قاضی می گوید: او متاسفم برای ‘منظم و مرد سفید پوست’ نظر

لبنان, Tenn. – سفید تنسی قاضی عذرخواهی کرد بعد گفت: در دادگاه باز است که او “رفتن به کار به طور منظم و مرد سفید” و نه “برده است.”

این Tennessean گزارش می دهد که قاضی Haywood بری ساخته شده است این اظهار نظر در حالی که برنامه ریزی یک جلسه برای یک متهم در دست نیست.

بری عذرخواهی شنبه برای آنچه که او گفت: Tennessean گزارش شده است.

“من نه کار دوم تغییر” بری شنیده می شود با گفتن یک وکیل در یک ضبط صوت به دست آمده توسط روزنامه. “من قصد دارم به کار خواهم به طور منظم و مرد سفید پوست به عنوان آنها استفاده می شود می گویند. … من قصد ندارم به یک برده.”

این Wilson County کلی جلسات قاضی گفت: Tennessean در یک مصاحبه تلفنی که او نا امید با برنامه ریزی زمانی که او به این نظر سه شنبه ،

“این احتمالا بسیار نامناسب بیانیه. من متاسفم من آن ساخته شده است. من شرمنده از این واقعیت است که چیزی شبیه به آن را حتی بیرون آمدن از مغز من” بری گفت.

تنسی کد قضایی انجام منع قضات از به کارگیری تعصب, تعصب و یا آزار و اذیت بر اساس نژاد. معلوم بود که آیا بری خواهد بود مواخذه توسط تنسی هیئت قضایی انجام است که شکایات در مورد قضات روزنامه گزارش شده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر