راه اندازی فراهم می کند مغلوب ساختن پیشی جستن لحظه به رغبت دشوار در طول هفته

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن در روز شنبه راه اندازی اولین فضانو

توسط MINERALNEWS در 11 خرداد 1399

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن در روز شنبه راه اندازی اولین فضانوردان آمریکایی از خاک ایالات متحده آمریکا در نزدیک به یک دهه marveling در قدرت کشتی موشک و خطر مواجهه با مسافران خود را به عنوان آنها افزایش یافت و به استراتوسفر و ارائه یک لحظه پیروزی به عنوان کشور خروشان و سوگواری.

موفق راه اندازی ارائه شده به رئیس جمهور یک لحظه به رغبت در آنچه دشوار شده است هفته با تظاهرات شکستن در چندین شهرهای آمریکا بیش از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در حالی که او در بازداشت پلیس این کشور و مرگ و میر از coronavirus بیش از 100,000.

"بود که منظره ای زیبا را برای دیدن و من امیدوارم که همه شما از آن لذت می برد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدت کوتاهی پس از کشتی موشک طراحی شده و ساخته شده توسط ایلان SpaceX شرکت برداشته برای سفر به ایستگاه فضایی بین المللی.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن بار دوم بود جذابیت. او همچنین پرواز به مرکز فضایی کندی در روز چهارشنبه قبل از راه اندازی به تعویق افتاد در آخرین لحظه به دلیل آب و هوای بد.

"وقتی شما می شنوید که صدای شما را بشنود همه که سر و صدا شما می توانید تصور کنید که چگونه آن خطرناک است" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "زمانی که شما احساس لرزش و ما بسیار دور — اما زمانی که شما احساس لرزش در اینجا آن را بسیار شگفت انگیز است. سایت زیبا. یک کشتی بیش از حد."

پرسید که چرا او احساس می کرد که مهم بود در فلوریدا برای راه اندازی داده شده است که در کشور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: راه اندازی شد "الهام" برای کشور است.

"ما رنج می برد چیزی که وحشتناک بود باید آن را هرگز اتفاق افتاده است. و این یکی از دلایل من می خواستم به امروز در اینجا. من فکر کردم آن را بسیار مهم به اینجا امروز" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "و من فکر می کنم هر یک از شما می گویند که الهام بخش بود برای دیدن آنچه که ما فقط تو را دیدم."

___

آسوشیتد پرس نویسنده کوین Freking در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن