پلیس کررل جمعیت به عنوان محرک ترک کنسولگری آمریکا در چین

پکن - چین وزارت امور خارجه شکایت شنبه که آمریکا مقامات اجرای قانون نادرست وارد کنسولگری خود را در هوستون بود ک

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399

پکن - چین وزارت امور خارجه شکایت شنبه که آمریکا مقامات اجرای قانون نادرست وارد کنسولگری خود را در هوستون بود که دستور داد تا در افزایش دیپلماتیک دشمنی.

وزارت داد بدون جزئیات اما ایالات متحده فدرال عوامل بررسی کنسولگری درب و قفل ساز بود دیده می شود کار بر روی یک قفل جمعه پس از دیپلمات چینی چپ جلوتر از 4 بعد از ظهر مهلت نزدیک است.

ایالات متحده و چین روابط خود را فرو برد و به پایین ترین سطح در چند دهه درگیری میان بیش از, تجارت, تکنولوژی, دلار هنگ کنگ, جاسوسی اتهام و شکایت از موارد نقض حقوق بشر علیه مسلمانان چینی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داد هوستون کنسولگری تعطیل این هفته, گفته, چینی, عوامل سعی به سرقت پزشکی و تحقیقات دیگر در تگزاس است. پکن در پاسخ به سفارش واشنگتن برای بستن کنسولگری خود را در جنوب غربی شهر چینی چنگدو.

"همانطور که برای طرف ایالات متحده را اجباری ورود به محوطه چینی سرکنسولگری در هوستون چین بیان قوی نارضایتی و مصمم اپوزیسیون" گفت: بیانیه وزارت امور خارجه. "چین را مناسب و لازم پاسخ به این."

این بیانیه گفت که هوستون کنسولگری چینی بود اموال که در تحت معاهدات دیپلماتیک مقامات آمریکایی تا به حال هیچ حق ورود به.

در چنگدو تماشاگران جامعی, عکس های خارج از کنسولگری های ایالات متحده در روز شنبه به عنوان پلیس در T-پیراهن و فولاد ماسک ایستاده در پیاده رو و بسته کردن خیابان در مقابل دیواره مرکب.

یک اتوبوس سوار به مرکب اما تماشاگران دیدم چند نشانه دیگر از عمل است.

روز جمعه یک مرد بازداشت شده بود توسط پلیس پس از او مجموعه ای خاموش ترقه در خارج از کنسولگری در حدود 7 p. m. چنگدو پلیس گفت: در رسانه های اجتماعی خود را حساب. آن مرد گفت: بود و هشدار داده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب