بلومبرگ قول به صرف هر آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. لذا هنوز در انتظار

بزرگنمایی این تصویر مایک بلومبرگ دیده می شود در اینجا صحبت با هواداران و کارکنان در ماه مارس در شهر

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مایک بلومبرگ دیده می شود در اینجا صحبت با هواداران و کارکنان در ماه مارس در شهر نیویورک صرف 1 میلیارد دلار ثروت خود را به اجرا برای رئيس جمهور خارج شد اما در این مسابقه در اوایل. یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ

هنگامی که یک میلیاردر با سابقه سرمایه گذاری سخاوتمندانه و استراتژیک در مبارزات انتخاباتی وعده داده شده به صرف هر آنچه در آن طول می کشد برای شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از آن ساخته شده دموکرات نشستن و گرفتن اخطار.

و چگونه آنها را تفسیر که تعهد سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ?

"این به معنای صرف حدود یک میلیارد دلار گفت:" جیم مسینا که فرار رئیس جمهور اوباما در سال 2012 انتخاب مجدد مبارزه است. "در آن به معنای مطمئن شوید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد معمولی وقت استفاده در امور مالی و این به معنای به ما کمک گرفتن در یک مکان که در آن تهمت بود و جلوتر از ما بود که دیجیتال و داده ها."

این بلند پروازانه ترین وعده انتخاباتی تا کنون ساخته شده توسط کسی که نیست هنوز هم در حال اجرا و بلومبرگ به طور کامل در نظر دارد برای تحقق آن با توجه به سابق فیلادلفیا شهردار مایکل Nutter ملی سیاسی صندلی بلومبرگ کوتاه-زندگی اولیه کمپین است که در آن نامزد صرف 1 میلیارد دلار از خود ثروت است. اما Nutter همچنین می گوید که "هر آنچه در آن طول می کشد" نمی تواند تعریف شده به سادگی توسط یک مقدار خاصی دلار; در عوض, آن را در مورد چگونه و کجا بلومبرگ صرف پول خود را در این سال است.

بلومبرگ در حال حاضر صرف بیش از $350 میلیون برای دموکرات ها این چرخه با توجه به تیم خود از جمله سرمایه گذاری:

  • 35 میلیون دلار به صورت دیجیتال و داده های پلت فرم او به مبارزات دموکراتیک در هزینه
  • 18 میلیون دلار منتقل شده از مبارزات انتخاباتی خود را به حزب دموکرات
  • 10 میلیون دلار به خانه اکثر PAC, منجر خارج, گروه حمایت آمریکا
  • 5 میلیون دلار برای مبارزه عادلانه حق رای رهبری استیسی آبرامز
  • 2 میلیون دلار به جمعی آینده متمرکز ثبت نام سیاه رای دهندگان در ایالت های مهم
  • 2 میلیون دلار به نوسان در سمت چپ است که پشتیبانی از دموکراتیک تلاش های داوطلبانه
  • $500,000 به Voto Latino, متمرکز, ثبت نام, زن و رای دهندگان هیسپانیک

در مجموع آن را می سازد عصر ایران بزرگترین کمک کننده به دموکرات ها در این سال و آن داشتن یک تاثیر بر روی زمین با توجه به استراتژیست های حزب در میدان نبرد متحده است.

کارولینای شمالی یکی از آن و آن را تقریبا در هر سیاسی جایزه در خط در ماه نوامبر با رقابتی مسابقات برای رئیس جمهور آمریکا مجلس سنای ایالات متحده کرسی مجلس فرماندار و کنترل دولت قوه مقننه با redistricting بلندی سال آینده.

"چه بلومبرگ کمپین سمت راست انجام شد آنها پول را به زمینه سازماندهی. و به طوری که گرفتن مبارزات انتخاباتی عملیات بالا و در حال اجرا, ساختمان, داوطلب پایه, تنظیم ساختار به صورت مستقیم رای دهندگان تماس با ما" گفت: دولت تشکر. Graig مایر که مسئول جمع آوری کمک های مالی و استخدام برای دولت دموکراتیک خانه نامزدها. "همه است که اتفاق می افتد چرا که آنها ساخته شده است که سرمایه گذاری از طریق DNC."

اما به دموکرات در کارولینای شمالی یک مزیت واقعی بلومبرگ می تواند انجام خیلی بیشتر با توجه به مایر.

"در راه است ایسنا عملیات قرار دادن مستقیم پول به پایین بلیط مسابقات علاوه بر طریق کلی تلاش هماهنگ شده [با DNC]," او گفت, "$30 یا 50 میلیون دلار است که احتمالا مقدار مناسب خواهد بود که به طور کامل دگرگون تعویض بازی. من تصور بلومبرگ می تواند استطاعت به انجام 30 دلار به 50 میلیون دلار در کارولینای شمالی اگر او می خواست."

این رهبر حزب دموکرات در کارولینای شمالی در مجلس نمایندگان بود حتی سخت تر در بلومبرگ.

"من فرد نگاه او در چشم و گفت: آنچه که او قرار بود برای انجام گفت:" دولت Rep. دارن جکسون. "من فرد است که مورد تایید او. و من شده اند این فرد که رسیده به مبارزات انتخاباتی خود رهبری است."

جکسون گفت که او نمی داند چه بلومبرگ نیات در کارولینای شمالی است, اما او می افزاید: "من قطعا امیدوار است برای کمک به با خانه انجمن. ما یک بار در یک دهه فرصت است. ما نیاز به کمک خود را به استفاده از آن است. در هر صورت او را انتخاب می کند."

در گرجستان, Howard Franklin مشابه انتظارات. او یک مشاور ارشد در دولت به بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری و او خوشبین است که بلومبرگ را برآورده تعهد خود را.

"من فکر می کنم او مجموعه ای از نوار بالا" فرانکلین گفت.

به گرجستان واقعا رقابتی فرانکلین می گوید: بلومبرگ باید به هشت رقم سرمایه گذاری.

گرجستان یکی دیگر دولت با تعداد زیادی در معرض خطر به عنوان یک دیرین ایران دژ که به نظر می رسد در سطح ریاست جمهوری همراه با دو مجلس سنا مسابقه با توجه به ویژه انتخابات و رقابتی خانه نژادها در آتلانتا و حومه. آن را نیز احساس فشار از دو بحران از سال همه گیر و ناآرامی بیش نژادی عدالت است.

تاپیک های زیادی برای سرمایه گذاری در برای دموکرات ها به بسیاری از فرصت های خود را در دولت با توجه به فرانکلین: "من فکر می کنم هشت چهره شما می شود در تلویزیون در رسانه ها در بازارهای شما در مورد مراقبت. من فکر می کنم آن را قرار می دهد در زمین است. من فکر می کنم آن را به شما می شود, تلفن و رسانه های اجتماعی. و شما می دانید که دوباره با همه چیز این کشور است که رفتن را از طریق و با توجه که در شهر آتلانتا به ویژه بدست من فقط فکر می کنم که وجود ندارد جایی بهتر را در این مورد بیشتر اجتماعی فقط و روش عادلانه به پلیس."

بلومبرگ گرفتن زمینهای بود که در تمام طول روز هر روز.

اگر چه هیچ مدرکی وجود ندارد که در عین حال که او در حال گذراندن است که به او وعده داده شده این بدان معنا نیست که بلومبرگ نمی تواند و یا نمی خواهد در روز باقی مانده از مبارزات انتخاباتی در حال حاضر کمتر از 100 است.

بلومبرگ دارای سابقه در آمدن دیر و هزینه های بزرگ است. در سال 2018 شد بزرگترین سرمایه گذار دموکراتیک در خانه نژادها و کمک های مالی او ساخته شده در ماه سپتامبر کمک کرده تلنگر 21 red مناطق آبی از 24 او سرمایه گذاری کرد.

باقی مانده سرمایه گذاری ها "هنوز در حال تعیین و تصمیم و نمیفهمد" با توجه به Nutter: "منظور من این سیاست است. شما لازم نیست فقط نوع پرتاب پول از پنجره به بیرون و امید آن سرزمین در مکان درست است. مایک باعث می شود سرمایه گذاری استراتژیک برای تغییر نتایج با استفاده از داده ها و شواهد."

در ماه آینده و یا پس بلومبرگ تیم می گوید آن را روشن خواهد شد چه مقدار و در جایی که او تصمیم به سرمایه گذاری و پس از آن دموکرات ها می توانید برای خود تصمیم بگیرند اگر آنها فکر می کنم او صرف هر آنچه در آن طول می کشد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب