شهردار Montgomery, Ala.: 'ما باید برنده نبرد با COVID-19 عین حال'

بزرگنمایی این تصویر مونتگمری را کاپری تئاتر دیده می شود در مارس 22, بسته شد, به دلیل coronavirus. مو

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مونتگمری را کاپری تئاتر دیده می شود در مارس 22, بسته شد, به دلیل coronavirus. مونتگمری شهردار استیون رید می گوید: بهداشت شهرستان ظرفیت سیستم برای مدیریت بحران ضربه ناپایدار سطوح. تیلور هیل/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تیلور هیل/گتی ایماژ

تعداد coronavirus موارد بوده است که در آلاباما حتی به عنوان دولت فرماندار شل محدودیت.

هفته گذشته تعداد موارد جدید بود تا از هفته قبل است. از بیش از 15000 مورد تأیید در سراسر کشور حدود یک سوم تایید شده است در 14 روز گذشته.

در مونتگومری که شامل سرمایه دولت از مونتگمری وجود دارد 1,332 موارد است. تقریبا نیمی از کسانی که گزارش شده در دو هفته گذشته.

شهردار استیون رید می گوید: این شهرستان شده است پرچم به عنوان یک پتانسیل COVID-19 "نقطه داغ" که در آن به سلامت ظرفیت سیستم برای مدیریت بحران ضربه ناپایدار سطوح.

نی صحبت با NPR دیوید گرین در نسخه صبح در مورد وضعیت در این شهر است. در اینجا گزیده ای از این مصاحبه:

آنچه از شما شنیدن از بیمارستان ها در شرایط از آنچه آنها نیاز دارید بیشتر در این لحظه ؟

در حال حاضر آنچه که من از شنیدن این است که آنها دنبال آن هستید برای ما زنگ خطر را به صدا و به مردم اجازه می دانم که ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر است و ما در یک بحران بهداشتی و که آنها در حال اجرا کوتاه در PPE. آنها در حال اجرا کوتاه, بدیهی است که در تخت و که کارکنان از نظر جسمی و عاطفی به سر برد.

بنابراین ما باید به انجام بخشی از ما به عنوان رهبران در جامعه به مطمئن شوید که ما به این درک نشده است. ما برنده جنگ با COVID-19 نشده است. و ما باید برای ادامه برخی از چیزهایی که ما انجام شد فقط یک زن و شوهر از سال پیش با ماندن در خانه با پوشیدن ماسک زمانی که در تمرین همه از این دستورالعمل های بهداشتی که باید تحویل شده است توسط CDC.

آیا شما شده است به دیدن مردم در شهرستان های اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک? در حال ساکنان مصرف آن احتیاط?

من فکر می کنم برخی از آنها. من فکر می کنم برخی تصمیم گرفته اند که این بیماری همه گیر است و آنها آماده برای بازگشت به حالت عادی راه انجام کارها و آنها مایل به گرفتن خطر است. متاسفانه این فقط خود را که آنها در معرض خطر قرار داده زمانی که آنها انجام این کار است. آنها را به اعضای عمومی خود را به دوستان و خانواده و همکاران در معرض خطر و قطعا ما اولین پاسخ دهندگان و کسانی که حرفه ای پزشکی که در حال انجام یک کار بزرگ شده اند و بیش از چند ماه گذشته.

وجود دارد چیزی است که باعث می شود خود را در شهرستان بیشتر در معرض خطر? که در آن شما فکر می کنم سنبله است که از در حال حاضر ؟

ما نمی توانیم نقطه به هر یک محل خاص یا flashpoint اگر شما خواهد شد. من فکر می کنم آنچه باعث می شود ما آسیب پذیر است این واقعیت است که ما در منطقه ای مرکز بهداشت مرکزی آلاباما. و بنابراین ما باید مردم آمده است که از عنوان دور به عنوان 90, 100 مایلز برای ما سیستم مراقبت های بهداشتی. بنابراین ما در حال گرفتن مردم از همه جا.

و قطعا من فکر می کنم در اینجا Montgomery, ما تا به حال افرادی که دوباره باید آرام و رویکرد خود را باید آرام و شیوه های خود را و نه پیوستن به دستورالعمل های اجتماعی دیگر.

گوش دادن به مصاحبه کامل در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب