به دام افتاده توسط Coronavirus همه گیر کنگره تلاش می کند راه های جدید وضع از خانه

بزرگنمایی این تصویر تشکر. مریم گی Scanlon, D-Pa. در یک کنفرانس خبری در فیلادلفیا در سال 2019. در حال

توسط MINERALNEWS در 17 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

تشکر. مریم گی Scanlon, D-Pa. در یک کنفرانس خبری در فیلادلفیا در سال 2019. در حال حاضر که نمایندگان مجلس باید به سمت چپ برای تمدید زنگ تفریح در میان coronavirus همه گیر Scanlon میزبانی یک بچه تاون هال از طریق تلفن. مت Rourke/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مت Rourke/AP

این صدای کودکان بر روی خط تلفن مردد بودند اما آنها به دنبال پاسخ.

"چرا ما را به سوئیچ از راه دور یادگیری؟"

"هنگامی که ما می رویم به رفتن به مدرسه؟"

"آنها در حال باز کردن یک اورژانس بیمارستان اینجا را را که بیشتر coronavirus موارد به منطقه است؟"

کسانی که برخی از پرسش ها شنیده می شود طی یک نوع متفاوت از مؤسسان رویداد: یک بچه کنگره تاون هال توسط تلفن. پنسیلوانیا دموکراتیک Rep. مریم, گی Scanlon به تازگی میزبانی این رویداد در تلاش برای چیزی جدید را امتحان کنید.

"این نوع از یک نقطه روشن برای ما و بچه ها که به نام در" Scanlon گفت.

کنگره در یک زنگ تفریح مثل هیچ کدام دیگر. قانونگذاران چپ برای تمدید تعطیلی هفته گذشته و نمی خواهد بازگشت تا مارس 20 یا بعد از آن به عنوان یک نتیجه از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس. و بسیاری از آنها به پیوستن به اقامت در خانه سفارشات در مناطق خود.

فقط قبل از اینکه نمایندگان مجلس با تصویب یک تاریخی 2.2 تریلیون دلار coronavirus پاسخ لایحه. در حال حاضر آنها در حال هولناک با تشکیل دهنده سوال در مورد چگونه این قانون می تواند به آنها کمک کند.

این کار به عنوان کار می کنند با دولت و مقامات محلی در کمبود مواجه صنعت بهداشت و درمان در مناطق خود و راه اندازی طرح های جدید قانونی. و همه به طور عمده از صفحه اصلی.

"کاملا صادقانه این است که حداقل زنگ تفریح من تا کنون دیده می شود حتی اگر شما آن را تماس یک زنگ تفریح" گفت: حزب جمهوری خواه در کنگره اسکات پری.

پری می گوید او دیده می شود افزایش بهره خود را از پنسیلوانیا منطقه.

به تازگی او در میزبانی یک تماس برای ساکنان این هفته با یک درمانگر. این رویداد جلب هزاران نفر از شرکت کنندگان.

"تقریبا در هر یک از این تماس بوده ایم در حداکثر ظرفیت و مردم هنوز هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر," او گفت:. "ما به عنوان و به عنوان زندگی ما تغییر آن نیاز به یک نوع متفاوت از پاسخ."

"پیدا کردن راه های خلاق"

کنگره کار تنها رشد مهم تر با بحران. ماه گذشته آن را تصویب سه coronavirus پاسخ صورتحساب. و دموکرات ها به رهبری توسط مجلس نانسی پلوسی در حال حاضر فشار برای یک چهارم بسته به آدرس رو گلایه رو به خانواده اقتصاد و صنعت بهداشت و درمان.

اما این نوع از وضع محدودیت های آن است. قانونگذاران هنوز هم نمی تواند رای از راه دور و رهبران کنگره نشان داده اند که اشتهای کمی برای نصب این حرکت در هر زمان به زودی. بنابراین تلاش برای تصویب قانون جدید به احتمال زیاد نیاز به قانونگذاران برای بازگشت به کاپیتول هیل به رای دادن.

تا آن زمان آنها را به آمده تا با ایده های جدید را به ماندن متصل. بسیاری می گویند که برخی از آنها خواهد شد.

"ما همچنان به پیدا کردن راه های خلاق به انجام کسب و کار از کنگره برای صحبت در حقیقت به قدرت به نگه داشتن دولت پاسخگو و مهمتر از همه برای انجام کارها به نمایندگی از مردم آمریکا گفت:" نیویورک دموکراتیک تشکر. Hakeem Jeffries.

Jeffries ساخته شده نظرات در مطبوعات تماس با چند تن از همکاران از طریق زوم ویدئو کنفرانس. تماس متمرکز بود در حال ظهور نگرانی های رو به رو, آسیایی, آمریکایی ها در پی حملات نژادپرستانه مرتبط coronavirus.

پری نشان می دهد همه کار از راه دور تلاش هستند بخشی از یک تنظیم به جهان از وضع و ساخته شده است که خطوط تلفن جدید خطوط زندگی خود را کار می کنند.

"جایی که در گذشته ما را یک روز کامل از جلسات در دفتر هر 15 تا 20 دقیقه دیگر وجود دارد, جلسه," او گفت:. "البته در حال حاضر شما لازم نیست که ارتباط شخصی. این اتفاق می افتد بر روی تلفن."

پس از پری و تیم او در حال حاضر میزبان چندین تماس از شیوع کروناویروس آغاز شد او می خواست به سعی کنید چیزی متفاوت با میزبانی یک درمانگر به تازگی.

به دنبال پاسخ

به تازگی در ایالت کارولینای جنوبی دموکراتیک تشکر. جیمز Clyburn و جمهوری خواه لیندزی گراهام سناتور. پیوست یک AARP تماس به توضیح coronavirus بسته امداد به سالمندان است.

این hourlong رویداد جلب کشت از سوالات از جمله نگران سالمندان که از دست رفته کار به دلیل بیماری همه گیر.

"من یک همسر که در امنیت اجتماعی ناتواني اگر او می شود این coronavirus او نمی خواهد آن را... بنابراین سوال من این است که من به عنوان دریافت هر نوع از بیکاری ؟" یکی قبلا خود اشتغالی کارگر خواسته قانونگذاران.

او مطمئن بود او را.

دیگران پرسید که آیا آنها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت نقدی تحت کروناویروس جدید امداد بیل و سردرگمی در نحوه جمع آوری بیکاری

"در حال بازنشستگان خواهید برای دریافت هر یک از این پول ؟" یکی پرسید.

"یک بازنشسته را حفظ خواهد کرد شما را از جمع آوری چک" Clyburn گفت.

"اگر شما در حال تنفس و شما را تحت $175,000 شما یک بررسی" گراهام اضافه می خندد.

این مبادلات و علامت جدید و طبیعی برای کنگره قانونگذاران می گویند. و Scanlon استدلال می کند آن می تواند تاثیر راه کنگره آن در آینده کار کنند.

"آن شده است واقعا شگفت انگیز را ببینید که چگونه بسیاری از مردم در حال انجام شدن بدون ملاقات چهره به چهره" Scanlon گفت. "من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت طولانی تغییرات چگونه ما انجام کسب و کار پس از این."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
نظرات کاربرن