بالتیمور تیراندازی برگ 2 افسران زخمی; مشکوک مرده

بالتیمور - تیراندازی در بالتیمور روز چهارشنبه در سمت چپ دو مأموران اجرای قانون با یک فراری وظیفه نیروی زخمی و

توسط MINERALNEWS در 23 بهمن 1398

بالتیمور - تیراندازی در بالتیمور روز چهارشنبه در سمت چپ دو مأموران اجرای قانون با یک فراری وظیفه نیروی زخمی و یک مظنون مرده, مقامات گفت.

یک افسر کشته شد و در پا و دیگر در معده خدمات مارشال ایالات متحده سخنگوی دیوید لوتز گفت: در یک ایمیل. هر دو افسران اختصاص یافته به سرمایه های منطقه ای منطقه فراری نیروی کار و تلاش بودند به خدمت حکم برای اقدام به قتل لوتز گفت. یکی از افسران است Baltimore County کارآگاه و دیگری یک کارآگاه در شهر بالتیمور. آنها در بیمارستان تحت درمان است اما هر دوی آنها انتظار می رود برای زنده ماندن.

لوتز همچنین گفت که یک مظنون کشته شد اما نمی گویند که چگونه و یا اینکه آیا آن فرد به نام حکم. او نمی شناسایی مظنون است.

بالتیمور کانتی اداره پلیس در بیانیه ای گفت که "اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند" زمانی که نیروی کار ماموران مواجه مشکوک و مظنون بود در صحنه مرده. این بیانیه نداد.

همسایه در صحنه تیراندازی در این شهر Frankford محله گفت: خورشید که مشکوک بود "تیراندازی" در افسران از داخل یک ساختمان آپارتمان. یک ورق در صحنه تحت پوشش چه در ظاهر به بدن.

پلیس با مسدود کردن خیابان در نزدیکی بیمارستان که در آن ماموران گرفته شد. شهردار بالتیمور برنارد C. "جک" جوان و Baltimore County رئیس پلیس ملیسا هایت در میان آن دیده می شود و در بیمارستان است. Baltimore County اجرایی جانی Olszewski توییتی که او در بیمارستان و در حال انتظار برای اطلاعات بیشتر.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: نیروی کار شامل پلیس ایالتی troopers. هوگان گفت که او کارگردانی کرده است پلیس ایالتی Supt. لایحه Pallozzi به پیشنهاد دولت "پشتیبانی کامل و تمام منابع در دسترس برای بررسی است."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب