کوهنورد گم شده یافت می شود پس از 18 روز در نیوزیلند بیابان

ولینگتون, نیوزیلند - دو کوهنورد گم شده بودند زنده پیدا چهارشنبه پس از زنده ماندن به مدت 18 روز در نیوزیلند بیا

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399

ولینگتون, نیوزیلند - دو کوهنورد گم شده بودند زنده پیدا چهارشنبه پس از زنده ماندن به مدت 18 روز در نیوزیلند بیابان, پلیس گفت:.

جسیکا اوکانر و Dion رینولدز هم 23 بود پیاده به آلاینده Kahurangi پارک ملی در مارس 9, قصد بود رفته حدود پنج روز به گفته پلیس.

توسط شنبه, پنج ردیابی کارشناسان سه سگ تیم و دو خدمه هلیکوپتر در میان کسانی جستجو برای کوهنورد. بد آب و هوا در اوایل هفته تا به حال مانع از جستجو و افزایش نگرانی بیشتر در مورد این جفت ارز را به ایمنی.

سنت جان آمبولانس سخنگوی Ngaire جونز گفت که این جفت ارز آورده بود توسط هلیکوپتر نجات به نلسون فرودگاه که در آن پزشکان متوجه آنها تا به حال تنها جراحات جزئی. آنها پس از آن گرفته شده به نلسون بیمارستان جونز گفت.

پلیس بلافاصله با ارائه جزئیات بیشتر از آنچه تا به حال اشتباه رفته برای کوهنورد.

دیگر کوهنورد هدر سیمپسون پیش از آن گفته سازمان خبری چیزهای که این جفت ارز متوقف شده بود در اردوگاه قبل از ادامه به پیاده روی در کنار رودخانه. او گفت که آنها تا به حال به نظر می رسید روحیه خوب و هیجان زده برای رفتن بر روی یک ماجراجویی با هم.

سیمپسون گفت: این جفت جوان بود و مناسب و با تجربه در بیابان با توجه به مسائل است. او گفت: این کوهنورد به او گفت که آنها تا به حال به اندازه کافی مواد غذایی به چند روز گذشته و برنامه ریزی برای آنها جیره از آن پس آن را به آخرین تا زمانی که ممکن است.

در بیش از 450,000 هکتار (1.1 میلیون هکتار) پارک ملی نیوزیلند دومین و برخی از مناطق هیچ مسیرهای پیاده روی. آن را یکی از مکان های مورد استفاده در فیلمبرداری "ارباب حلقه ها" سه گانه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن