کار تصویر بدتر: میلیون ها نفر بیشتر فایل بیکاری در واژگونی

بزرگنمایی این تصویر نشانه های نمایش داده شده در خارج از واشنگتن ، وزارت امور خدمات اشتغال. ادعاهای ج

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

نشانه های نمایش داده شده در خارج از واشنگتن ، وزارت امور خدمات اشتغال. ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری در سراسر کشور افزایش یافت و برای اولین بار در چهار ماه. Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 9:29 p. m. ET

ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری افزایش یافت و به 1.4 میلیون نفر در هفته گذشته — افزایش برای اولین بار از ماه مارس.

این نشانه آن است که بازار کار رو به وخامت است به عنوان کسب و کار در سراسر کشور به بستن درهای خود را دوباره در پاسخ به تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس. و از آن به عنوان کنگره بحث که آیا برای گسترش فدرال بیمه بیکاری مربوط به این بیماری همه گیر است که منقضی می شود در روز.

این 109,000 افزایش در بار اول به طور منظم ادعای آمد و حتی به عنوان ادامه داد: ادعای کاهش 1.1 میلیون دلار به 16.2 میلیون دلار به وزارت کار گزارش داد پنج شنبه.

اما ادعا می کند برای همه گیر بیکاری کمک می کند که افرادی که خود شاغل هستند و یا کسانی که واجد شرایط نیست به صورت منظم جبران خسارت بیکاری افزایش نزدیک به 20 ، 000 به حدود 975,000.

"ترکیبی از تجدید حیات COVID-19 به خصوص در کمربند آفتاب ورشکستگی و ثانویه اخراج در نهایت متوقف شد, کاهش," رابرت گفت: Frick, شرکت, اقتصاد, Navy Federal Credit Union.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب