‘آن را مانند راه رفتن به چرنوبیل’ یک دکتر می گوید از اتاق اورژانس

بزرگنمایی این تصویر

مراقبت های بهداشتی کارگران احساس محافظت از بیماری آنها قرار است به درمان است. pablohart/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

pablohart/گتی ایماژ

در یکی از شهر نیویورک بیمارستان, دکتر, را با استفاده از ماسک پاره به عنوان او انجام CPR در آلوده بیمار است.

در سیاتل یک پرستار در مقایسه با راه رفتن به او را در بخش مراقبتهای ويژه در COVID-19.

و در سنت لوئیس یک پرستار ورقه او استفاده N95 ماسک را به یک کیسه کاغذی در پایان از تغییر و دعا می کند که آن را ضد عفونی مناسب است.

این صحنه در بیمارستان در سراسر کشور بر اساس مصاحبه با بیش از یک دوجین ساکنان پزشکان و پرستاران است که رفتن به کار هر روز احساس محافظت از بیماری آنها قرار است به درمان است.

نزدیک به یک ماه به اعلام گیر برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند آنها خسته و سوختن از استرس درمان یک جریان از بیماران بدحال در به طور فزاینده ای نامعقول سیستم مراقبت های بهداشتی. بسیاری از آنها سوال چه مدت آنها می تواند خطر سلامت خود را. برخی از آنها در حال سقوط خود بیمار و حتی مرگ. در بسیاری از بیمارستان های این بیماری همه گیر تبدیل کرده اضطراری اتاق ها و طرح میتوانست به پروتکل ها و اقدامات احتیاطی که کارگران قبلا در زمان داده شده.

“آن را مانند راه رفتن به چرنوبیل بدون هر دنده” گفت: Jacklyn یک دکتر ER در شهر نیویورک بیمارستان که خواسته به, نام میانی او به خاطر ترس از اخراج بیش از صحبت کردن.

در بیمارستان او را با 90 درصد از بیماران COVID-19 اما بهداشت و درمان کارگران تنها یک N95 ماسک هر پنج روز.

“ما دائما در حال تنفس در همه چیز را که aerosolized چون از همه از روش های است که ما در حال انجام” شهر نیویورک و دکتر می گوید.

Coronavirus گسترش می تواند به راحتی از طریق قطرات در طول نزدیک تعاملات مانند سرفه و صحبت کردن است. آن را همچنین می توانید اقامت در برخی از سطوح به صورت روز در برخی از موارد است. در روش های خاص این ویروس می شود aerosolized و معطل می تواند در یک اتاق برای مدت زمان طولانی تر. در چنین مواردی کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال کارگردانی را به “airborne precautions” و پوشیدن N95 ماسک و یا نوع دیگری از ماسک.

او گفت که او را گیج چگونه آمادگی دولت و بیمارستان ها برای این لحظه.

روز Jacklyn نشان می دهد تا به بیمارستان و هیچ N95 ماسک او گفت: او را حاضر به کار است.

“من در یک ماموریت انتحاری در اینجا. من قصد ندارم برای انجام هر چیزی قرار می دهد که زندگی من در خطر است. چه دختر من رفتن به انجام این کار بدون من ؟ چه شوهر من بدون من ؟ ” او گفت:.

با سراسر کشور کمبود تجهیزات حفاظتی بسیاری از بیمارستان ها در حال محدود کردن چگونه اغلب پرستاران و پزشکان می توانید جدید ماسک و ابداع راه به کشش لوازم.

“هر کس که ضد عفونی این ماسک آنها آموزش دیده برای انجام این کار ؟ کسی نظارت? جایی که آنها آن را انجام می دهند و چگونه ؟ ” فکر سوفیا Rago یک ER, پرستار مستقر در خیابان Louis, مورد بیمارستان به سیاست.

Rago می گوید او فقط می شود یک فولاد ماسک و یک N95 ماسک به صورت سه شیفت در یک ردیف. پس از آن او آن را در یک کاغذ قهوه ای کیسه و می نویسد: نام او بر روی آن.

“شما آن را به کسی و آنها قرار است به ضد عفونی آن بین شیفت خود را,” او گفت:. “من اعتماد که ؟ هیچ!”

“می توان آن را دلسرد کننده است که احساس عدم اطمینان است که شما نمی خواهید برای محافظت شود,” او گفت:.

بسیاری از اضطراب احساس خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران ناشی از همیشه در حال تغییر فدرال راهنمایی که در برخی موارد بعدا معلوم شد که اشتباه است.

برای مثال در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال باریک معیارهای غربالگری مشکوک coronavirus موارد بود که بعد از گسترش به عنوان ویروس در ایالات متحده آمریکا

CDC هنوز هم توصیه می کند در مواردی که N95s به آسانی در دسترس نمی, که یک جراحی ساده ماسک کافی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مگر اینکه آنها در حال انجام مراحل که باعث آئروسل, اسپری, از بیماران مانند گزاری تراشه کسی. آن را تنها در هفته گذشته آژانس خود را تغییر دستورالعمل و گفت: همه آمریکایی ها برای پوشش چهره خود را با ماسک یا پارچه ای که در.

آن را می سازد بهداشت و درمان کارگران بی اعتقاد از توصیه هایی است که بسیاری از گفت: به نظر می رسد به خطا در سمت کمتر از آنچه آنها نیاز دارند. آنها نقطه به CDC توصیه به استفاده از یک دستمال یا روسری به عنوان آخرین چاره اگر ماسک را اجرا کنید.

“من اهمیتی نمی دهند چه CDC دستورالعمل می گویند. اگر شما پرستاران احساس ناراحت کننده در یک منطقه خاص شما باید آنها را به آنچه آنها نیاز دارند” گفت: رامونا Moll یک پرستار که با این نسخهها کار در UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو.

Moll گفت: او قرارداد COVID-19 در اواسط ماه مارس پس از درمان یک بیمار مشکوک به داشتن coronavirus. او معتقد است که قرار گرفتن در معرض اتفاق افتاده است زمانی که بیمار مسن مبتلا به دمانس شد مبارز و سعی کردم به نیش می زنند ،

در آن زمان او با پوشیدن یک ماسک جراحی عینک و دستکش و لباس شب اما هیچ N95 ماسک. آن را در خط با دستورالعمل CDC.

“بیمارستان ها نیاز به مسئولیت برای این واقعیت است که آنها نمی مراقبت از خود پرستاران است. آنها N95s در دسترس,” او گفت:.

او در بیمارستان اختلافات خود را حساب. سخنگوی گفت هیچ COVID-19 بیماران در بیمارستان در زمان و که آن “اختصاص داده شده و تمام وقت تیم که متعهد به پیشگیری از عفونت و حفظ کارکنان ما امن است.”

خسته کننده تغییرات استرس و کبود چهره

عدم وجود محافظ دنده یک قطعه از یک موزاییک از استرس است که می آید با مراقبت از COVID-19 بيمار.

وجود دارد 12 و 13 ساعت در شیفت در ناراحت کننده, ماسک از ناشناخته های بسیاری از بیماری ها و مشکلات غربالگری برای آن ترس از آلوده شدن و یا به طور تصادفی آلوده بیمار دیگر و غم و اندوه از مرگ مردم به تنهایی.

در زیر منابع جامعه بیمارستان در لس آنجلس یک پرستار پزشک ماری دارای یک کیسه پلاستیکی در ماشین او که در آن او stashes او استفاده N95s برای روز خود را در بیمارستان ممکن است اجرا.

“من صرف اکثریت از من شیفت تلاش برای داشتن یک حمله وحشت و سپس به خانه می آیند و ترس رفتن به کار,” او گفت:. “اگر این می رود برای هفته ها و هفته ها و همه چیز فقط بدتر من فقط نمی دانم که چگونه من رفتن به قادر به تحمل آن است.”

او می خواست به استفاده از نام میانی او چرا که او در بیمارستان هشدار داده است کارکنان به صحبت های عمومی در برخی از افراد حتی بودن کنار کشیده انتقادی رسانه های اجتماعی پست.

ماری را از دست داده و سه پوند در هفته پل بینی است برش باز از پوشیدن ماسک بر روی صورت خود را برای ساعت در یک زمان. هنگامی که او آن را قرار می دهد در طول یک شیفت او نمی خواهد آن را حتی به خوردن. عدم آماده سازی خود را با توجه به خروج پرستاری پس از همه گیر عبور می کند.

“زندگي خود را به درمان افراد دیگر,” او گفت:. “و در عین حال وقتی که من نیاز به من ارائه شده با آنچه که من نیاز دارند. آن را مانند یک رابطه آزاردهنده است.”

