L. A. عمل می کند به نگه داشتن برخی از گذاشته شدن کارگران از جایگزین های جدیدتر و نیروی کار ارزان تر

هتل عرصه ورزش و انتخاب کسب و کارهای دیگر که تحمیل اخراج در هفته های اخیر می تواند مورد نیاز برای ارائه به کسانی که شغل خود را به کارمندان سابق هنگامی که آنها شروع به rehiring تحت یک پیشنهاد حمایت یکشنبه توسط شورای شهر لس آنجلس.

اعضای شورا رای دادند 15-0 به پیش نویس یک فرمان نیاز کارفرمایان در مهمان نوازی مدیریت املاک و سایر صنایع هدفمند برای رسیدن به استخر خود را از کارگرانی که مشاغل از دست رفته در طول شیوع کروناویروس با rehiring بر اساس ارشد.

اندازه گیری است که به منظور اطمینان حاصل شود که کارگران به خصوص آنهایی که مسن تر و با تجربه تر هستند نه جایگزین جدیدتر و نیروی کار ارزان تر هنگامی که اقتصاد ریباند گفت: عضو شورای باب Blumenfield که نشان دهنده غرب دره سن فرناندو.

“این واقعا مهم است برای محافظت از کارگران آسیب پذیر است که تا به حال این شغل برای یک مدت زمان طولانی را با توجه به شرکت” او گفت:. “آن را حس می کند برای ما به آنها ارائه حمایت های اساسی به طوری که آنها می دانم که زمانی که این بیماری همه گیر است که بیش از خود شرکت خواهد آنها را به عقب.”

تبلیغات

حمایت اتحادیه های کارگری که نمایندگی متولیان کارکنان هتل و فرودگاه کارگران “حق به یاد بیاورید” پیشنهاد اعمال را به سالن های رویداد با بیش از 1000 صندلی مانند استادیوم ها و سالن های کنسرت; هتل با حداقل 50 اتاق; برخی از شرکت هایی که کار در فرودگاه ها و املاک تجاری مانند دفاتر و مراکز خرید و یا کارخانه هایی که حداقل 25 مربوط به فراشی و نگهداری و امنیت کارگران است.

این شورا در عمل پس از شنیدن درخواست از گذاشته شدن هتل کارگران که گفت: این پیشنهاد را به آنها ارائه بیشتر اطمینان در مورد آینده خود را.

“من نمی باید هر گونه بیمه. من 7 ماهه نوزاد … و من نگران هستم اگر او بیمار می شود, چگونه من میخوام این کار را انجام اگر من پول ندارند” گفت: Walter Almendarez گذاشته خاموش الگوریتم بلمن در Chateau Marmont.

هنوز هم بسیاری از کسب و کارهای دیگر نمی خواهد تحت پوشش این طرح از جمله رستوران ها هستند که در واقع در هتل خواص.

تبلیغات

این rehiring قوانین نیز نمی خواهد اعمال غیر انتفاعی و موسسات آموزش عالی که راه اندازی مراکز درمانی در این شهرستان است.

عضو شورای Curren قیمت که منطقه شامل دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ارائه شده است که معافیت; خود را سخنگوی آنجلینا والنسیا گفت: این امر به چنین اعمال اشخاص به عنوان کالیفرنیای جنوبی و UCLA.

اتحادیه کسب و کار نیز معاف از قوانین اگر کارگران در حال حاضر حفظ حقوق خود را تحت قرارداد.

هنگامی که این شهر وکلا باید پیش نویس فرمان آن را دوباره به شورا برای تصویب نهایی است. شهردار اریک Garcetti در حال حاضر علنا اظهار داشت که او قصد دارد برای امضای چنین فرمان, گفته کارگران ماهر “باید اول آنهایی که به rehired.”

تبلیغات

شورای طرح جلب مخالفان از چندین گروه های کسب و کار از جمله کالیفرنیا قانون اشتغال شورا که اعضای هیئت مدیره شامل نمایندگان فدرال اکسپرس و Sempra Energy.

در نامه ای به شورای اسلامی پیش از اعلام رای این گروه گفت: این اقدام را “تضعیف” شهر بزرگترین کارفرمایان خصوصی و نقض قوانین ایالتی و فدرال جرقه پرونده های حقوقی علیه این شهر در زمانی که “لس آنجلس باید با تمرکز بر بهبود است.”

هتل Assn. لس آنجلس نیز با حمله به پیشنهاد خواستار آن “مستقیم با کف دست زدن” به صنعت خود را که ترک آنها را در معرض دعاوی زمانی که بحران فروکش.

هدر Rozman مدیر اجرایی انجمن گفت: هتل ها باید انعطاف پذیری لازم برای تصمیم می گیرید که به rehire اول — برای مثال بازگرداندن جدیدتر کارمند است که یک پدر و مادر قبل از دیرین کارمند که پرداخت کردن خانه خود را.

تبلیغات

قانون “واقعا فقط micromanages فرآیند استخدام,” او گفت:.

این شورا همچنین رای به پیش نویس یک “کارگر حفظ” فرمان که نیاز به کسب و کار است که تغییر صاحبان rehire و حفظ کارگران شاغل در شرکت قبلی. که اندازه گیری طراحی شده است برای جلوگیری از آشفتگی بیشتر برای کارکنان در طول بیماری همه گیر.

این پیشنهاد نیز محدود به هتل ها و سایر صنایع هدفمند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>