ارتش عراق می گوید 3 موشک اعتصاب در نزدیکی فرودگاه بغداد

بغداد - سه موشک کاتیوشا زده در نزدیکی بخش نظامی از فرودگاه بغداد در اوایل روز چهارشنبه اما باعث تلفات نظامی عر

توسط MINERALNEWS در 17 اردیبهشت 1399

بغداد - سه موشک کاتیوشا زده در نزدیکی بخش نظامی از فرودگاه بغداد در اوایل روز چهارشنبه اما باعث تلفات نظامی عراق گفت.

حمله آمد ساعت پیش از جلسه پارلمان که رای به دولت پیشنهاد شده از آخرین نخست وزیر, مصطفی al-Kadhimi.

نیروهای امنیتی عراق بعد از کشف سکوی پرتاب برای موشک در al-Barkiya منطقه غرب بغداد. هیچ گروه بلافاصله مسئولیت این حمله است.

یک امنیتی عراق, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات گفت: یکی از راکت زده نزدیک به نیروهای عراقی در فرودگاه نظامی دیگر در نزدیکی اردوگاه کراپر یک بار در بازداشتگاه آمریکایی و گذشته نزدیک به جایی که آمریکا نیروهای مستقر در این پایگاه است. Sadaam حسین (ع) برگزار شد در اردوگاه کراپر زندان قبل از اعدام.

ایالات متحده را متهم کرده است ایران رهبر انقلاب از انجام چنین حملات در گذشته است. چندین حملات هدفمند منافع ایالات متحده در اوایل ماه مارس از جمله سه پایگاه های نظامی شناخته شده به خانه نیروهای ایالات متحده. آمریکا رهبری ائتلاف خارج شده است از چندین پایگاه در سراسر عراق در خروج برنامه ریزی شده.

این حمله برای اولین بار پس از مختصر آرامش از مارس 26 زمانی که موشک زده نزدیکی به بغداد فرماندهی عملیات یک مرکز که هماهنگ عراق پلیس و نیروهای نظامی. دستور چند صد متر (متری) از سفارت ایالات متحده امریکا است که مکرر هدف حملات راکتی.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب