2 کارگران از همان فروشگاه وال مارت مرگ پس از ابتلا به کروناویروس

بزرگنمایی این تصویر خارج شده گفت: دو نفر از کارکنان در آن همیشه سبز پارک فروشگاه در منطقه شیکاگو درگ

توسط MINERALNEWS در 18 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

خارج شده گفت: دو نفر از کارکنان در آن همیشه سبز پارک فروشگاه در منطقه شیکاگو درگذشت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. آیکون Sportswire via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آیکون Sportswire via Getty Images

دو تن از کارمندان یک فروشگاه وال مارت در منطقه شیکاگو کشته شده اند و پیمانکاری coronavirus. این شرکت مشخص نیست زمان بیماری خود را, اما گفت که فروشگاه باز می ماند پس از عبور از "لازم است بازرسی" در هفته گذشته.

"ما دل به یادگیری از عبور از دو نفر از همکاران ما در پارک همیشه سبز فروشگاه و ما در حال عزاداری همراه با خانواده های خود در" خارج سخنگوی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. "در حالی که نه وابسته شده بود در فروشگاه در بیش از یک هفته ما در زمان اقدام برای تقویت ما تمیز و بهداشتی اقدامات که شامل عمیق تمیز کردن زمینه های کلیدی از فروشگاه."

این شرکت را به کارگران نام سنین و یا هر گونه اطلاعات بیشتر از جمله هنگامی که کارگران برای اولین بار تجربه علائم یا کار متوقف شد. خارج شده و نمایندگان نیز پاسخ نمی دهند به سوالات در مورد اینکه آیا اینها اولین موارد تایید شده از coronavirus مربوط به مرگ و میر در میان کارکنان شرکت.

از شیکاگو تریبیون گزارش به نقل از دفتر معاینات پزشکی گزارش که هر دو کارمند بودند و مردان سنین 48 و 51 و اساسی شرایط پزشکی.

این خبر پس از هفته از اعتراض از کارگران که شغل در خرده فروشی مواد غذایی اعلام کرد: ضروری است در حالی که بسیاری از این کشور خواسته است به خود منزوی. کارگران در آمازون Instacart خارج شده مک دونالد و شرکتهای دیگر به سازماندهی تظاهرات دادخواست و نامه های نوشته شده به مدیران درخواست برای تعطیلی موقت از امکانات خود را بیشتر دنده محافظ, خطر پرداخت و دیگر پا تا اقدامات است.

Walmart گفت: منطقه شیکاگو فروشگاه ramped تا آن بهداشت که شامل در آوردن خارج از تمیز کردن شرکت. شرکت NPR گفت, فروشگاه تصویب یک "شخص ثالث ایمنی و محیط زیست ارزیابی انطباق" و وزارت بهداشت بازرسی "در هفته گذشته است."

"در این زمان ذخیره کرده است گذشت لازم است بازرسی ... و باز برای مشتریان" یک پست از خارج در Facebook گفت: در روز شنبه.

هفته گذشته خرده فروش گفت: این امر شروع به چک کردن کارگران متوسط ارائه ماسک و دستکش به کارگران که می خواهید آنها و محدود کردن چگونه بسیاری از خریداران مجاز در داخل فروشگاه خود را در یک زمان.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب