L. A. شهرستان می گوید ساکنان به ماندن در داخل این هفته به عنوان coronavirus بازدید جدید نقطه عطف

با کروناویروس موارد در کالیفرنیا رسیدن به بیش از 16,000 لس آنجلس مقامات خواست ساکنان دوشنبه برای جلوگیری از خرید و اقامت در داخل این هفته در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس است که ادعا کرده تقریبا 400 زندگی در دولت است.

این درخواست به این مکان می آید که مقامات همچنان فشار برای سخت کوش و مداوم اجتماعی فاصله به عنوان بهترین شات در تلاش برای کنترل شیوع این بیماری و جلوگیری از بیمارستان ها از تاخت و تاز کردن توسط بیمار در هفته های آینده.

“اگر شما به اندازه کافی منابع در خانه شما این خواهد بود که هفته به جست و خیز خرید در دسترس نباشد گفت:” L. A. County Department of Public Health مدیر باربارا فرر. “ما نمی توانیم دست کم گرفتن COVID-19 یک ویروس است که می داند هیچ مرزهای آلوده مردم از همه سنین و قابل توجهی می تواند باعث بیماری و مرگ به ویژه در میان افرادی که مسن هستند و یا کسانی که زمینه ای شرایط بهداشتی جدی است.”

لس آنجلس مقامات دوشنبه تایید کرد 15 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر آوردن این شهرستان را در مجموع به 147.

تبلیغات

فرر اعلام 420 جدید کروناویروس موارد در شهرستان آوردن مجموع به حداقل 6,377. دوازده به تازگی تایید مرگ و میر در میان افراد 65 ساله و مسن تر و هفت نفر از آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. سه نفر دیگر بین سنین 41 و 65.

در سطح ایالت coronavirus موارد پیشی گرفته اند 16,000 با بیش از 385 مرده است. اما تعداد کسانی که کسری از تلفات در نیویورک ملی کانون شیوع و کالیفرنیا دیدن کمتر شماره های هشدار دهنده از برخی متحده است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که در کالیفرنیا بود loaning 500 دولتی هواکش به استراتژیک ملی ذخایر برای کمک به نیویورک و دیگر COVID-19 نقاط داغ در معرض کمبود آن به شدت مورد نیاز دستگاه های پزشکی.

بیمارستان ها در سراسر کالیفرنیا تهیه کرده و هزاران نفر از هواکش بیش از چند هفته گذشته افزایش مجموع یک موجودی از 7,587 به 11,036, Newsom گفت.

تبلیغات

با توجه به این که در حال حاضر تحت برآورد coronavirus موارد در اینجا در حال انتظار نمی رود به قله تا زمانی که ممکن است در کالیفرنیا می تواند استطاعت به پرداخت وام به دستگاه های پزشکی به بخش هایی از کشور که در آن آنها در تامین کوتاه مدت Newsom گفت.

Newsom تاکید کرد که فن در حال قرض به استراتژیک ملی ذخایر در شرایط است که آنها بازگردانده خواهد شد اگر کالیفرنیا به آنها نیاز دارد.

“این لنت هستند. آنها داده نشده” Newsom گفت.

هنوز Newsom اعلام آمدند و در همان روز است که شهرستان سانتا کلارا هیئت ناظران جمهور سیندی چاوز و دیگر رهبران محلی قرار دادن یک درخواست برای استفاده از فن های ارائه 1000 دلار جایزه برای هر دستگاه. شهرستان سانتا کلارا شده است یکی از سخت ترین-آمار مناطق در کالیفرنیا در طول شیوع کروناویروس.

فرماندار گفت: دولت همچنین ادامه داد: جستجو در سراسر جهان برای اضافی هواکش ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی و دیگران به افزایش ذخایر خود.

Newsom اعلام می آید پس از رژیم صهیونیستی است. کیت براون اورگان و رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن نیز اعلام کردند که با ارسال هواکش به مناطقی از کشور نیاز دارند. قهوه ای در روز شنبه گفت: 140 هواکش شد در حال ارسال به نیویورک و Inslee روز یکشنبه گفت: دولت خواهد بازگشت بیش از 400 هواکش های دریافت شده از استراتژیک ملی ذخایر برای کمک به نیویورک و دیگر مناطق شاهد افزایش موارد.

ایالت کالیفرنیا است و هنوز به خروش عظیم از موارد پر بیمارستان حداقل در حال حاضر به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا باید توجه سفارشات به ماندن در خانه و زمانی که جسارت خارج به خرید ملزومات و یا برای تفریح و سرگرمی نیز نگهداری می شود توصیه می شود اجتماعی فاصله گرفتن از دیگران است.

اگر کالیفرنیا حفظ که رفتار دولت باید به اندازه کافی هواکش برای مراقبت از شهروندان در نیاز برای آینده نزدیک Newsom گفت.

تبلیغات

در ضمن تلاش برای تست از ساکنان به عنوان بسیاری که ممکن است همچنان در لس آنجلس.

شهردار اریک Garcetti اعلام کرد دوشنبه شب که هر لس آنجلس اقامت با علائم که می خواهد به آزمایش coronavirus هم اکنون می توانید درخواست آنلاین در شهرستان coronavirus وب سایت coronavirus.lacity.org.

تست قبلا محدود به جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد 65 ساله و مسن تر و کسانی که با سیستم ایمنی بدن.

“در حال حاضر این بدان معنا نیست که ما باید یک آزمون برای همه فردا” گفت: “اما این بدان معنی است که ظرفیت ما در حال حاضر بیشتر از آن بود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im