اسرائیلی اعتراض در دادگاه پیش از ضد نتانیاهو دادخواست

اورشلیم - ده ها تن از معترضان بسیج در خارج از اسرائیل در دیوان عالی کشور روز پنج شنبه در برابر درخواست برای رد

توسط MINERALNEWS در 11 اردیبهشت 1399

اورشلیم - ده ها تن از معترضان بسیج در خارج از اسرائیل در دیوان عالی کشور روز پنج شنبه در برابر درخواست برای رد صلاحیت بنیامین نتانیاهو از خدمت به عنوان نخست وزیر در حالی که اتهامات جنایی روبرو.

حدود 100 نفر با تکان دادن پرچم اسرائیل و حفظ اجباری اجتماعی فاصله صحنه تظاهرات علیه آنچه که آنها به نام دادگاه از مداخله در روند دموکراتیک. آنها برگزار آگهی ها که به عنوان خوانده شده "دادگاه عالی است که باعث خرابی دموکراسی" و شعار می دادند "مردم مستقل."

روز یکشنبه در دادگاه برنامه ریزی شده است برای شنیدن دادخواست از چند غیر انتفاعی گروه های حمایت در برابر یک دولت ائتلافی توافق نتانیاهو و اصلی خود را حریف سیاسی سابق فرمانده ارتش Benny Gantz. دو به یک قدرت های توافق در اوایل این ماه پس از بیش از یک سال از بن بست سیاسی و سه دور انتخابات ملی.

بر اساس این توافق نتانیاهو و Gantz توافق برای به اشتراک گذاشتن نخست وزیری نتانیاهو خدمت به عنوان نخست وزیر اولین 18 ماه و Gantz خدمت 18 ماه آینده. این همچنین شامل یک بند برای پیشبرد برنامه های به ضمیمه بخش هایی از کرانه از جمله شهرک سازی اسرائیل, شروع ژوئیه 1.

این گروه ها درخواست دادگاه عالی به ممنوعیت هر گونه متهم سیاستمدار از جمله نتانیاهو از اجازه برای تشکیل یک دولت جدید است.

نتانیاهو متهم شد در اوایل سال جاری با رشوه و تقلب و نقض اعتماد. او با رد هر گونه تخلف و ادعای کیفرخواست بخشی از یک سیاسی witch hunt. محاکمه او برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه آینده.

اگر قوانین دادگاه به نفع دادخواهان نتانیاهو-Gantz معامله می تواند باز کردن غوطه وری در کشور به یک چهارم انتخابات در بیش از یک سال است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب