نیروی دریایی حذف 116 از بیمارستان کشتی رحمت در L. A. بندر پس از coronavirus آلوده 7

نیروی دریایی حذف 116 پزشکی, اعضای هیات از بیمارستان آن کشتی لنگر انداخت خاموش لس آنجلس پس از هفت تن از آنها را

توسط MINERALNEWS در 27 فروردین 1399

نیروی دریایی حذف 116 پزشکی, اعضای هیات از بیمارستان آن کشتی لنگر انداخت خاموش لس آنجلس پس از هفت تن از آنها را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus رسمی روز سه شنبه گفت.

پرسنل از پزشکی کشتی رحمت گرفته شد به نزدیکی یک پایگاه باقی می ماند و تحت قرنطینه. هیچ کدام تا کنون است نیاز به بستری شدن در بیمارستان بخشند. راشل Rieger از 3rd ناوگان.

این معلوم نیست که کجا و چگونه ملوانان شد آلوده Rieger گفت.

کشتی در سمت چپ سن دیگو در مارس 23 و همه پرسنل غربالگری شدند که قبل از آنها سوار Rieger گفت. آن را وارد در لس آنجلس چهار روز بعد به ارائه کمک به این شهر در میان همه گیر با پذیرش بیمارانی که نمی شد با این ویروس آلوده.

تبلیغات

هیچ یک از بیش از 1000 پرسنل سرنشین اجازه داده شد به ترک کشتی را ترک سن دیگو.

"مردم تنها رفتن و خاموش کردن کشتی هستند واقعی بیماران ما شده است درمان پس از آن را بسیار سخت برای ردیابی که این از کجا آمد," Rieger گفت.

مورد اول پدید آمده در هفته گذشته به عنوان کشتی آماده شد برای دریافت بيماران سالمند از ماهر-پرستاری امکانات در لس آنجلس به محافظت از آنها را از بودن در معرض ویروس.

تا کنون کشتی با 1000 تخت گرفته است تنها در 20 بيمار از بيمارستان و هیچ آزمایش مثبت برای coronavirus یا نشان داد هیچ نشانه ای از بیماری Rieger گفت. دو پرسنل پزشکی از کشتی که تست مثبت آمد و در تماس نزدیک با تعداد کمی از بیماران, اما آنها با پوشیدن کامل دنده محافظ از جمله دستکش N95 ماسک و عینک.

تبلیغات

حذف 116 خدمه تحت تاثیر قرار نمی خواهد این کشتی توانایی درمان بیماران Rieger گفت.

نیروی دریایی نیز در حال برنامه ریزی برای ارسال برخی از کارکنان خود را که نمایش شده و به اتمام 14 روز self-دوره قرنطینه به کار در لس آنجلس امکانات پزشکی در برخی از نقطه, اما که تا به حال اتفاق افتاده است هنوز Rieger گفت.

نیروی دریایی شده است به شدت به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای بیمارستان Rieger گفت. آن را نیز انجام داده است عمیق تمیز کردن کشتی از جمله مطابق با اصول بهداشتی فضاهای که در آن هر یک از آلوده کارکنان ممکن است.

کسانی که در هیئت مدیره هستند تمرین های اجتماعی فاصله به عنوان به عنوان امکان پذیر است و نیروی دریایی به جداول اضافه شده به عرشه پرواز اجازه می دهد تا مردم را به رفتن تا بالا به خوردن در زمانی که ظروف سرباز یا مسافر عرشه مخصوص ماشینها ممنوع شدن بیش از حد شلوغ است.

تبلیغات

نیروی دریایی شده است تلاش برای مهار این ویروس پس از آن می آید داخل کشتی. حدود 12 درصد از ملوانان کشتی تئودور روزولت یک ناو هواپیمابر با خدمه است که تا حد زیادی منتقل شده است و در ساحل در گوام مبتلا به این ویروس هستند. روز دوشنبه روزولت گزارش اول خود را به مرگ یک ملوان که تا به حال آزمایش مثبت در مارس 30.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث شدید بیماری تهدید کننده زندگی از جمله ذات الریه.

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی گزارش داده اند بیش از 9,400 ویروس موارد و 320 مرگ و میر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب