ان پی آر

میشیگان AG می گوید او نمی خواهد سکوت’ به عنوان برگ برنده خطرات بهداشت عمومی

بزرگنمایی این تصویر

دانا Nessel اعلام پیشنهاد او برای میشیگان دادستان کل در سال 2017. Detroit Free Press/تریبون خبری سرویس از طریق گتی من پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Detroit Free Press/تریبون خبری سرویس از طریق گتی من

میشیگان دادستان کل دانا Nessel روز جمعه گفت: رئیس جمهور تهمت به حال به طور مستقیم در معرض تهدید سلامت و ایمنی از دولت ساکنان خود را از طریق coronavirus پاسخ از جمله اخیر خود فسخ پوشیدن یک ماسک و دفاع از کسانی که در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات.

“او در معرض خطر سلامت ایمنی و رفاه هر کسی که زندگی می کند در این, دولت, و من نمی خواهد در سکوت و فقط با بازی کردن من thumbs به عنوان من او را انجام دهد که” Nessel گفت NPR همه چیز در نظر گرفته شود. انتخاب خود را به پوشیدن ماسک او گفت: “می فرستد و به بدترین شکل ممکن پیام در بدترین زمان ممکن.”

Nessel سخنان آخرین تشدید دشمنی میان رئیس جمهور و میشیگان رهبری دولت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن که سفر به میشیگان پنج شنبه به نام Nessel “حواس پرت چیزی دادستان کل میشیگان” در یک صدای جیر جیر پس از او در سی ان ان در مقایسه با رئیس جمهور به “زود رنج کودک” برای پوشیدن یک ماسک در مهمترین دیدار این هفته به یک شرکت موتور فورد. گیاه.

“من نمی دانم چه چیز دیگری برای برقراری ارتباط با این مرد” Nessel NPR گفت. “او پاسخ نمی دهند به احترام درخواست ظاهرا این مسخره توییتهایی تنها نوع ارتباط او می داند و یا می داند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و قبلا نیز دامن زد مجادلات در میشیگان بین رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و جناح راست معترضان بسیاری مسلح که با هجوم به دولت و کنگره خواستار تعلیق از دولت stay-در-خانه سفارش.

به Tweeting در حمایت از معترضان تهمت نوشت: “فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش. این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را به یک معامله.”

این بود که پس از مسلح تظاهرکنندگان اشغال خانه ملت خواستار صحبت با فرماندار. برخی از نظرات در Facebook گروه سازماندهی این رویداد تا آنجا پیش رفت به تهدید خشونت علیه Whitmer و دیگر قانونگذاران با توجه به دیترویت مترو بار.

“این است که فردی که به تشویق مردم برای شکستن قانون به شیوه ای که خدشه دار سلامت همه ما ساکنان دولت. و سپس هنگامی که ما مسلح افراد مسلح طوفان کنگره برگزاری صلیب های شکسته و مؤتلفه پرچم او تماس آنها بسیار خوب مردم که فرماندار ما باید به مذاکره با” Nessel گفت: در روز جمعه.

Nessel پیشنهاد کرد که حداقل یک درجه از مغلوب ساختن پیشی جستن خشم در برابر میشیگان رهبری ناشی از این واقعیت سه تن از رهبران ارشد — فرماندار, وزیر امور خارجه و دادستان کل — زنان هستند.

“من حدس می زنم اگر هر یک از ما انجام شد وزیر [امور خارجه مایک] Pompeo به غذاهای او ممکن است خوب با ما. اما پس از ما نیست و ما در واقع در حال اجرا ایالت میشیگان او به نظر می رسد به یک مسئله واقعی است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *