با کروناویروس, پخش كردن, L. A. حرکت به ممنوعیت اخراج اضافه کردن حمایت برای مالکان

اجاره و مالکان به احتمال زیاد شاهد حرکتی جدید برای حمایت در برابر اخراج و سلب حق مالکیت پس از شورای شهر لس آنج

توسط MINERALNEWS در 28 اسفند 1398

اجاره و مالکان به احتمال زیاد شاهد حرکتی جدید برای حمایت در برابر اخراج و سلب حق مالکیت پس از شورای شهر لس آنجلس در روز سه شنبه تایید اقدامات اضطراری برای کاهش اثرات اقتصادی از رمان coronavirus.

در همان زمان گروه های حمایت از انتقاد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای انجام بیشتر برای جلوگیری از کالیفرنیا از دست دادن خانه های خود را در طول بیماری همه گیر.

L. A. طرح را به طور موقت ممنوعیت اخراج و هزینه های اواخر و نیاز به صاحبخانه و مسکونی وام مسکن-دارندگان به کار کردن طرح پرداخت مبتلا ساکنان شهرستان کاهش مالیات کسب و کار و ایجاد یک citywide اجاره صندوق کمک. این اقدامات را نمی خواهد اثر را بلافاصله. به جای این شورا رای هدایت دادستان شهرستان به منظور جلب اضطراری اخراج طرح است که می تواند به نهایی در اسرع وقت سهشنبه آینده.

در اين شهر خواهد بود بهره گیری از گسترده قانون اساسی قدرت است که کارشناسان حقوقی معتقدند دولت باید برای توقف اخراج در مواقع اضطراری.

تبلیغات

"لحظه ای که ما در این است که طول می کشد یک جمعیت از میلیون ها نفر از مردم در لس آنجلس زندگی می کنند که روز به روز در لبه ها و پرتاب آنها را به شدید اقتصادی خطر و ناراحتی گفت:" عضو شورای مایک Bonin که منطقه شامل بسیاری از Westside, ساحل, neighborhooods. "من دعا وجود دارد خواهد بود یک ملی جامع پاسخ به این, و یا یک دولت یکی است. اما در عین حال ما فقط به دلیل درد در حال رفتن به افراطی."

برخی اخراج و حمایت از ساکنان مبتلا به کروناویروس در حال حاضر در محل ایجاد شده از طریق یک فرمان اجرایی شهردار اریک Garcetti صادر شده در روز یکشنبه.

همچنین روز شنبه در لس آنجلس مقامات اعلام یک مهلت قانونی برای همه هیچ-گسل های مسکونی و تجاری اخراج شروع عطف به ماسبق در مارس 4 و ماندگار تا مه 31. مستاجران را شش ماه پس از پایان اضطراری اعلام به پرداخت هزینه برای از دست اجاره سرپرست هیلدا سولیس گفت.

L. A. فشار برای محافظت از لحاظ مالی آسیب پذیر ساکنان می آید پس از Newsom به نام در شهرها و استان ها به تصویب موقت اخراج ممنوعیت. در بیانیه صادر شده با حکم اجرایی او امضا دوشنبه شب به فرماندار گفت که هیچ کس نباید مجبور می شود از خانه های خود به دلیل گسترش coronavirus.

تبلیغات

اما Newsom را سفارش می کند به نظر می رسد به شهرها و شهرستان های اضافی زیادی قدرت برای جلوگیری از مسکونی اخراج و به جای آن برگ هر گونه تصمیم گیری به انجام این کار تا به مقامات محلی. تا کنون Los Angeles, San Francisco, San Jose و یک تعداد انگشت شماری از شهرهای دیگر گرفته اند عمل است. بیشتر آنها نیست.

برای طرفداران برای کم درآمد و غیر فعال مستاجرها فقدان یک ایالت طرح مشکل است. آنها می گویند فرماندار نیاز به محافظت از تمام ساکنان.

"این مهم به ویژه برای مشتریان ما هستند که در معرض خطر است که ما باید یک سیاست است که فوری است که توقف اخراج" گفت: Navneet Grewal یک حقوق مدنی وکیل در حقوق معلولین کالیفرنیا.

کالیفرنیا آپارتمان Assn., دولت بزرگترین گروه نمایندگی صاحبخانه هم می خواستم Newsom به ایجاد یک طرح برای کل کشور به طوری که صاحبان با خواص متعدد در شهرها و شهرستانهای نمی خواهد که به حرکت در قوانین مختلف.

"ما ترجیح داده اند مطابق استاندارد" گفت: Debra کارلتون یک معاون اجرایی رئیس جمهور در ارتباط است.

کارلتون گفت که اگر شهرستانها در حال رفتن به پاس یک مهلت قانونی آنها باید به دنبال دستورالعمل های دفتر والی گذاشته: که اخراج حمایت باید محدود به کسانی که تحت تاثیر این ویروس و که همه اجاره هنوز هم باید پرداخت شود.

Garcetti اجرایی منظور این است که تا حد زیادی در خط با آنچه Newsom توصیه می شود. اگر واجد شرایط مستاجران نمی پرداخت اجاره نمی شود آنها را بیرون کردند اما اعتبار خود را هنوز هم می تواند dinged و اخراج از موارد هنوز هم می تواند ثبت شود. و مهم نیست که چه, مستاجران هنوز هم باید پرداخت اجاره ظرف شش ماه پس از اعلام وضعیت اضطراری منقضی می شود.

شهردار سفارش را پوشش می دهد کسانی که بیمار با این ویروس و یا باید برای مراقبت از کسانی که Angelenos که درآمد از دست رفته به دلیل محل کار خود را تعطیل کرده است و یا چه کسی را از دست داده اند ساعت در محل کار و پدر و مادر که باید به پرداخت برای مراقبت از کودکان به دلیل بسیاری از مدارس را بسته اند.

تبلیغات

دنیس بلوک برجسته لس آنجلس صاحبخانه وکیل میگوید که شرکت او هنوز هم در نظر دارد تا در ادامه با اخراج علی رغم آنچه Garcetti اعلام کرد و گفت که بسیاری از مستاجران نیست و در شرایط ناشی از کوروناویروس.

شورای شهر را اندازه گیری تلاش برای رفتن بیشتر با ارائه یک ممنوعیت اخراج مرتبط با عدم پرداخت اجاره بها بدون نیاز به اثبات لینک coronavirus. جزئیات چگونه است که کار می کنند بستگی دارد که چگونه اندازه گیری تدوین شده است و شهرستان وکلای گفت: آنها نگران بودند که هر اندازه گیری ممنوعیت اخراج آشکار خواهد فراتر از دستورالعمل Newsom گذاشته در اجرایی خود را سفارش دهید. شورای برنامه ریزی نیز نمی ببخش اجاره است که بدهکار است.

دولت دارای قدرت قابل توجهی — یا با اقدامات اجرایی و یا ضرورت قانون — به طور موقت ممنوعیت اخراج به دلیل شرایط اضطراری گفت: جان Sprankling یک متخصص در املاک و قانون یک استاد در دانشگاه آرام McGeorge دانشکده حقوق در ساکرامنتو.

بیشتر محدود پیشنهاد چنین به عنوان یک مهلت قانونی که تنها برای افراد مبتلا به کروناویروس و یا که نیاز به بازگشت پرداخت اجاره بیشتر احتمال دارد دادگاه را تایید کند از آن, او گفت:. اما Sprankling همچنین اعتقاد بر این است که دادگاه ها نیز اجازه می دهد تا یک پتو ممنوعیت اخراج مردم از خانه های خود بدون پرداخت غرامت به صاحبخانه پس از قضات به مدت طولانی شناخته شده است که موارد اضطراری اجازه می دهد برای معافیت به حمایت قانون اساسی فراهم شده تحت متمم پنجم.

"وجود دارد بدون شک خواهد بود دادخواهی در مورد این" Sprankling گفت. "برخی از صاحبخانه ها در حال رفتن به از دست دادن مقدار قابل توجهی از پول است. اما این بسیار آسان است برای پیش بینی است که دادگاه در حال رفتن به می گویند آنها به عنوان جبران خسارت از دولت است."

گسترده تر مهلت قانونی برای اخراج می تواند کمک به مستاجرها مثل اسوالدو سانچز. 44 ساله است و اجاره یک آپارتمان دو خوابه در جنوب L. A. جایی که او زندگی با همسر و سه فرزند.

سانچز در اخراج رسیدگی به بیش از یک اجاره اختلاف با صاحبخانه خود قبل از رشد همه گیر. او پس از از دست رفته کار به دلیل اثر coronavirus در کسب و کار و نیاز خود را برای مراقبت از فرزندان خود را که در خانه هستند به دلیل L. A. یکپارچه مدارس بسته اند.

"این بسیار دشوار است در این وضعیت با کودکان" سانچز گفت. "این غیر انسانی است. آن را بسیار غیر انسانی است."

تبلیغات

در حالی که این شهر است که پیشنهاد می کند که بانک ها و دیگر دارندگان وام مسکن مسکونی کار کردن برنامه های پرداخت با صاحب خانه و صاحبخانه آپارتمان صاحبان نگران هستند که پیشنهاد اخراج توقف برگ ،

Soledad Ursua که خریداری یک سه گانه در ونیز پنج سال پیش و زندگی در یکی از آپارتمان ها گفت: او در مورد او نگران وام مسکن و مالیات بر املاک و هزینه های نگهداری و هزینه های دیگر اگر مستاجر جلوگیری از پرداخت اجاره.

شهر او گفت: باید بیشتر انجام دهید برای اطمینان از صاحبخانه می توانید پرداخت صورتحساب خود را بیش از حد.

"شما نمی توانید فقط در مورد اینکه به نمایندگی از یک گروه از مردم" گفت: Ursua, 35. "هر کس نیاز به کوتاه کردن مو."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب