قربانی را می گوید فراری دانشجو به دنبال همسایه خود را به

WILLINGTON, Conn. - یک دانش آموز کالج پلیس می گویند مسلح فراری پس از کشتن دو نفر به دنبال یک زن جوان او می دان

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399

WILLINGTON, Conn. - یک دانش آموز کالج پلیس می گویند مسلح فراری پس از کشتن دو نفر به دنبال یک زن جوان او می دانست که او شروع به داد و بیداد همسر اول خود را قربانی کردهاند.

دانشگاه کانکتیکات ارشد پیتر مانفردونیا, 23, یک فراری در machete قتل زن همسایه 62 ساله تد DeMers از Willington, Connecticut.

او همچنین اعتقاد بر این است که کشته های خود را در دبیرستان دوست, نیکلاس Eisele, 23 روز یکشنبه حدود 70 مایل (110 کیلومتر) دور در دربی, پلیس گفت:.

مانفردونیا آخرین گزارش دیده می شود در پنسیلوانیا در روز یکشنبه است و هدف از جستجو مربوط به سازمان های پلیس و اف بی آی است.

Cyndi DeMers, Ted DeMers' از 42 سال در مصاحبه ای گفت که مانفردونیا بود به دنبال یک زن آشنایی هنگامی که او آمد راه رفتن بر روی جاده در مقابل خود Willington خانه با پوشیدن یک کلاه ایمنی موتور سیکلت.

وقتی پرسیده شد که چرا او در حال قدم زدن در جاده روستایی ، مانفردونیا گفت: موتور سیکلت خود را خراب شده بود Cyndi DeMers گفت. تد DeMers کشته شد با یک کارد بزرگ و سنگین و پس از دادن مانفردونیا سوار شدن به دوچرخه خود را.

او گفت: "شوهر من" من می دانم so-and-so "که یکی از همسایگان ما که پس از آن با باز کردن درب به اعتماد به این فرد" Cyndi DeMers گفت.

"من فکر می کنم او در این راه از آنچه او را به انجام," او گفت:. "او به وضوح راه رفتن به خانه خود را با یک ماموریت با یک کارد بزرگ و سنگین در کوله پشتی خود را."

DeMers گفت: او در صحبت با جوان همسایه پدر بیش از آخر هفته شد و گفت: خانواده بوده است با توجه به سفارش محدود در برابر مانفردونیا که شده بود به این خانه در گذشته است. همسایگان گفته شده توسط پلیس را به بازگشت به خانه خود را تا زمانی که او دستگیر شده است, او گفت:.

اضافی همسایه که به DeMers' کمک های اولیه نیز مورد حمله قرار گرفت. که مرد دچار صدمات دست جدی است اما انتظار می رود برای زنده ماندن Cyndi DeMers گفت.

Connecticut State Police التماس کرد در اخبار جلسه سهشنبه برای مانفردونیا به نوبه خود در.

"ما می خواهیم به شما قادر خواهید بود برای گفتن داستان خود را" ستوان جان Aiello گفت. "ما در حال شنیدن برای گوش دادن به شما. پدر و مادر خود, دوستان خود را, همه ما در اینجا در کانکتیکات می خواهید صلح آمیز برای پایان دادن به این."

مانفردونیا شکست را به یکی دیگر از خانه در Willington بیش از آخر هفته, سرقت اسلحه و یک کامیون و سپس عازم جنوب, پلیس گفت:. کامیون پیدا شد یکشنبه در دربی نزدیک Eisele خانه.

پلیس گفت که آنها بر این باورند مانفردونیا دوست خود را کشته و سپس مجبور Eisele 23 ساله دختر را به ماشین و فرار دولت است. دوست دختر پیدا شد یکشنبه در یک استراحت توقف در نزدیکی پترسون نیوجرسی با او 2016 فولکس واگن Jetta و نمی صدمه دیده بود به پلیس گفت:.

مانفردونیا در زمان بارگذاری به خارج در ایست سترودسبورگ نه چندان دور از نیوجرسی مرز ایالتی پنسیلوانیا, پلیس گفت:.

پلیس کشف از طریق مصاحبه با راننده و از تصاویر و فیلم های که مانفردونیا راه می رفت پشت فروشگاه و بر روی راه آهن, مقامات گفت.

پنسیلوانیا پلیس گفت: آنها باور نمی مانفردونیا تا روابط خود را به منطقه و یا یک ماشین. او ممکن است سعی کنید به استفاده از یکی دیگر از سوار-نقطه خدمات به فرار آژانس گفت.

مقامات به دنبال یک سیاه 2012 هیوندای سانتافه با, پنسیلوانیا, ثبت نام KYW-1650 که به سرقت رفته بود حدود 9 p. m. دوشنبه. پلیس نمی متصل مانفردونیا به سرقت گفتند اما آن را گرفته شده از منطقه که در آن او در گذشته در نظارت تصویری.

مانفردونیا که اعتقاد بر این است مسلح با اسلحه های مختلفی به سرقت رفته در حمله به خانه در Willington گذشته دیده می شود پوشیدن یک تی شرت سفید و تیره و حمل زیادی کیسه duffel. پلیس گردش یک عکس از یک فرد مطابق توضیحات خود را راه رفتن در امتداد راه آهن در ایست سترودسبورگ.

یک وکیل برای مانفردونیا خانواده مایک دولان گفت: گمان تلاش کرده است با مسائل مربوط به سلامت روان است و "به دنبال کمک از تعدادی از درمانگران."

"پیتر اگر شما در حال گوش دادن شما هستند دوست" دولان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. "وقت آن است که اجازه دهید به فرایند درمان آغاز خواهد شد. از آن زمان به تسلیم. شما باید خود را پدر و مادر و خواهران خود و خانواده خود را کامل پشتیبانی می کند. پس پیتر از پدر و مادر خود را, ما شما را دوست دارم لطفا به نوبه خود در."

Cyndi DeMers گفت که او و شوهرش به دنبال به جلو به تبدیل شدن به پدربزرگ و مادربزرگ او را برای اولین بار در ماه آینده. تد DeMers یاد می شود به عنوان یک kindhearted مرد همیشه مایل به کمک به هر کسی که نیاز به. که او گفت آنچه که او انجام شده بود زمانی که او کشته شد.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"او مانند سازمان دیده بان محله," او گفت:. "او بود پس او نوع نگه داشته و چشم را. او بود که مرد."

____

این داستان به روز شده است به املای نام قربانی را به Cyndi نه سیندی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب