Ctq پیت Buttigieg رها کردن از مسابقه ممکن است حمایت جو بایدن در آستانه سه شنبه

دالاس - رقبا بیشتر ctq و پیت Buttigieg ایالات پشت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری روز دوشنبه به عنوان حزب دموکرا

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398

دالاس - رقبا بیشتر ctq و پیت Buttigieg ایالات پشت جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری روز دوشنبه به عنوان حزب دموکرات را بال متوسط درهم برای تقویت معاون سابق رئیس جمهور تنها چند ساعت قبل از رای گیری آغاز شد و در سراسر یک سری از پر مخاطره سه شنبه متحده است.

ضرورت لحظه منعکس عمیق نگرانی از دموکراتیک استقرار که Bernie Sanders, پلاریزه مترقی قرار بود برای به دست گرفتن قابل توجه نماینده منجر شود که 14 متحده یکی خاک ایالات متحده رای در روز سه شنبه.

Klobuchar به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او و تایید بایدن فقط یک روز پس از Buttigieg اعلام کرد خروج خود را. هر دو Klobuchar و Buttigieg که به گفته بایدن رئیس رقابت برای حزب خود استخر بیشتر از متوسط رای دهندگان بیش از سال گذشته راه اندازی شد برای اعلام حمایت بایدن روز دوشنبه شب در یک گردهمایی در دالاس.

فراگیر شیفت آمده در یک کلید در چهارراه دموکرات آشفته ابتدایی فصل به عنوان حزب در تلاش برای متحد کردن پشت یک پیام روشن یا رسول در آن تلاش فوری برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال به عنوان یک رشته که یک بار برجسته بیش از دو دوجین نامزد انقباض فقط پنج انتخاب اولیه رای دهندگان در حال تبدیل شدن روشن تر است.

Candidates during the Democratic presidential debate at the Gaillard Center in Charleston, S.C., Feb. 25, 2020. From left: Pete Buttigieg, who has since suspended his campaign; Sen. Elizabeth Warren (D-Mass.); Sen. Bernie Sanders (I-Vt.); former Vice President Joe Biden and Sen. Amy Klobuchar (D-Minn.), who has also suspended her campaign.

در یک طرف می ایستد بایدن 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار که نشان دهنده یک رویکرد عملگرایانه به حاکم است که بر bipartisanship و متواضع تر تغییر دهید. از سوی دیگر می ایستد Sanders, 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی است که برای چند دهه خواستار تهاجمی لیبرال شیفت که به دنبال تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی.

در عین حال اولیه نیست و در عین حال دو مرد نژاد.

نیویورک میلیاردر Mike Bloomberg, به ویژه می تواند ایجاد مشکلات برای بایدن را ایجاد درخواست تجدید نظر. سابق نیویورک شهرستان, شهردار, که به نظر می رسد در یک سال 2020 رای گیری برای اولین بار در روز سه شنبه به سرمایه گذاری بیش از یک و نیم میلیارد دلار به او پیشنهاد ریاست جمهوری و موجب ویرانی بسیاری از مشخصات بالا تاییدیه خود را.

و ماساچوست ایالت الیزابت وارن که تلاش کرده است برای نمایندگان و حرکت بیش از ماه گذشته قول داده است به ماندن در مسابقه تا زمانی که حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

در آستانه سه شنبه, اما, بایدن دریافت یک افزایش قابل توجهی را پس از پیروزی چشمگیر بیش از آخر هفته در کارولینای جنوبی است.

او در پست خود بهترین دو روز جمع آوری کمک های مردمی در مسافت بیش از یک سال افزایش تقریبا 10 میلیون دلار بیش از 48 ساعت گذشته. و معاون سابق رئیس جمهور اضافه شده برای خود را قابل تایید رهبری در روزهای اخیر به عنوان مقامات منتخب شروع به یکی شدن به طور معنی داری بیشتر بود. او مدت طولانی است که مورد علاقه بسیاری از مقامات منتخب و حتی به عنوان او تلاش می کرد از طریق سه اولیه مسابقات از سال است.

بایدن جدید حامیان ویژگی که از فعلی و سابق دموکراتیک مقامات در سراسر کشور: سابق ایالت نوادا هری رید; اوباما مشاور امنیت ملی سوزان رایس; آریزونا در سنای نامزد Mark Kelly; سابق ایالت کلرادو Mark Udall; سابق ایالت کالیفرنیا باربارا باکسر; Rep. جنیفر Wexton D-Va.; و تشکر. گیل Cisneros, D-کالیفرنیا.

ویرجینیا در کنگره دان بیر اولین عضو کنگره به تایید Buttigieg گفت که او برنامه ریزی شده به تایید بایدن و انتظار می رود Buttigieg به عنوان به خوبی.

"من فکر می کنم این منطقی ترین," Beyer گفت: از یک بایدن حمایت او داده اکو معاون سابق رئیس جمهور تماس برای مدنیت یک سرود از Buttigieg مبارزات انتخاباتی. "من فکر می کنم جو بعدی بهترین امکان."