بهداشت و درمان کارگران در سراسر کشور و جهان های selfies خود را کبود چهره از پوشیدن N95 ماسک.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Sydni لین | BSN, RN (@sydvic1ous) on

“آن را مدت شش ساعت می شود که در تمام دنده” گفت: Amanda Adams, سفر, پرستار, که با این نسخهها کار در یک ER در شهر نیویورک و حومه. “من سعی می کنم برای قرار دادن کنار من احساسات و تشویق بیماران. در ضمن من فکر می کنم که یکی در حال رفتن به آن را به من بدهد و من رفتن به مریض؟”

بسیاری از موارد در تامین کوتاه مدت هستند پس از دو هفته به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار جریان به بیمارستان. شاید منابع کمیاب ترین زمان است.

“شما در حال پیدا کردن خود شروع به کار بر روی یک بیمار و سپس با عجله به اتاق بعدی,” او می گوید.

پرستاران به او بگویید که آن را مانند یک جنگ است. “من واقعا نمی دیدن نور در انتهای تونل” او گفت:.

هنگامی که آلوده, که طول می کشد مراقبت از مراقبت های بهداشتی کارگر ؟

در حال حاضر خط مقدم کارگران در حال سقوط بیمار و احساس آنها را مجبور به انتخاب کنید که آیا یا نه به خطر زندگی خود را برای نجات دیگران.

حداقل 30 متحده کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده درگذشت COVID-19 با توجه به Medscape. برخی از آنها جوان بودند و در اوایل در حرفه خود.

“که همچنین باعث افزایش ترس است. آن است که هدف قرار دادن افراد جوان” گفت: Roy Akarakian یک ER مقیم در بیمارستان هنری فورد در دیترویت. “من نگران هستم و می ترسم در مورد وضعیت کلی. این چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود.”

Akarakian در حال حاضر جان سالم به ویروس — یکی از بیش از 730 کارکنان سیستم بهداشت هنری فورد که تست کردم postive پس از ردیابی آغاز شد و در مارس 12.

در سیاتل ادوارد یک پرستار ICU می گوید: “برای توسعه آنفولانزا مانند علائم و تنگی نفس در ماه گذشته پس از درمان COVID-19 بيمار.

او تصمیم به ماندن در خانه و خارج از احتیاط در حالی که او منتظر برای او نتایج آزمون. هفت روز گذشت قبل از او متوجه شدند او مثبت بود.

“این واقعا سخت و خسته کننده اعصاب می گوید:” ادوارد که با این نسخهها کار در مرکز پزشکی سوئد.

ادوارد تنها با استفاده از خود را برای اولین بار نام او را به خاطر ترس از دست دادن شغل خود را برای صحبت های عمومی.

در حالی که در انزوا و دوره نقاهت او نیاز به استفاده از خود را در تعطیلات و بیمار زمان. پس از یادگیری او COVID-19 او می گوید کارفرمای خود را “تلاش برای پین نتایج آن در چیزی خارج از بیمارستان است.” احتمالا ادوارد گفت: از آنجا که این بیمارستان تنها فراهم می کند به طور کامل پرداخت اضطراری اداری ترک اگر شما می توانید ثابت کند که شما را در این کار است.

“من احساس نمی پشتیبانی در همه,” او می گوید. “خود را نگرانی اصلی در تلاش بود به توضیح من نتایج مثبت جامعه به دست آورد.”

در بیانیه ای سوئدی گفت: “آن را سپاسگزار برای ما مراقبان’ تعهد تزلزل ناپذیر به بیماران ما و از خود گذشتگی آنها را به کار در هر روز برای اطمینان از بیماران ما و جامعه امن هستند.”

یک سخنگوی همچنین با اشاره سوئدی فراهم می کند 80 ساعت کامل-پرداخت اضطراری زمان برای کارگران تحت تاثیر COVID-19 — بدون توجه به جایی که آنها در معرض ویروس — اما تنها پس از آلوده کارکنان اگزوز تعطیلات و بیمار زمان.

زمانی که ادوارد کردم چراغ سبز برای بازگشت به کار همکاران خود به نظر می رسید ترس به نزدیکی او.

“زمانی که من می خواهم بگویم که مردم آنها را از لحاظ جسمی و برگشت از من دور آنها را زیر سؤال می شود که آیا من باید در کار باشد,” او می گوید. “این سخت بود برای رفتن به خانه در شب و مقابله با آن احساسات.”

