تورنتو استار

شهر مکزیک آغاز می شود بازگشایی میان coronavirus بار مورد

مکزیکو سیتی شروع اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای بازگشایی دوشنبه پس از تقریبا سه ماه از انواع مختلف مستندات.

برخی از شهر ایستگاه های مترو که بسته شده بود به کاهش ridership بازگشایی شد. این شهر سیستم مترو برنامه ای برای توزیع 1 میلیون پلاستیک سپر چهره به مسافران به کاهش خطر ابتلا به عفونت در حمل و نقل انبوه.

مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum روز دوشنبه گفت که مقامات برآورد تدریجی reopenings این هفته می تواند یکی دیگر از 1 میلیون تا 1.5 میلیون نفر در خیابان های پایتخت. پایتخت مرکز تاریخی برنامه ریزی شده است برای بازگشایی پنج شنبه به دنبال رستوران ها و هتل ها پنج شنبه اما با نصف عادی خود ظرفیت.

در چهار رنگ هشدار سطح که در آن قرمز است بدترین و سبز بهترین, Mexico City کاهش داد و این شهر هشدار به “پرتقال” حتی اگر این کشور بزرگترین اعداد از عفونت و مرگ و میر.

لئون آرماندو مدینه Quezada یک مرد جوان از لا Marquesa, فقط غرب مکزیکو سیتی رفت به فروشگاه شنبه در پایتخت منطقه مرکز شهر. او نگران بود بازگشایی ممکن است بیش از حد, بیش از حد به زودی.

“شما می توانید بسیاری از فعالیت های. حقیقت این است که بسیاری از جنبش است و به چراغ ترمز پشت به قرمز به دلیل همه گیر” مدینه Quezada گفت. “وجود دارد بسیاری از مردم در مترو, آن را بسیار کامل است.”

Sheinbaum گفت: مقامات نظارت بر ظرفیت بیمارستان از نزدیک در مورد آن لازم می شود برای تشدید محدودیت های دوباره. کافه ها و کاباره ها بسته باقی خواهد ماند.

بالاترین غلظت از عفونت های جدید در حال خوشه در روستایی بیشتر محلات در این شهر سمت جنوب (Xochimilco میلپا علتا و بخشی از تللپن). وجود دارد حدود 2800 نفر بستری در این شهرستان با COVID-19.

در سطح ملی تعداد موارد تایید شده در مکزیک افزایش یافت 3,805 به 220,657 در حالی که تایید مرگ افزایش 473 به 27,121.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول