اسرائیل تدابیر قرنطینه در اورشلیم برای متوقف کردن گسترش ویروس

تهران – ایران شروع به بازگشایی ادارات دولتی پنج شنبه پس از مختصری در سراسر کشور مستند به کمک شامل بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه است که به کشته شدن بیش از 4,300 مردم در کشور است.

مقامات دستور داده بود اکثر سازمان های دولتی و غیر ضروری کسب و کار بسته باقی می ماند برای یک هفته پس از تعطیلات نوروز به پایان رسید و در مارس 4.

در مصر در همین حال پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن گروهی از روستاییان که در تلاش برای جلوگیری از دفن یک پزشک که جان خود را از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. روستاییان می ترسید که دفن خواهد گسترش سرایت.

ادارات دولتی در خارج از ایران پایتخت تهران بازگشایی شد شنبه با یک سوم از تمام کارکنان از رسانه های دولتی گزارش شده است. زنانی که کودکان داده شد اولویت در تصمیم گیری که با این نسخهها کار از راه دور. کسب و کار در خارج از پایتخت نیز مجاز به بازگشایی شنبه اولین روز کار در هفته است.

کسب و کار در تهران اجازه خواهد داشت برای بازگشایی شنبه آینده ارائه شده ثبت نام آنها با مقامات و پیروی از دستورالعمل های اجتماعی و فاصله تنظیم شده توسط وزارت بهداشت و درمان. ادارات دولتی در پایتخت خواهد بازگشایی با دو سوم از کارکنان در آینده.

وزارت بهداشت در همین حال گزارش دیگری 125 مرگ و میر آوردن کلی تلفات به 4,357. ایران گزارش کرده است بیش از 70000 مورد تأیید و مقامات می گویند بیش از 40,000 بهبود یافته اند.

این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

برای هفته ایران کاهش یافته و به اعمال نوع گسترده ای در مقیاس مستندات تصویب شده توسط دیگر کشورهای خاورمیانه حتی به تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر به طور پیوسته صعود کرد. این ویروس نیز آلوده و کشته شدن تعدادی از سران ایران.

مقامات در دفاع از خود پاسخ گفت: آنها باید به در نظر گرفتن تاثیر اقتصادی هر قرنطینه اقدامات پس از این کشور است که تحت شدیدترین تحریم های ایالات متحده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال تحریم های سنگین از جمله صادرات نفت پس از خروج آمریکا از ایران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان.

ایالات متحده به ارائه کمک های انسان دوستانه برای کمک به ایران در مبارزه با شیوع اما رهبران ایران باید آن را رد کرد و در عوض خواستار آن است که تحریم ها برداشته شود.

در توسعه جداگانه اعدام یکی از اتهام سردسته یک فرار از زندان در ماه گذشته دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا گزارش شده است. آن گفت: مصطفی سلیمی به حال شده است در انتظار اعدام برای قتل دو پلیس در شورش زندان در سال 2004.

حدود 70 مجرم فرار از یک زندان در غرب شهر سقز در تاریخ 27 مارس پس از مبارزه با سپاه پاسداران است. ایران به طور موقت منتشر شد حدود 90000 زندانیان اما کسانی که برگزار شد در سقز بودند که در میان آنها نیست.

به نقل از ایرنا یک دادستان محلی عنوان کرد و گفت مقامات بازداشت 65 نفر از زندانیان موفق به فرار شدند و هنوز هم جستجو برای دیگر نه.

در مصر ساکنان روستای شبرا ال-Bahou در دلتای نیل جاده مسدود شده را به گورستان برای جلوگیری از پزشک دفن به گفته مقامات مصری که صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به مختصر خبرنگاران. حداقل 23 نفر دستگیر شدند به اتهام تحریک روستاییان برای جلوگیری از پزشک دفن مقامات گفت.

پزشک جان در یک قرنطینه بیمارستان در کانال سوئز شهر سمالوط و بدن او در حال انتقال به شوهر را ایجاد کرد برای دفن. مقامات می گویند پلیس و شلیک گاز اشک آور پس از روستاییان متوقف آمبولانس حامل بدن است.

وجود دارد هیچ گزارش از هر گونه آسیب های جدی.

Ahmed el-Sayed, یک روستا ساکن گفت: پلیس پس از مداخله امنیتی و مقامات بهداشتی موفق به متقاعد کردن روستاییان برای باز کردن جاده ها است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

مصر گزارش کرده است 146 مرگ و میر در میان حدود 1,900 موارد تایید شده.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Samy Magdy در مصر کمک کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im