به طور فزاینده پرستاران نیاز به استفاده از بیمار و یا تعطیلات بار در حالی که در قرنطینه با COVID-19 با توجه به پرستاران ملی ایران که نشان دهنده بیش از 150 ، 000 نفر از کارگران. برخی از بیمارستان ها در حال ارائه مرخصی اضطراری مراقبت های بهداشتی کارگران بدون در نظر گرفتن جایی که آنها گرفتار این ویروس.

خطر عفونت بالاتر است برای کارگران بیمارستان از عموم مردم و بسیاری از نگاهی افراطی احتیاطی.

یکی ER ساکن در شیکاگو یک پلاستیک پرده پایین می آید به کف در مقابل در ورودی آپارتمان خود را. وجود او از خود و مالش آنها را در یک کوله پشتی برگ خود را از کفش خارج و beelines به حمام قبل از دست زدن به هر چیزی در خانه خود را.

آرش حسینی یک پرستار از بوتهل, بشویید., می گوید او “وسواس” در مورد پوشیدن وسايل حفاظت فردی مناسب. هنوز همسرش آمد با بسیاری از “کلاسیک” نشانه ها” از COVID-19 اما او بیمار نیست به اندازه کافی برای دریافت تست شده است.

حسینی آغاز شده و با حفاظت از بچه خود. او دو فرزند یکی یک بیماری خود ایمنی به خانه مادرش. او شروع به خواب در ماشین خود را. اما در هفته گذشته علائم آغاز شده است.

“این فقط یک وضعیت دشوار با همه ما از یکدیگر جدا شده,” او گفت:.

او هنوز از خواب در گاراژ.

سارا Prybylski, یک, سفر, پرستار آمد و با COVID-19 علائم پس از روی لئامت دادن در سیاتل بیمارستان در ماه گذشته. او در بازگشت به خانه اش در آریزونا با سرفه های خشک و تب و خستگی.

هفته بعد Prybylski شروع به احساس بهتر اما زده بود در مورد اینکه آیا برای قبول یک قرارداد جدید در بیمارستانی در کالیفرنیا

“من احساس می کنم مثل من رها کردن پرستاران, اگر من نمی رفتن” Prybylski می گوید. “اما آن را به من می دهد اضطراب به می دانم که اگر من در خارج وجود دارد, من می خواهم به در معرض خطر هر روز.”

مراقبت های بهداشتی کارگران مخالف تهوع سفارشات

با تمام خطرات بهداشت و درمان کارگران صورت بسیاری از بیمارستان ها نیز هشدار آنها را زمانی که آنها به اشتراک گذاشتن داستان خود را. سرپرستان و مدیران باید کردن ایمیل های فرستاده شده در بیمارستان های مختلف یادآوری بهداشت و درمان کارگران به صحبت می کنند به مطبوعات و یا پست در رسانه های اجتماعی.

یک دکتر ER در بلینگهام بشویید. بود و حتی اخراج برای ارسال بر روی رسانه های اجتماعی و صحبت کردن علنی در مورد آنچه که او را دیدم به عنوان عدم حمایت در بیمارستان است.

“کسانی که در خط مقدم در حال سکوت” واشنگتن انجمن پرستاران گفت: در پاسخ به شلیک. “پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال محدود در تلاش توسط بیمارستان ها برای حفظ تصویر خود را.”

برخی از آنها نادیده گرفتن تهوع سفارشات و رفتن ، دیگران در حال گرفتن خلاق با شخصی و ناشناس حساب های رسانه های اجتماعی مانند توییتر حساب کاربری @Covid-19 پزشکان.

Olabunmi Agboola یک واشنگتن-بر اساس دکتر سازماندهی است. او شروع به ملی, پزشکان ایران حدود دو هفته پیش. در حال حاضر آن را تا بیش از 21,000 اعضا در یک بسته Facebook ،

“من نمی خواهم این را هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:. “بنابراین این گروه خواهد شد نه تنها کمک به پزشکان در زمان بحران اما پس از آن همچنین نگاه کنید به رفع چیزهایی که در اشتباه هستند و با مراقبت های بهداشتی است که مسدود شده که منجر به این نوع از خرید اینترنتی.”

این گروه ایجاد غیررسمی عرضه زنجیره ای برای پزشکان و نیروهای وظیفه که ارائه عاطفی و حقوقی و یا حمایت مالی.

“ما همچنین یک ابزار گزارش دهی برای پزشکان که در حال تجربه بدرفتاری و سوء استفاده است. بنابراین این راه خود داستان مستند” Agboola گفت. “این هرگز اتفاق افتاده است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im