واقعیت بررسی: آمریکا هنوز نشدم پشت در تست با وجود تهمت ادعای

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت گوش به عنوان دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کن

توسط MINERALNEWS در 11 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت گوش به عنوان دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید در روز یکشنبه. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پاتریک Semansky/AP

رئیس جمهور تهمت است تکرار و ادعا کرد که ایالات متحده در حال انجام تست های بیشتر برای coronavirus بیش از هر کشور دیگر.

"ما در بیشتر موارد از آنجا که ما در حال انجام دور تست بیشتر از هر کسی در جهان" گفت: رئیس جمهور در کاخ سفید جلسه توجیهی در روز یکشنبه.

U. S ramped تا تست اما هنوز نشدم پشت کشورهای دیگر مانند ایتالیا و کره جنوبی, وقتی که می آید به تست بر اساس سرانه.

ایالات متحده آمریکا انجام شده است 894,000 آزمون که از روز شنبه با توجه به Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که منجر آزمایش تلاش است.

اما ایالات متحده آمریکا با جمعیت در حدود 327 میلیون دلار یعنی در حدود 1 در 366 مردم در حال گرفتن تست شده است. برای مقایسه ایتالیا دارای جمعیت حدود 60 میلیون دلار و تقریبا انجام داده است 454,000 آزمون معنی 1 در 133 نفر در حال آزمایش وجود دارد — حدود سه برابر بیشتر از سرانه از آمریکا

یک آزمون جدید است که می تواند سرعت را فقط اعطا "اورژانس-استفاده از مجوز" توسط سازمان غذا و داروی آمریکا در روز جمعه خواهد بود و نورد این هفته است. ابوت شرکت است که باعث می شود این تست می گوید آنها می توانند مورد 50,000 آزمون در روز است.

برخی از پزشکان می گویند این خواهد بود که یک بازی را تغییر, به عنوان این می تواند به ارائه نتایج در کمتر از 15 دقیقه به جای روز. با تست جدید, بیماران قادر خواهد بود به گرد خود کاهش خطر عفونت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در حال حاضر ایالات متحده است که هنوز هم اولویت افراد بیمار علامتی اولین پاسخ دهندگان و مردم در خانه های سالمندان برای تست به گفته دکتر دبورا Birx که در خدمت به عنوان کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

امید است که آزمون جدید اجازه خواهد داد که گسترده تر, تست که ارائه خواهد شد دقیق تر داده است که آلوده شدن و که در آن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن