NCAA Division 1 ورزشکاران دیگر در بهار ورزش

بزرگنمایی این تصویر

ورزشکارانی که بازی NCAA sports بهار که فصل شد کوتاه توسط coronavirus شیوع خواهد بود واجد شرایط برای یک فصل دیگر. این عکس نشان می دهد پوردو فورت Wayne راشل Everson بازی سافتبال در ماه مارس است. وید Payne/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

وید Payne/AP

زمانی که NCAA تعطیل کالج ورزشی در اوایل این ماه به دلیل شیوع کروناویروس ترین نمایشی لغو شد مارس جنون – wildly محبوب مردان و زنان D1 مسابقات بسکتبال. اما هزاران نفر از ورزشکاران در کمتر برجسته بهار — ورزش بیس بال, چوگان سرپهن و گلف به نام چند — تا به حال خود را در پایان فصل بیش از حد.

در حال حاضر آنها فرصت دیگری.

دوشنبه, NCAA بخش 1 شورا رای اجازه دهید به مدارس ارائه بهار, ورزشی, ورزشکاران, یک سال اضافی از واجد شرایط بودن به طوری که آنها می توانید یک بازی فوق العاده فصل است. بدیهی است که بیشترین تاثیر را بر فارغ التحصیلی سالمندان, اما در واقع این تصمیم شامل همه ورزشکاران که بهار فصل قطع شد با وقوع. آنها همه باید این فرصت را به خود را از دست داد فصل دوباره بازسازی شد.

ورزش های زمستانی شامل نمی شد در این تصمیم به این دلیل بسیار به طور منظم خود را فصل به فصل به پایان رسید. معنی تمام کسانی که بازیکنان بسکتبال را برای همیشه تعجب می کنم که می میرم برنده جنون مارس در سال 2020?

شورای قبلا گفته بود از آن حمایت واجد شرایط بودن برای کمک به بهار ورزشکاران است. اما آن را تا به حال به بسیاری از جزئیات قبل از اعلام رسمی. برخی از این اطلاعات عبارتند از:

  • کمک های مالی قوانین تنظیم شد اجازه می دهد تا تیم به حمل بیشتر ورزشکاران در بورس, گسترش محدود شامل کسانی که بازگشت.
  • مدارس نمی خواهد که به ارائه همان سطح از بورس تحصیلی به بازگشت ارشد ورزشکاران به عنوان آنها تا به حال در این فصل است. اما مدارس می توانید در قرعه کشی NCAA دانشجویی صندوق کمک به کمک به پرداخت برای ورزشکاران است که امکان استفاده از این فوق العاده واجد شرایط بودن.
  • یک ورزشکار می تواند دوباره برای یک فصل دیگر و انتقال به مدرسه دیگر. اما هر گونه کمک هزینه تحصیلی آنها می خواهم در مدرسه جدید می کنند در برابر آن تیم را محدود می کند.

برخی از جزئیات هنوز به اتو کردن. برای مثال اگر یک ارشد فارغ التحصیلان این سال و می خواهد به بازگشت به سال دیگر از ورزش چه دانشگاهی مورد نیاز?

که یکی از مسائل کتی Hoeg ذهن. او یک ستاره ارشد مهاجم در دانشگاه کارولینای شمالی ردیف 1-رتبه women’s lacrosse تیم در این فصل است. Hoeg برنامه ریزی شده است برای تحصیلات تکمیلی در مارس و شگفتی اگر آینده را به بازی خواهد نیاز به او را در یکی دیگر از عمده یا فارغ التحصیل کلاس.

“من بسیار سپاسگزار بود در یک مدرسه [مانند] UNC,” او می گوید: “که در آن تحصیلات خود را چیزی است که من هنوز هم دوست دارم به دنبال.” Hoeg می گوید او همچنین انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد با بورس کامل است که او برای فصل ارشد.

همانطور که در حال حاضر Hoeg می گوید: “قلب من است که قطعا به فروش می رسد [در] بازگشت. من خوشحالم که NCAA این تصمیم [و] به اعتقاد من این یک گام در مسیر درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de