شاید قوی ترین حمایت را از رئیس جمهور سابق باراک اوباما است که در رابطه با بسیاری از نامزدها و صحبت با چند در هفته های اخیر به عنوان اولیه رای گیری آغاز شده است. او با بایدن به او تبریک می گویم پس از کارولینای جنوبی, پیروزی, اما هنوز هم هیچ برنامه ای برای تایید در اولیه در این نقطه است.

ساندرز' تیم شانه ای بالا انداخت بایدن ،

"آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که نامزدها با بودجه و پول فوق العاده PACs در حال coalescing پشت جو بایدن و نه تعجب گفت:" جف ویور ساندرز' استراتژیست ارشد. "من فکر می کنم آن را اضافه کردن مقدار زیادی از وضوح به این مسابقه است."

و در حالی که بایدن را شتاب غیر قابل انکار است که هر کس در حزب خود, moneyed استقرار متقاعد شده است.

برخی از اهدا کنندگان عمده ترجیح به بعد صبر کنید تا شنبه تصمیم می گیرید که آیا برای پیوستن به بایدن جنبش است. و حتی برخی از خود بیشتر وفادار جمع آوری اعانه باقی می ماند و نا امید بهم ریختگی در مبارزات انتخاباتی.

برای مثال معاون سابق رئیس جمهور تلاش کرده است برای جمع آوری پول در دره سیلیکون که در آن بسیاری از اهداکنندگان ثروتمند اولویت بندی سازمان و داده محور برنامه است. ناتوانی بایدن تیم برای نشان دادن چنین شایستگی تحت فشار قرار دادند و بسیاری از اهدا کنندگان نسبت به رقبای خود و دیگران در نظر گرفتن صبر و انتظار رویکرد است.

"ما نیاز به دیدن آنچه که اتفاق می افتد فردا که رفتن به بسیار گفتن" گفت: الکس سینک دموکراتیک دهنده و سابق فلوریدا فرمانداری کاندیدایی که تایید بلومبرگ.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

و معاون سابق رئیس جمهور استراتژی برای روزهای آینده که متکی بر پوشش رسانه ای و اعزام جدید خود را مجموعه ای از عناصر عملیاتی نشان دهنده یک استارک واقعیت: در مقایسه با سندرز و بلومبرگ بایدن است understaffed با کمبود بودجه روبرو شده و تقریبا از زمان به عنوان او مبارزه می کند به تبدیل خود را تنها کارولینای جنوبی به پیروزی یک جنبش ملی.

بایدن اعلام کرد او مطرح 18 میلیون دلار در ماه فوریه در مقایسه با یک چشم ظاهر $46.5 میلیون دلار برای ساندرز و 29 میلیون وارن.

ساندرز تلاش برای برنده شدن بیش از همکاران خود در کنگره به دست آورده اما با مشخصات بالا حمایت خود را روز دوشنبه از دموکراسی امریکا, ملی سازمان های مردمی در اصل به رهبری سابق ورمونت رژیم صهیونیستی است. Howard Dean است که دارای هزاران عضو در سراسر شهرستان.

"حمایت برنی ما در ما عضو رای باید یک شوکی به شکسته visionless شرکت دموکراتیک استقرار" گفت: سازمان صندلی چارلز چمبرلین. "آمریکایی ها می خواهند تغییر اساسی در واشنگتن و نه بازگشت به وضعیت موجود است."

برخی از دموکرات ها نیز bemoaned متمایز عدم تنوع در کاهش زمینه است.

سازمان ملی زنان عمل سیاسی کمیته تایید وارن در روز دوشنبه. این گروه رئیس جمهور, Toni Van Pelt گفت: او احساس خطر در مورد عدم توجه به کاندیداهای زن که اغلب مجبور به دفاع از خود "electability."

"از آن زمان به حمایت از یک زن," او گفت:. "ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما به دنبال در تمام این مردان سفید دوباره."

از طریق چهار اولیه مسابقات AP اختصاص 60 نمایندگان به Sanders 54 به بایدن و هشت به وارن. Buttigieg و Klobuchar باید 26 و هفت بود.

داوطلبانی که رها کردن مسابقه حفظ و نمایندگان آنها برنده ام تا هر دولت انتخاب واقعی مردم که در خدمت به عنوان کسانی که نمایندگان در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی است. که در آن نقطه نمایندگان برنده بر اساس ایالت اولیه و حزبی نتایج با توجه به باقی مانده عملی نامزدها. نمایندگان برنده بر اساس نتایج در کنگره مناطق تبدیل شدن به رایگان عوامل که می توانید از نامزد خود را انتخاب و در اولین رای گیری در این کنوانسیون.

چهار متحده همیشه بیشتر در مورد شتاب بیش از ریاضی. سه شنبه متحده ارائه ای از 1,344 جدید نمایندگان بر اساس چه نامزدها به پایان برسد. فقط 155 نمایندگان اعطا شده است تا کنون.

___

مردم و Slodysko گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان لایحه بارو در آتلانتا خواهد Weissert جولی پیس و ست Borenstein در واشنگتن و توماس Beaumont در Des Moines, آیووا کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست "زمین بازی است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب