عراق رییس سابق رای دادند نخست وزیر پس از 6 ماه از دولت موقت

بزرگنمایی این تصویر

مصطفی Kathimi صحبت می کند به پارلمان در بغداد پنج شنبه. عراق رئیس گرفت در اوایل روز شنبه به عنوان نخست وزیر پس از هفته ها تنش سیاسی در مذاکرات به عنوان کشور مواجه شدید بحران اقتصادی موجب شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. پارلمان عراق در رسانه/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پارلمان عراق در رسانه/AP

عراق در نهایت یک دولت جدید است. بیش از پنج ماه پس از این کشور سرپرست نخست وزیر اعلام کرد او می خواهد استعفا در میان تظاهرات ضد دولتی در, مجلس در اوایل پنج شنبه به تصویب رئیس اطلاعات Mustafa al-Kathimi و بیشتر از کابینه اش.

Kathimi 53 ساله است که حمایت از هر دو ایالات متحده آمریکا و ایران. او تلاش کرده است در هفته های اخیر به پیروزی در حمایت از نفوذ ایران شیعه مورد حمایت جناح های سیاسی. در پایان Kathimi برنده به اندازه کافی به حمایت از مجلس و بدون پشتوانه حداقل یک کلید سابق نخست وزیر نوری المالکی که مخالف نامزدی خود را.

در میان coronavirus مستند دولت هواپیماهای عازم جنوب به بصره و شمال به کردستان کنگره اربیل را به اعضای مجلس به بغداد برای یک جلسه آغاز شد که اواخر روز چهارشنبه و در ادامه به صبح زود. رسیدگی بسته شد به مطبوعات.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo بلافاصله به نام Kathimi برای تبریک تشکیل دولت جدید و ارائه پاداش از انواع – تمدید معافیت از تحریم های ایالات متحده علیه ایران توسط عراق اجازه می دهد به واردات نفتی ایران برای چهار سال به جای 30 روز.

Kathimi بازگشت از تبعید در لندن به عراق پس از ایالات متحده آمریکا سرنگون صدام حسین در سال 2003 و مشغول به کار به عنوان یک روزنامه نگار قبل از تبدیل شدن به رئیس اطلاعات.

مجلس رای به تایید 15 از وزرای کابینه پیشنهادی خود را در حالی که رد یکی دیگر از پنج و به تعویق انداختن یک رای در دو دیگران است. یکی از Kathimi وظایف اصلی خواهد بود نظارت بر انتخابات زود است.

اما او خواهد شد بسیاری برای مقابله با قبل از آن.

“اولین و مهمترین این است که برخورد با COVID عواقب و نحوه درمان این بحران از نظر سلامت کنار آن و جنبه مالی آن” تحلیلگر سیاسی عراق فرهاد Alaaldin می گوید NPR.

“و با توجه به قیمت نفت سقوط عراق رو به یک درآمد بزرگ, کمبود, که باعث می شود آن را دشوار است به پرداخت حقوق و هزینه های خود می گوید:” Alaaldin. “سپس شما باید بی ثباتی سیاسی هنوز وجود دارد…و شما باید بین ایران و آمریکا جنگ است.”

آمریکا ارسال یک سطح بالا از ایسنا ، هیئت به عراق در ماه آینده به بحث در مورد آینده نیروهای آمریکایی در این کشور است. شده است وجود دارد رشد مخالفت با حضور نظامی آمریکا — عمدتا سازماندهی شده توسط ایران مورد حمایت شبه نظامیان و احزاب سیاسی — پس از ایالات متحده کشته شدن سردار ایرانی قاسم سلیمانی و ارشد رسمی عراق در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد در ماه ژانویه است.

Kathimi نیز در دیدار با عراق اعتراض رهبران و متعهد به مبارزه دولت با فساد – کلید تقاضا از معترضان. نخست وزیر قبلی عادل عبد الوهاب مهدی بود مجبور به استعفا شد و پس از صدها نفر از معترضان غیر مسلح کشته شدند توسط نیروهای امنیتی.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>