مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه Coronavirus متریک مورد مرگ و میر غیر قابل اعتماد است

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طی یک جلسه مطبوعاتی روز سه شنبه در کاخ سفید با نم

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طی یک جلسه مطبوعاتی روز سه شنبه در کاخ سفید با نمودار نمایش مورد مرگ و میر را پشت سر گذاشت. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد آغاز شده خونتان دوباره این ماه, کاخ سفید کوک در شماره های مختلف - که رنگ تر گلگون تصویری از همه گیر: مورد مرگ و میر.

وقتی پرسیده شد که در مورد افزایش موارد در اخیر جلسه وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany سرعت parried "ما شاهد مرگ و میر در این کشور پایین آمده گفت:" McEnany. "این یک چیز بسیار خوب است."

مورد مرگ و میر ناشی از ساده ریاضی محاسبه: تعداد موارد تشخیص داده شده از coronavirus تقسیم بر تعداد مرگ و میر. اما آن را نیز یک هدف در حال حرکت. مورد اعداد به سرعت در حال افزایش مرگ و میر هستند عقب مانده شاخص در حال اجرا چندین هفته پشت سر گذاشت.

"اندازه گیری ... میزان مرگ و میر در هر روز داده شده است یک راه قابل اعتماد برای برقراری ارتباط در مورد این بیماری همه گیر" گفت: دکتر تام Inglesby است مدیر جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

ممکن است که نوآوری در روش درمان و داروهای درمانی کمک کرده اند بهبود بقای از COVID-19. همچنین ممکن است که با بیشتر افراد جوان آلوده شدن در این آخرین دور آنها کمتر احتمال دارد به مرگ است. اما کارشناسان پزشکی هشدار می دهند آن هم فقط بیش از حد به زودی به مطمئن شوید. و آنها می گویند آن را غیر قابل اعتماد و گمراه کننده متریک.

اما متوقف نشده رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از مباهات در مورد شکل است.

"ما در مورد مرگ و میر است به کاهش خود ادامه داد و پایین تر از اتحادیه اروپا و تقریبا در همه جا دیگری در جهان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در اولین کاخ سفید coronavirus جلسه در نزدیک به سه ماه.

او در مصاحبه عصر روز شنبه با کریس والاس تهمت خواسته کارکنان خود را به او را به "مرگ نمودار." او گفت: "مرگ نمودار بسیار مهم تر" به عنوان والاس علامت طریق 75,000 روزانه موارد و 1000 روزانه مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که نمودار نمایش داده می شود پشت سر او در طول جلسه. اما این نیست متریک کارشناسان بهداشت عمومی شده اند با استفاده.

Inglesby می گوید: بیشتر مستقیم اندازه گیری تعداد مطلق از مرگ و میر حتی تنظیم برای اندازه جمعیت در ایالات متحده است به خوبی انجام می دهند در مقایسه با کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

"آنچه رهبران ملی باید تعهد به مردم بگویید که فقط مستقیم حقیقت" Inglesby گفت. "اگر ما به آنها کاذب است که همه چیز در حال بهتر شدن زمانی که آنها پس از آن آنها در حال رفتن به تصمیم گیری که در افزایش خطر انتقال. و آنها همچنین قصد داریم برای جلوگیری از داشتن اعتماد به نفس در اطلاعات آنها داده می شود."

با تمرکز بر نرخ مرگ و میر نیز glosses بیش از دیگر مشکلات جدی با کروناویروس, می گوید دکتر دیوید Relman که تخصص ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد. او می گوید: حدود 20 درصد از مردم واقعا بیمار با پتانسیل درمانی طولانی مدت عواقب coronavirus است تاکید بر سیستم پزشکی و به عنوان طولانی به عنوان آن را uncontained, ویروس است که برگزاری این اقتصاد را بیش از حد. به عنوان او آن را می بیند صحبت کردن در مورد مرگ و میر معکوس است.

"چه شما به جای زمانی که شما از کنار یک قطعه کوچک و اویزان کردن آن در مقابل مردم است که به اشتباه و منحرف کردن اذهان و تضعیف کلی پیام" گفت: Relman.

او می گوید: مردم باید به این ویروس به طور جدی و اقدامات احتیاطی که یک قربانی است که نیاز به رهبران برای دریافت در هیئت مدیره. برای رئیس جمهور تهمت برجسته مثبت ممکن است کوتاه مدت منافع سیاسی دارد اما در دراز مدت خطرات.

"من فکر می کنم این یک اشتباه بود اوایل به توان بی اعتنا از جدی بودن آن و این که آن را فقط رفتن به دور" گفت: Mike DuHaime یک استراتژیست جمهوری خواه.

DuHaime می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار برای بیرون آمدن از این هفته و درمان coronavirus بیشتر به طور جدی از او در گذشته مردم به پوشیدن ماسک و جلوگیری از جمعیت. هر چند او به آسانی اذعان تهمت رفته از طریق دیگر مختصر جهش اصرار مردم به قربانی کردن به سرعت گسترش ویروس تنها به معکوس خود را تطهیر شدت و فشار متحده به دوباره باز کردن.

"برای او منظور موفقیت سیاسی اعتبار خود را به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است" گفت: DuHaime که در حال حاضر با این نسخهها کار در شرکت جیوه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار گرفته است یک ضربه عمده از طریق این بحران است. با توجه به آخرین نظرسنجی پیو تنها 30 درصد از آمریکایی ها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت حقایق در سمت راست ویروس. و مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز دارای چهار بیش از حد چیزی که او در تلاش است برای تعمیر با از سر گرفته و روزانه جلسات.

"در پایان روز او فقط نیاز به انجام یک کار خوب. من می دانم که برای تلفن های موبایل ساده اما زمانی که شما یک وقت در حال اجرا برای انتخابات مجدد انجام یک کار خوب است که واقعا مهم ترین چیز" گفت: DuHaime. "و به این نکته مردم دیده نمی شود او را به انجام یک کار خوب در آنچه که آنها فکر می کنم بزرگترین چالش خود را در انتخابات ریاست جمهوری."

DuHaime امتیاز افراد در حال چک کردن اعداد هر روز تعداد موارد جدید در شهرستان خود و دولت تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. تعداد کسانی که همه به راحتی در دسترس و آسان تر برای پیدا کردن از مورد مرگ و میر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب