسته تصویب شده توسط کنگره Beekman نمی کند پیش بینی است که هر محله کارمندان باید furloughed حتی اگر پول های جمع آوری شده از طریق کلیسا ارائه شده است را به طور قابل توجهی به عنوان یک نتیجه از بسته بودن.

هزاران نفر از کلیساها در سراسر کشور با بهره گیری از این برنامه هر چند SBA انتشار دقیق اعداد.

"من کمی تعجب است که سازمان های غیر انتفاعی و کلیساها می تواند بخشی گفت:" پل Ott رئیس شورای اداری در گریس کلیسای متحد متدیست در دالاس تگزاس بود که تایید شده برای PPP وام از حدود 52,000. اگر قوانین برنامه به دنبال آن هستند این وام را بازپرداخت می شود.

"این بسیار مفید بود برای ما" Ott گفت. "[در این ماه] قرار بود به یک سال خوب برای ما است. ما می دانستیم که ما می رویم به در واقعی مشکل است."

کمتر خوش شانس بیشتر بود مسیح کلیسای باپتیست در دیترویت است که عمدتا آفریقایی-آمریکایی جماعت.

"ما اعمال می شود زمانی که برنامه برای اولین بار شد اما ما نمی دریافت هر گونه کمک مالی گفت:" برگرد. James, پرکینز, کلیسا, کشیش. به عنوان یک نتیجه پرکینز تا به حال به غیر روحانی کردن بیشتر از او و نه کلیسا کارکنان و او خواسته است تا کارکنان باقی مانده را کاهش حقوق و دستمزد. تجربه خود را به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر سیاه و سفید شبان در دیترویت و در سراسر کشور است.

"من گرفته نشده هر علمی بررسی, اما تعدادی از کشیشان من با آنها روابط در دیترویت نگران هستند چرا که آنها دریافت نمی بودجه" پرکینز گفت.

در میان آنها Rev. Kenneth گل پاستور در بیشتر جدید کوه تپه موریا دانشجو باپتیست در دیترویت.

"ما سعی به ارائه درخواست به بانک ما اما نگهداری آنها گفت: آنها آماده بودند" گل گفت: "و سپس ما یک ایمیل کردم گفت همه وجوه مستقر شده اند. ما در حال کشف است که وجود یک الگوی در اینجا از اقلیت های کسب و کار و کلیساها دریافت وجوه."

در سراسر کشور نگرانی

"ما به نمایندگی از همه ما نه بزرگ آفریقایی-آمریکایی فرقه" گفت: Christopher Johnson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NAACP. "بسیاری از آنها شکایت در مورد عدم پاسخگویی از بانک ها که آنها را به ارائه برنامه های کاربردی. این کلیساها از سان فرانسیسکو به دیترویت به فلوریدا به کانکتیکات است. ما از شنیدن مداوم نگرانی از کلیسا leaderships در سراسر کشور است."

در همه SBA تایید شده نزدیک به 1.7 میلیون PPP وام. هیچ داده ها جمع آوری شده است که نشان می دهد یک نژادی و اختلاف در میان موفق به دریافت کنندگان. نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال هم گزارش داد که شرکت های بزرگ با تاسیس اتصال به بانک های بزرگ به مراتب موفق تر بودند از کسب و کارهای کوچک — یا کلیساها — با کمتر تجربه برخورد با موسسات مالی.

بزرگترین وام SBA چیس JPMorgan تایید شده در مورد 27,000 وام از حدود 300,000 برنامه دریافت کرده است. این بانک در خدمت کلیساها و دیگر نهادهای مذهبی در منطقه شهر نیویورک که ناموفق بودند در برنامه های کاربردی وام.

مترو مناطق صنعتی پایه شبکه ای از سازمان های جامعه شناسایی 28 کلیساها دو کنیسه و مسجد بودند که در میان کسانی که ناموفق در خود نرم افزار. این بانک پس از آغاز همکاری با موسسات برای کمک به آنها را در تقاضا برای وام در آینده PPP قسط.

"ما در مورد دریافت 75,000 برنامه در ساعت اول از فرم رفتن زندگی می کنند" گفت: آن سرعت تعقیب سخنگو. "[ما] در خدمت مشتریان به عنوان آنها به ما آمد و هیچ کسب و کار و یا مشتری بخش بود اولویت بندی بیش از دیگری است." حدود 60 ٪ از وام به مشتریان با کمتر از 25 کارمند با توجه به بانک.

شناخت مشتری

آن دسته از شرکت های که به خوبی سازماندهی شده و در موقعیت قوی برای اعمال شد به وضوح در یک مزیت است.

"شما تا به حال باید مدارک خود را آماده و حقوق و دستمزد خود را تایید," پیس اذعان کرد. بانک ها نیز به اولویت به کسانی که مشتریان با آنها در حال حاضر روابط بانکی. "یک بانک باید بدانید که مشتری است."

این عوامل می تواند توضیح دهد که چرا به خوبی ذوات کلیساها با قوی نهادی پشتیبانی و ارتباط خوب شده موفق تر در گرفتن PPP وام از طریق SBA.

موفق درخواست وام فرستاده شده توسط کلیسای سنت مری در چنار بیمار., در واقع تهیه شده توسط امور مالی برای راکفورد اسقف نشین که به این محله تعلق دارد. افسر آماده برنامه های کاربردی وام برای تمام کلیساها در اسقف نشین که می خواستم برای شرکت در این برنامه است.

از حدود 17,000 کلیساهای کاتولیک در سراسر کشور حدود 8000 کاربردی برای PPP وام با توجه به پت Markey مدیر اجرایی وابسته به قلمرو اسقف مدیریت مالی, کنفرانس, یک انجمن وابسته به قلمرو اسقف مالی افسران. همانطور که از 17 آوریل حدود 20% تا به حال تایید شده است با توجه به Markey و بیشتر اطلاع داده شد در روز های اخیر.

"من شنیده ام هر گونه شکایت عمده" Markey NPR گفت. "اما اگر آنها در حال رفتن به شکایت آنها احتمالا همین حالا با من تماس بگیرید."

در فضل United Methodist در دالاس, شورای اداری, وضع, گروه, آماده کلیسا PPP نرم افزار پس از آن هشدار به فرصت توسط کلیسا سرپرست منطقه که مشخص شده روند درخواست و توصیه کلیسای آنچه در آن می تواند برای درخواست. خیلی از نرم افزار تهیه شده توسط شورای خزانه دار بازنشسته وکیل و حسابدار خبره عمومی.

بسیاری از کلیساها در کم درآمد جوامع از رنگ عدم دسترسی به چنین پشتیبانی می کند اما باید بیشتر نیازهای مالی است.

Markey که تحریم های وابسته به قلمرو اسقف کاتولیک افسران می گوید او نشان می دهد که parishes ارزیابی نیازهای خود را با دقت.

"اگر این نیاز می تواند در راه های دیگر آنها نباید از درخواست" Markey گفت. "به عنوان مسیحیان ما نیست فقط پول را به دلیل آن را در دسترس است. اگر وجود ندارد یک نیاز واقعی آن اخلاقی نیست. شما می توانید وجوه به دور از کوچک پیتزا محل پایین خیابان فقط به خاطر در دسترس است و شما باید دسترسی بیشتر به آنها."tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب