رونان فارو موجب اقتدار #MeToo پس از حکم: 'وجود دارد هاروی Weinsteins در همه جا'

بزرگنمایی این تصویر برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار رونان فارو. A. J. Chavar برای NPR پنهان کردن

توسط MINERALNEWS در 10 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار رونان فارو. A. J. Chavar برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
A. J. Chavar برای NPR

فیلم مغول Harvey Weinstein نشسته است در یک بیمارستان زندان در انتظار محکومیت خود را برای تجاوز و حمله جنسی.

بسیاری از فکر این روز هرگز نمی خواهد آمد.

"قطعا وجود دارد یک حس فرح برای یک مقدار بیشتر از حد انتظار نتیجه بود که خیلی بیشتر در خط با Weinstein تلاش برای فرار از پاسخگویی" رونان فارو می گوید همه چیز در نظر گرفته شود.

Farrow تا به حال شک و تردید است که قدرتمند هالیوود تولید خواهد شد به حساب.

برای چندین دهه و بدون نتیجه Weinstein شد متهم به تجاوز جنسی زنان به پایان رسید مشاغل خود را اگر آنها حاضر به ارسال به پیشرفت و به استفاده از قدرت خود و پول خود را به نگه داشتن داستان در مورد رفتار او پنهان است. Farrow نوشته شده در مورد Weinstein سازماندهی پیچیده به معنی خاموش کردن خود شاکیان و تلاش برای کشتن خود را گزارش.

در سال 2017 نیویورک تایمز و نیویورکر منتشر شده حساب در روز از یک دیگر chronicling دهه Weinstein ادعا درنده رفتار است. این حساب ها توسط دیگران دنبال شد که توصیف تجارب مشابه اتهام تجاوز جنسی — و که در نهایت تنظیم کردن یک تحقیق که منجر به 2018 دستگیری و لگد کردن #MeToo جنبش است.

در روز دوشنبه وجود دارد عواقب. نیویورک داوران در بر داشت Weinstein جرم جنایی تجاوز جنسی در درجه اول و تجاوز به عنف در درجه سوم است. او تبرئه از جدی ترین اتهامات او از جمله درنده تجاوز جنسی.

"من خیلی بیشتر در رابطه با شنیدن آنچه که منابع بودند که رفتن را از طریق من حتی نمی باید رضایت بخش و یا داستان دراماتیک از پردازش است که حکم" Farrow می گوید NPR.

بازیگر Rosanna Arquette یکی از Farrow این منابع و در میان زنان اولین بار به جلو آمده و در برابر Weinstein به نام اعتقادات "یک حساب و بیداری." در مصاحبه با NPR در روز دوشنبه پس از حکم گناه پایین تحویل داده شد Arquette همچنین تشکر Farrow به گل نشسته خود را گزارش. "من واقعا خوشحال هستم که به من اعتماد او را" او گفت:.

Farrow اعتبار خود را از منابع جرقه #MeToo: "ما با داشتن این مکالمه به عنوان یک فرهنگ امروز چون مثل او بودند واقعا شجاع است.


نکات برجسته مصاحبه

در مورد اینکه آیا این واقعیت است که Weinstein داشت گناه نیست در برخی از اتهامات عنوان شده علیه او کاهش می یابد پیروزی برای خود شاکیان

به نظر می رسد نمی تواند در ذهن شاکیان که من صحبت کرده ام. من فکر می کنم وجود دارد این است که برخی از بهت و حیرت: چگونه می تواند این داوران دوباره با پیدا کردن آن را شامل نمی شود یک درنده شارژ یکی صحبت می کند که به الگوی? از سوی دیگر قریب به اتفاق واقعیت برای بسیاری از این منابع است که کسی که آنها می گویند آنها است ضارب و به نظر می رسید که غیر قابل نفوذ است که در حال حاضر رو به یک مقدار زیادی از زمان در زندان — تا 29 سال است. [توجه داشته باشید: Weinstein محکوم خواهد شد در آوریل 11.] به طوری که به نظر می رسد فارغ از هر نوع از سوالات فلسفی که در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

در مورد اینکه آیا هالیوود تغییر کرده است پس از #MeToo

من فکر می کنم نتیجه مخلوط است. من فکر می کنم وجود دارد بدون شک که وجود دارد بسیار متفاوت گفتگو اتفاق می افتد در هالیوود در حال حاضر وجود دارد که می tentativeness به این مسائل است. اما سوال این است: چگونه شما می توانید ترجمه آن بحث به عمل است. و من می توانم به شما بگویم که بسیاری از منابع که این شجاع هستند که در صنعت و هنوز هم بسیار از کار و هنوز هم خیلی احساس بله بیانیه همبستگی اما مقدار زیادی از عمل است.

در صنایع دیگر که دیده نمی شود همان نوع حساب که اتفاق افتاده در هالیوود

من فکر می کنم آن را عقب افتاده در صنعت پس از صنعت و خوشبختانه ما شاهد زنان و در حال حاضر مردان جلو آمده و با این نوع از داستان با مشکل اتهامات علیه قدرتمند آمار و ارقام. ... اما وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن و من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید Harvey Weinstein داستان بسیار مهم بود نه فقط به خاطر اینکه از جزئیات این مورد اما از آنجا که هاروی Weinsteins در همه جا به دلیل این نوع از سوء استفاده از قدرت بومی هستند از جمله در بسیاری از تنظیمات که در آن شما لازم نیست که خیمه نام برای حمل آن به سرفصل.

در آرزوی او شده است می خواهم قادر به انتشار اتهامات علیه Weinstein دیر

من در یک وضعیت منحصر به فرد که در آن من تا به حال از نوار Harvey Weinstein اعتراف به حمله و چند شاکیان در ضبط یک زمان طولانی قبل از این داستان در نهایت فرار در نیویورکر و من نمی خواهد به کل سفر طولانی اما من در یکی دیگر از سازمان های خبری که تعطیل است که داستان آن چیزی است که اتفاق افتاده بسیاری در طول سال و من هنوز دست و پنجه نرم کردن با برخی از احساس گناه است که من قادر به دریافت این اطلاعات هر چه زودتر.

NPR Fatma Tanis و کورتنی Dorning تولید شده و ویرایش شده این مصاحبه برای پخش. اما بومن اقتباس آن برای وب است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن